Skocz do zawartości


Zdjęcie

żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
Witam !
Zgadzam się z Amelią74 , że może EL Ambasadore ma wiele do powiedzenia , a niewiele do pokazania. Oczywiście niewiele w stosunku do tego jaką legendę o sobie tworzy. Kiedyś mówił , żę już jest w takiej formie , że mógłby walczyć z każdym. :lol: :lol: , a już następnego dnia dostał nauczkę od niepozornego instruktora z Legnicy ( sam widziałem !!) ( niepozornego tylko z wyglądu) i został zmuszony do " odklepania ". Fajny z niego chłop , ale nieco więcej pokory by nie zaszkodziło.
Pozdrowienia dla wszystkich !
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
kolejny 'życzliwy' :lol:

może się przedstaw czy cuś :evil:
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Witam !
(...) a już następnego dnia dostał nauczkę od niepozornego instruktora z Legnicy ( sam widziałem !!) ( niepozornego tylko z wyglądu) i został zmuszony do " odklepania

A co, pojedynkowali sie? :twisted: Znam kilku instruktorow z Legnicy, sa dobrzy, ale fakt "odklepania" o niczym nie swiadczy. Jesli El Presidente byl uke, to "odklepanie" swiadczy jedynie o tym, ze tori dobrze zrobil swoja robote. No, chyba ze to J.P. byl tori i popelnil blad, pozwalajac swemu uke wejsc z kontrtechnika az do zalozenia skutecznej dzwigni. A moze jednak sie bili :twisted: :twisted: :twisted: ?
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Witam !
(...) a już następnego dnia dostał nauczkę od niepozornego instruktora z Legnicy ( sam widziałem !!) ( niepozornego tylko z wyglądu) i został zmuszony do " odklepania

A co, pojedynkowali sie? :twisted:

mhm :2gunfire: przestraszony 8)
podczas pewnego kursu instruktorskiego :roll: :roll:

... fakt "odklepania" o niczym nie swiadczy.

ale wytrzeszcz oczu i krwawa pręga na szyji już tak... :oops: :oops:
  • 0

budo_nylon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:war-szafka

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
:) :) :)
hehe
pfa powinno kupić sobie profesjonalną kamerę i nakręcić takie różne pojedynki wielkich mistrzów..
byłoby co włożyć i do kawy i do herbaty :) :)
zamiast gonić biednych chłopaków żeby się o 5.15 przewracali ładnie, zgrabnie i egzotycznie pomiędzy statywami w przyciasnym studio
dobrze, że się chłopaki nie pozabijali o tak wczesnej porze o te ich wszystkie kable i pudła na woronicza
:)
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
Wzmiankowanego pokazu nie widziałem, ale nie mogę powstrzymać się od wyrażenia ogólnej opinii. Jeżeli ktoś decyduje się na pokaz w publicznym miejscu nie może się tłumaczyć, że źle wyszło, bo warunki były nieodpowiednie. Jeżeli warunki są nieodpowiednie to nie należy dawać pokazu. Nikt nikogo do pokazów nie zmusza. A taka promocja na siłę staje sie any-promocją.
  • 0

budo_nylon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:war-szafka

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Wzmiankowanego pokazu nie widziałem, ale nie mogę powstrzymać się od wyrażenia ogólnej opinii. Jeżeli ktoś decyduje się na pokaz w publicznym miejscu nie może się tłumaczyć, że źle wyszło, bo warunki były nieodpowiednie. Jeżeli warunki są nieodpowiednie to nie należy dawać pokazu. Nikt nikogo do pokazów nie zmusza. A taka promocja na siłę staje sie any-promocją.


no właśnie tu się z Tobą wodzu nie zagadzam..
ale zostaw swój numer telefonu i jak następnym razem zadzowni do Elprezidenta jakaś panienka z telewizji, że się akurat miejsce zwolnio (bo jakiś wczesiej uzgodniony pajac jednak nie dojedzie na 5.15) to wskoczysz szybko w to miejsce i dasz ekstra pokaz...
...
tylko się potem nie wykręcaj, że miałeś staż zaplanowany albo coś innego zaplanowane tylko bujaj z rańca na woronicza 8)
skądkolwiek jesteś...
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
Cześć Ronin!
Co , też to widziałeś ? No to musisz wiedzieć , że Marek mógł go mocno rzucić już na samym początku tej szarpaniny ale zwątpił, bo się wystraszył ,że El Ambasadore nie wyląduje i sobie coś zrobi. To duszenie też mu trochę odpuścił ,a przecież jest to ogólnie w rejonach legnicko-żarskich wiadome , że Marek ma siłę imadła w rączkach i zarypiaste doświadczenie w walkach. Jednym słowem przejechał się wódz na prowincji, oj przejechał.... :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Wzmiankowanego pokazu nie widziałem, ale nie mogę powstrzymać się od wyrażenia ogólnej opinii. Jeżeli ktoś decyduje się na pokaz w publicznym miejscu nie może się tłumaczyć, że źle wyszło, bo warunki były nieodpowiednie. Jeżeli warunki są nieodpowiednie to nie należy dawać pokazu. Nikt nikogo do pokazów nie zmusza. A taka promocja na siłę staje sie any-promocją.


