Skocz do zawartości


Zdjęcie

żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Ten, no ja bym powiedział że wzrost nie ma nic do rzeczy w tym co mówił Irimi ;]

A tak btw mojej sekcji dali mniej czasu i to o połowe (!) az sie ludzie na trybunach i znajomi dziwili. A czasu na bank było mniej, bo mieli wszystko wyćwiczone co do sekundy a zrobili ok połowe :/
Podobno nie lubią nas w PFA bo jestesmy lepsi :)


Isao to wcale nie musi być TAK!
PFA , PUA ...?
życie chciało że lądowałam raz w sekcjach PUA raz w PFA bądz innych AIKIKAI

Wiele razy przyprowadzałam na tzw. goscinne treningi ludzi z PFA na treningi PUA i odwrotnie...

Np. Aikidoków z Krakowa zaprosiłam przy okazji stażu na trening do Szczecina PUA
byli zadowoleni.

Wiele razy zabierałam chłopaków z sekcji PUA w-wa do klubu Meian M.Podolczyńskiego z tego co wiem też byli zadowoleni ....

Tak więc czy PFA czy PUA ....................

Ważne jest na jakiego instruktora i klub trafisz w moim przypadku mile się zdziwiłam!
Dodam że na początku ćwiczyłam w PUA i jak wiadomo miałam już swoje nawyki ( meguri, inna postawa) W klubie w którym ćwiczyłam akceptowano mnie taką jaka jestem z moimi " nawykami" i było Super!
Stąd pozdrowionka dla Ludzi z Meianu i Soto! ( ale to było tak dawno :P
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
ja też miałem, mam nawyki .......................... :wink:
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
My należymy do PFA :twisted:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
Oglądałem i nie nagrywałem. Nie było czego nagrywać. Faktycznie, trąciło to tańcem. :(
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
hehe na pewno po pokazie zjedli pyszny serniczek :twisted:
coz, jest aikido i akikido. np. Irimi jest z jednego aikido ja jestem z drugiego aikido i ten gosc (2 albo 1 kyu, nie wiem ;) ) ...coz, jest aikido i aikido. np. Irimi jest z jednego aikido ja jestem z drugiego aikido i ten gosc (2 albo 1 kyu, nie wiem ) jak mi ukowal
to po egzaminie na mnie krzyczal ze za mocno robilem :lol: widocznie ci od pokazu to tamto aikido jest... :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
Ales ty Novic to jestes straszny kafar :)
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
chyba nie :) dzieki za poklejenie posta
jeszcze do przykladow "tamtego" aikido moge dodac senseja Slawka z Pily, pewnie niejeden go tu zna. Nie mam pojecia z jakiej paki, ale ma 2 dana. Na Asaiu z nim cwiczylem shiho nage, to nie za bardzo potrafil tekatane i wogole smiac mi sie chcialo... nie jestem zadnym autorytetem, czwicze bardzo krotko ale cwiczylem na stazach z roznymi ludzmi cwiczacymi dlugo i krotko, i nie moge sie powstrzymac (tak, brak mi pokory) od napisania: pelno ludzi w Polsce (gdzie indziej pewnie tez) cwiczy badziewie, nie aikido. Wydaje im sie ze trenuja sztuke walki, a w rzeczywistosci to jest jakies grono wzajemnej adoracji, utwierdzajace sie wzajemnie w przekonaniu ze "to jest dobre" i "z tymi brutalami nie cwiczymy". Dochodzi do tego ze na stazach niektorzy boja sie mojej siostry :lol: to jest SW? Kiedy ktos (facet) sie boi cwiczyc z drobna dziewczyna bo "ona jest brutalna"??? 8O

Nie licze ze cos sie zmnieni, pisze to zeby zasygnalizowac ze sa ludzie, ktorzy to widza i ktorzy sie od czegos takiego odcinaja. A kolko adoracji wroci na mate do siebie, potrenuje "aikido" i nawet sie nie spoci :)
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
Czy będziesz Novic na stażu w Krakowie z Yamada sensei? Chętnie poćwiczę z Twoją siostrą. Jak Was poznać?
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
a ja to lubie małe i brutalne...
:oops: :oops:
hehe
  • 0

budo_omasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Czy będziesz Novic na stażu w Krakowie z Yamada sensei? Chętnie poćwiczę z Twoją siostrą. Jak Was poznać?


ja tez, ja tez chce!
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
No nie! To są słowa mojhego brata. Ja wcale nie jestem brutalna! To niektorzy są zbyt wrażliwi. Do Krakowa niestety nie jedziemy, bo brak siana w kasie :(
Jak Novic jest taki mądry niech sam z wami ćwiczy, ja mam 6 kyu i nie bije ludzi. Każdy z mojej sekcji to powie :)
pozdrawiam
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Czy będziesz Novic na stażu w Krakowie z Yamada sensei? Chętnie poćwiczę z Twoją siostrą. Jak Was poznać?


jak to jak - szramy na ciele, złamane nosy, naderwane uszy i gi w strzępach....
aha - i pewnie maja naszyjniki z uszu swoich uke.


:twisted: :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

jak to jak - szramy na ciele, złamane nosy, naderwane uszy i gi w strzępach....
aha - i pewnie maja naszyjniki z uszu swoich uke.


