Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciut późno żem się zreflektował, ale...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Ciut późno żem się zreflektował, ale...
...lepiej późno, niż wcale. ;)

Na wypadek gdyby Mr. Samobój (hara-kiri ;) ) nie odebrał wiadomości prywatnej przed jutrzejszym stażem - na wypadek, gdyby ktoś przed stażem jeszcze zajrzał na to forum - jakie macie znaki rozpoznawcze? Tutaj lub PM poproszę. Wstydzenie się wstydzeniem, picie piwa piciem, ale, kurde, podejść i grabę co poniektórym uścisnąć chętnię bym podszedł i uścisnął. :) Chociażby w niedzielę, jeśli jutro się nie uda.

Oczywiście temat do usunięcia (coby forum nie zaśmiecać) kiedy już dostanę odpowiedź, co jasno i wyraźnie zasygnalizuję. ;)

No, to czas spać.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Mnie poznasz po tatuażach..., irimiego po wybujalym wzroście, a shawnee po pióropuszu... :) :) :) :) :)
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Będe ubrany na biało
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Pięknie panowie, pięknie. Dlatego właśnie nie ma integracji w polskim aikido. ;)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...

Pięknie panowie, pięknie. Dlatego właśnie nie ma integracji w polskim aikido. ;)

Przyzwyczajaj sie, bedzie jeszcze piekniej... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
A ja jestem obecny... duchem. Jesli czujecie czyjas obecnosc, gdzies w uszach po twardym padzie dzwieczy irlandzka muzyka a woda sodowa w przerwie smakuje jak guiness - to znaczy, ze krece sie w okolicy. Uprasza sie o niodprawianie egzorcyzmow :) Milej zabawy :D
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Żeby chociaż moje wiadomości prywatne dochodziły do adresata, tobym się dogadał. Ale siedzą w zakładce "do wysłania" i ani nie drgną. :(

W sumie to temat można już skasować, jeśli ktoś czuje przemożną taką potrzebę. ;)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
rzeczywiscie, zes sie troche pozno zreflektowal... :)
mnie niestety jutro nie bedzie, mam wazne wyklady przez caly dzien :(
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Zaglądam w ten temat tu lejt, ale... miałem w Wawie koszulkę, po której można było mnie skojarzyć z forum... ;-)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...

Zaglądam w ten temat tu lejt, ale... miałem w Wawie koszulkę, po której można było mnie skojarzyć z forum... ;-)

Po koszulkach nie patrzyłem, bo w szatniach i na korytarzach był zdecydowanie zbyt wielki tłok. No, a na macie - biało i biało-czarno, a koszulek jak na lekarstwo. ;)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Ja zaglądam po stażu. Poznałem garrego. Pozdrowienia :wink: A irimi miał krecią koszulkę. Jak zawsze na stażu :)
  • 0

budo_malekith
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Ehhh... szkoda, że i ja nikogo nie skojarzyłem :P Chociaż kto wie... może z którymś z szanownych vortalowiczów ćwiczyłem, ale o tym nie wiem...? ;)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Pozdrowienia too, szkoda że nie udało sie wspólnie wypić browara.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...

Chociaż kto wie... może z którymś z szanownych vortalowiczów ćwiczyłem, ale o tym nie wiem...? ;)

Ja Ciebie widziałem kilkakrotnie, ale ni cholery nie mogłem skojarzyć, gdzie ja wcześniej widziałem tą bródkę. ;) :)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...
Hi ShabuShabu,
Odebrałem Twoją wiadomość w sobotę rano, na trasie do Wawy, jedząc śniadanko w cepeenie. Usiłowałem nawet Ci odpisać, ale niestety nie udała mi się ta sztuka, choć próbowałem kilka razy, aż mi jajecznica wystygła :lol:
Następną razą trza się Droga Młodzieży ustawić wcześniej. A tak, z Irimim se tylko pogadaliśmy i to niewiele bo przez barierkę głównie, z Garrym chwilkę po gali. Nawet pobiegaliśmy po parkingu w poszukiwaniu Shawnee, ale ten się schował za jakimś autobusem :wink: A przed samą galą, kiedy stałem sobie obok ekipy z CAA, dzięki uprzejmości której w ogóle się na galę załapałem ( poklon ), widziałem wśród nich jakiegoś młodziana, ale pomyślałem, że jak podjadę z tekstem „ShabuShabu?” to se pomyśli, że mu jakiś czub chce japonckie żarcie wcisnąć, więc odpuściłem :wink: :lol:
Pozdrawiam, h-k :-)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...

HNawet pobiegaliśmy po parkingu w poszukiwaniu Shawnee, ale ten się schował za jakimś autobusem :wink:

No tak niestety było, do czego z wyraźnym żalem się przyznaję. Może następnym razem... Pozdrawiam.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciut późno żem się zreflektował, ale...

A przed samą galą, kiedy stałem sobie obok ekipy z CAA, dzięki uprzejmości której w ogóle się na galę załapałem ( poklon ), widziałem wśród nich jakiegoś młodziana, ale pomyślałem, że jak podjadę z tekstem „ShabuShabu?” to se pomyśli, że mu jakiś czub chce japonckie żarcie wcisnąć, więc odpuściłem :wink: :lol:
Pozdrawiam, h-k :-)

Ekipa CAA była spora, a do tego podzielona na conajmniej trzy wyraźnie odrębne - choć nie stroniące od siebie - grupki. :) Ja byłem w czarnym polarze, z czarno-szarą torbą, głównie w towarzystwie jednego człowieka znacznie nawet ode mnie młodszego oraz drugiego w moim wieku, ale o dwie głowy niższego. No, chyba, że masz na myśli pokazową ekipę CAA. Do tej nie przynależałem. ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024