no właśnie tu się z Tobą wodzu nie zagadzam..
ale zostaw swój numer telefonu i jak następnym razem zadzowni do Elprezidenta jakaś panienka z telewizji, że się akurat miejsce zwolnio (bo jakiś wczesiej uzgodniony pajac jednak nie dojedzie na 5.15) to wskoczysz szybko w to miejsce i dasz ekstra pokaz...
...
tylko się potem nie wykręcaj, że miałeś staż zaplanowany albo coś innego zaplanowane tylko bujaj z rańca na woronicza 8)
skądkolwiek jesteś...


Bzdury Pan pisze proszę Pana ...

O jakiej gotowości Pan pisze, jakieś specjalne przygotowania do pokazów ...............???
Jeżeli ktoś jest na tyle świadomy swojego ciała i tego co może zaprezentować mysle że w 90% to zrobi!
Wiem bo wiele razy dawałem pokazy (bjj) w mediach lub innych dużych iwentach, zawodowo pracuje w tzw. Szołbiznesie i ........... a zresztą...

Moim zdaniem osoby takie jak:
Irek K czy M.Podolczyński nie miały by z tym żadnego problemu!

Wymieniam te os. bo korzystałem bezposrednio, pośrednio z ich usług ( pewnie sa i inni)

Pozdrawiam,

S
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Cześć Ronin!
Co , też to widziałeś ? No to musisz wiedzieć , że Marek mógł go mocno rzucić już na samym początku tej szarpaniny ale zwątpił, bo się wystraszył ,że El Ambasadore nie wyląduje i sobie coś zrobi. To duszenie też mu trochę odpuścił ,a przecież jest to ogólnie w rejonach legnicko-żarskich wiadome , że Marek ma siłę imadła w rączkach :


Ooo! to twój drugi post na tym forum. Nie opowiadaj bajek o historii sprzed 2 lat.
Marek Wójciak ma mocne łapy ale na El Presidenta nie wystarczyły. Pokazywałem mu wyjście z duszenia, o żadnej walce nie było mowy (aikidocy nie walczą :) ) ale fakt że dobrze trzymał, tyle że był w swetrze a El President w stroju treningowym i jak się sweter zaczął pruć daliśmy sobie spokój. Nawet mnie potem Borowski strofował że takie szarpanki podważają autorytet Majestatu Presidenta :lol: :roll: :lol: A ja lubię się poszarpać.
W Budojo robimy to często. Zapraszam, a jak trzeba będzie odklepać to odklepię. To żaden wstyd. Tylko Ch.Noris nigdy nie odklepał :P :) :P

  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

...A ja lubię się poszarpać.
W Budojo robimy to często. Zapraszam, a jak trzeba będzie odklepać to odklepię. To żaden wstyd. Tylko Ch.Noris nigdy nie odklepał :P :) :P [/color][/b]

Nooo, nawet ja czasem (rzadko, bo rzadko, ale jednak...) odklepuję... 8) 8) 8)
I niezadlugo zajadę do Budojo... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
No Voivod. Ja to nawet wiem, co ty tak odklepujesz i to wcale nie rzadko. Młode, dwudzistoletnie :dupa: :dupa: należące do bezpruderyjnych modelek, tudzież ich sióstr bliźniaczek ;-) :) :) :)
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Wzmiankowanego pokazu nie widziałem, ale nie mogę powstrzymać się od wyrażenia ogólnej opinii. Jeżeli ktoś decyduje się na pokaz w publicznym miejscu nie może się tłumaczyć, że źle wyszło, bo warunki były nieodpowiednie. Jeżeli warunki są nieodpowiednie to nie należy dawać pokazu. Nikt nikogo do pokazów nie zmusza. A taka promocja na siłę staje sie any-promocją.

no właśnie tu się z Tobą wodzu nie zagadzam..
ale zostaw swój numer telefonu i jak następnym razem zadzowni do Elprezidenta jakaś panienka z telewizji, że się akurat miejsce zwolnio (bo jakiś wczesiej uzgodniony pajac jednak nie dojedzie na 5.15) to wskoczysz szybko w to miejsce i dasz ekstra pokaz...
...
tylko się potem nie wykręcaj, że miałeś staż zaplanowany albo coś innego zaplanowane tylko bujaj z rańca na woronicza
skądkolwiek jesteś...