Wypraszam sobie :P nosa nie mam złamanego, a moje gi już jest pozszywane :P a z uszu robie sobie kolczyli i branzoletki :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

jak to jak - szramy na ciele, złamane nosy, naderwane uszy i gi w strzępach....
aha - i pewnie maja naszyjniki z uszu swoich uke.


Wypraszam sobie :P nosa nie mam złamanego, a moje gi już jest pozszywane :P a z uszu robie sobie kolczyli i branzoletki :)


aaaa to przepraszam... :wink: :)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

a ja to lubie małe i brutalne...
:oops: :oops:
hehe

Ja też lubię małe. Ja to muszę je lubić, nie mam wyjścia... :) :) :)

PS. Szkoda, że mod sprzątnie te wesołe wpisy :(
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
kurka podziwiam Szczepana, śmietnik i to na okrągło i w każdym temacie ;]
Ja rozumiem hihi haha, ale... a zresztą, motyką słońca nie zawróce czy jakoś tak ;]

A w temacie to chciałbym poprosić o jakies linki do pokazów które uwazacie za żenujące, jeśli sa takowe gdzieś w sieci.
  • 0

budo_nylon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:war-szafka

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
bałagan totalny, pewnie o'mod przysnął :lol:

wracając do tematu głównego, a mianowicie: pokazów w TV, to jak nie macie doświadczeń w tego typu sprawach to nie krytykujcie... Szanowni Panowie i Panie !
często - jak wielmożna tv okaże łaskawie swoje zinteresowanie - masz kilka godzin na zorganizowanie ludzi do takiego pokazu... i co Pan Wysocki przyjedzie dzień wcześniej, żeby trachnąc pokaz o 6.00 dla kawy i herbaty ...?
czy może mistrz z lublina zjedzie ze świtą na gwizdnięcie telewizji ...?
ludzie P.Ambasador pewnie wziął kogo miał pod ręką...
trochę zrozumienia !
...i nie krytykujcie jak nie wiecie jak sprawy stoją...
Pozdrowienia dla Pana Ambasadora ! jakikolwiek nie byłby ten pokaz (bo - przyznam -nie widziałem.. 8)
Nylon
  • 0

budo_alo
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)
Nylon ma świętą rację. Więcej zrozumienia.
A z drugiej strony czy was wielcy mistrzowie pokazują w ogólnopolskiej tv ??? Jakoś nie. A pana Ambasadora i jego ludzi tak. Czyżby polska zazdrość i zawiść wami kierowała ??? Zamiast się cieszyć, że jeszcze chcą pokazywać Aikido w tv zamiast np. bjj to wy tylko marudzicie. Owszem pokazu nie widziałem. Chyba jednak nie dostrzegacie, że w Aikido nie liczy się tylko szybka brutalna kacja jak w filmach Stefana. No przynajmniej tych pierwszych :-)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Nylon ma świętą rację. Więcej zrozumienia.
A z drugiej strony czy was wielcy mistrzowie pokazują w ogólnopolskiej tv ??? Jakoś nie. A pana Ambasadora i jego ludzi tak. Czyżby polska zazdrość i zawiść wami kierowała ??? Zamiast się cieszyć, że jeszcze chcą pokazywać Aikido w tv zamiast np. bjj to wy tylko marudzicie. Owszem pokazu nie widziałem. Chyba jednak nie dostrzegacie, że w Aikido nie liczy się tylko szybka brutalna kacja jak w filmach Stefana. No przynajmniej tych pierwszych :-)


Oj tam, występowałem w ogólnopolskiej, ze dwa razy (plus TV Polonia w powtórce). Raz na żywo - Kawa czy herbata - i raz nagrywane wcześniej - Zakręcone wakacje (powtarzali w TV Polonia). Teoretycznie mogę się więc wypowiadać. Jest durnowato, bo co innego się ustala poza kamerą, a co innego pojawia się w trakcie nagrywania. I człowiek na głupka wychodzi.

P.S. O występach w miejskiej kablówce nie wspomnę - coś ze 20 - 30 razy?? :P
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: żenujący pokaz aikido w TVP! (ogólne wrażenie)

Jest durnowato, bo co innego się ustala poza kamerą, a co innego pojawia się w trakcie nagrywania. I człowiek na głupka wychodzi.

P.S. O występach w miejskiej kablówce nie wspomnę - coś ze 20 - 30 razy?? :P

No, to prawda. TVP to mieszanka improwizacji i gwiazdorstwa. Jak cie potrzebuja jakies nadredaktory, to zrobia z ciebie malpe na wczoraj. Jak ty ich potrzebujesz, to musisz miec dojscia, bo inaczej na Woronicza z drzwiami sobie pogadasz, bo kto inny wie lepiej i z gory, co widza zainteresuje...
Wracajac do pokazu - nie widzialem, bo mam tu BBC i RTE, TVP jakos nie (nie tesknie zreszta :) ), ale jako okolicznosc lagodzaca dla El Presidente wymienie szczuplosc lokalowa. Nie wiem, z jakiego studia robia teraz breakfast tv, ale jak tam bylem ostatni raz przed dwoma laty, to nie bylo najwieksze studio w Fabryce... Miejsca brak, do tego trzeba pamietac o kamerach i swiatlach (nie w kazdym kierunku mozna rzucic), do tego presja czasu i niekompetencja (najczesciej!) prowadzacych, ktorzy probuja "ozywic" przekaz kretynskimi pytaniami... No, to moze przypominac taniec! :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024