Jeżeli jakaś panienka z telewizji zadzwoni, że się akurat miejsce zwolniło o 5:15 to nie znaczy, że muszę zaraz lecieć na Woronicza dawać pokaz (chociaż mam bardzo blisko). Ja bym się trochę cenił i nie był na każde skinienie ludzi z telewizji (zważywszy, kto ogląda programy o tak wczesnej porze i jaka jest ich oglądalność). A jeżeli polecę to nie po to, żeby dać plamę, ale żeby zaprezentować się godnie i efektownie. I tego zdania będę się twardo trzymał. (Chociaż, póki co nie grozi mi telefon w sprawie pokazów ani z Woronicza, ani z innych miejsc).
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
El Presidente !
Proszę się tak nie unosić. Przegrałeś Pan i tyle ,tak na prawdę to żaden wstyd.
Spokojnie , bo Pan na zawału dostanie.... :D
  • 0

budo_nylon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:war-szafka

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
...nie no Panowie najprościej to jednak pojechać komuś że kichę odstawił... :?

Nikt nie zaprzecza, że jest parę osób (nawet w wawie :) ), które nie dadzą plamy na takim pokazie, ale pewnie jeszcze każda z nich słodko spała, kiedy to wszystko działo...

a jeśli się tak wybitnie na miediach znacie, to powinniście też wiedzieć, jak się odbywa zbieranie gości do takiej kawy czy herbaty :
jest wolne miejsce - chodzisz albo wejdzie ktoś inny ..
i co ...Elpresidente powinien się wypiąć ???!!!

Ja uważam, że dobrze zrobił, że wziął kogo miał... bo następnym razem ta sama Panienka (kiedy awansuje) zaprosi go do może do programu przed dobranocką i aikido zobaczą miliony naszych rodaków.

Od El'prezidenta właśnie tego się wymaga, żeby wciskał aikido do mediów jakkolwiek i gdziekolwiek się da..
Dzięki temu zawsze macie o kilku adeptów więcej w Waszych cudnych dojo gimnastycznych i nie musicie jako ochroniarze dorabiać... (czytaj - możecie się skupić jedynie na poszukiwaniu wewnętrznej harmonii)
A Wy zamiast się cieszyć, to ciągle marudzicie :?

Ilu z Waszych adeptów zauważy, że pokaz był słaby? Kto się na tym zna...? !!
Śmiem twierdzić, że:
Nawet pokonany (w nieuczciwej zapewne walce) Elpresidente jest doskonałą formą promocji aikido w Polsce !!
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Śmiem twierdzić, że:
Nawet pokonany (w nieuczciwej zapewne walce) Elpresidente jest doskonałą formą promocji aikido w Polsce !!

Widze Nylon, ze doskonale opanowales zasade, ze dzien bez wazeliny to dzien stracony! :lol: :lol:
Tak trzymaj, a za miesiac czy dwa zaczniesz prowadzic staze po calej Polsce z ramienia PFA :wink:
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Nie opowiadaj bajek o historii sprzed 2 lat.
Marek Wójciak ma mocne łapy ale na El Presidenta nie wystarczyły.

można spytać dra Godlewskiego(trener zapaśników, szef szkolenia trenerów zapasów), który był tam obecny, jak to wyglądało w istocie... :lol:

Pokazywałem mu wyjście z duszenia, o żadnej walce nie było mowy

rozumiemy, rozumiemy - wersja dyplomatyczna... poklon

(aikidocy nie walczą :) )

tylko lubią się popisywać? :wink: :roll:



...

:shocked!: :shocked!: :shocked!:

Szanowny Kolega nie ma pojęcia o czym mówi... :idea:
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

...nie no Panowie najprościej to jednak pojechać komuś że kichę odstawił... :?

Nikt nie zaprzecza, że jest parę osób (nawet w wawie :) ), które nie dadzą plamy na takim pokazie, ale pewnie jeszcze każda z nich słodko spała, kiedy to wszystko działo...

a jeśli się tak wybitnie na miediach znacie, to powinniście też wiedzieć, jak się odbywa zbieranie gości do takiej kawy czy herbaty :
jest wolne miejsce - chodzisz albo wejdzie ktoś inny ..
i co ...Elpresidente powinien się wypiąć ???!!!

Ja uważam, że dobrze zrobił, że wziął kogo miał... bo następnym razem ta sama Panienka (kiedy awansuje) zaprosi go do może do programu przed dobranocką i aikido zobaczą miliony naszych rodaków.

Od El'prezidenta właśnie tego się wymaga, żeby wciskał aikido do mediów jakkolwiek i gdziekolwiek się da..
Dzięki temu zawsze macie o kilku adeptów więcej w Waszych cudnych dojo gimnastycznych i nie musicie jako ochroniarze dorabiać... (czytaj - możecie się skupić jedynie na poszukiwaniu wewnętrznej harmonii)
A Wy zamiast się cieszyć, to ciągle marudzicie :?

Ilu z Waszych adeptów zauważy, że pokaz był słaby? Kto się na tym zna...? !!
Śmiem twierdzić, że:
Nawet pokonany (w nieuczciwej zapewne walce) Elpresidente jest doskonałą formą promocji aikido w Polsce !!


Panie Nylon po raz 2...

Oczywiście reklama jest reklamą , ale .......
jężeli już pkazywać to pokazywać z klasą!
Mama wrażenie że ludzie nie są juz tak "głupi" i naiwni jak kiedyś , no ale może to nie przypadek że do sekcji aikido trafiają w większości delikatnie mówiąc fajtułapy!

Może pora to zmienić ......................................
A zresztą to Wasza wewnetrzna sprawa, tak jak pisałem nie ćwicze aikido od lat - ćwiczą zaś moje dzieci i poprzez duży szacunek do tej sztuki walki chciałbym żeby była promowana w odpowiedni sposób. Na szczęście jest pare osób które mogą coś zrobić w tym kierunku i z tego się cieszmy ! :)

Pozdrawiam a no i P.Nylon tak jak pisał Szczepan gratuluję wazeliny - tylko po co ... ? :)
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)


Nie opowiadaj bajek o historii sprzed 2 lat.
Marek Wójciak ma mocne łapy ale na El Presidenta nie wystarczyły.

można spytać dra Godlewskiego(trener zapaśników, szef szkolenia trenerów zapasów), który był tam obecny, jak to wyglądało w istocie... :lol:

Pokazywałem mu wyjście z duszenia, o żadnej walce nie było mowy

rozumiemy, rozumiemy - wersja dyplomatyczna... poklon

(aikidocy nie walczą :) )

tylko lubią się popisywać? :wink: :roll:



...

:shocked!: :shocked!: :shocked!:

Szanowny Kolega nie ma pojęcia o czym mówi... :idea:


A tak swoją drogą to bardzo "charakterystyczna" postać ten Wasz ElPresident
nudząc się nieco za biurkiem przeczytałem większość jego postów, hm no cóż ...
dość butny i wygórowany sposób bycia

smutne to troche, ale nie zamierzam oceniać to moje subiektywne odczucie wynikające tylko z lektury i charakteru postów autorstwa tego Pana

Może trzeba bedzie kiedyś wpaść do budojo i jak to kiedyś w piaskownicy wyzwać na pojedynek ( solówe) nakręcić filmik i uciąć te spekulacje :)
Tylko czy warto... pojedynek i tak z góry przegrany........ ;) )))
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
ja uważam (sam tego nie widziałem!), że ocena pokazu jest zawsze subiektywna, wynika z przynalezności organizacyjnej, osobistych sympatii lub ich braku, zawiści, i tysiaca innych rzeczy.
i zgadzam sie z nylonem, że własciwie co by nie mowic to propagowanie jest głównym celem Redakcji.
Dla mnie przykłądem może byc fakt, ze mi osobiscie nie podobały sie zupełnie formy propagowania A w "obroń sie sam" - to było dla mnie nielogiczne, a podnoszenie senseia przez mana i materne po prostu durne i niegodne sztuki. ale wiekszosci ludzi sie podobało.
pojawia sie wiec pytanie - w jakim stopniu jest to dla nas w jakim dla innych.
Wiec ten aspekt jest co najmniej nielogiczny. ktoś moze poświecić zycie na studiowanie kontaktu z uke ale wystarczy ze Steven sensei skręci komus kark widelcem i wzbudzi większe zainteresowanie....
Poza tym niestety ten topik jak 100 innych jest klasycznym przejawem polskiej choroby braku szacunku dla ludzi z wiekszym doświadczeniem. skoro mma sie komus kłaniac w dojo to powinienem go szanowac poza. dyskusje o podartych swetrach temu nie służą...
wyprzedzając komentarze. nie chodzi o to czy te osoby na szacunek szasługują czy nie - to jest kwestia bardziej mojego szacunku do systemu.
swopją droga Szczepan ostatnio jestes tak osobiscie nakręcony na Redakcje ze sam sobie powinieneś dać bana.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024