Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Może ktoś wrzuci jakieś info?
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Dowiedziałem się, że staż odbędzie się w 70. LO, przy ul. Dembowskiego 1 na Ursynowie.
Trening piątkowy dla dorosłych prawdopodobnie o 20.00 a pierwszy sobotni o 11.00.
Koszt 80,- zł

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś w temacie to jednak potwierdził.
Dzięki.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Chyba sie pokrywa z czyms innym...? :oops:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Czekałem, aż ktoś to napisze pierwszy, ale owszem, pokrywa się, i jest to wielce ciekawe.

Mówiąc "wielce ciekawe" mam na myśli "stały element polityki międzyorganizacyjnej, która niweczy wszelkie próby integracji," oczywiście. :)

Możnaby niby dochodzić, kto pierwszy miał taki plan, kto pierwszy wynajął obiekt czy co tam jeszcze, ale po co? Pozostaje się cieszyć, że zachodzi tylko na sobotę rano i pojawić się na gali albo wręcz na niedzielnych treningach stażu PFA.
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Taaak, pokrywa się i jest to często stosowana praktyka różnych organizacji :) Ale z drugiej strony, mnie jako trenującego aikido Kobayashi, mało obchodzi uroczystość PFA. I nie jest to jakaś zawiść, zazdrość czy cokolwiek, tylko prosty brak zainteresowania.

Co innego, gdyby zorganizować 30-lecie aikido w polsce, jak to chyba ktos proponował, z wszystkim większymi organizacjami: szeroko pojętym Aikikai, Kobayashi itd.
To by było naprawdę ciekawe. Można sobie mysleć a J.W. wiele różnych rzeczy, ale nikt mu nie odmówi wielkiego wkładu w rozwój Aikido w Polsce.

Szkoda trochę, że polityka i brak wyobraźni nie pozwolą żeby obchodzić 30-to lecie CAŁEGO Aikido w Polsce :roll:

To tak off topem trochę pojechałem ale nie mogłem się powstrzymać :twisted: :twisted:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Zgadzam się w niemal całej rozciągłości. Ale pomijając już nawet aspekt organoleptycznego przekonania się na macie "z czym to się je" w innych organizacjach, to tak sobie myślę, że chyba warto chociaż obejrzeć Galę i rozmaite pokazy, tak aikido, jak i miecza oraz innych sztuk walki, których ma nie zabraknąć.

Jestem związany z PFA tylko o tyle, o ile do federacji należę i sobie w niej ćwiczę, tak więc nie jestem tutaj by nikogo specjalnie namawiać na wybulenie tych trzydziestu czy iluśtam złotych, na co pewnie i tak jest już za późno. Po prostu uważam, że jeśli jest się w pobliżu stolicy, to warto wpaść i popatrzeć. Gdyby odybywały się jakieś bardziej rozbudowane pokazy aikido Kobayashi, Nishio czy co tam jeszcze, ja osobiście z wielką chęcią bym podjechał popodziwiać. ;)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
A nikt nie pomyslał ze sensei był po prostu zaproszony na obchody i wezmie w nich udział a pobyt w w-wie wykorzysta tez do zorganizowania stażu?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006

A nikt nie pomyslał ze sensei był po prostu zaproszony na obchody i wezmie w nich udział a pobyt w w-wie wykorzysta tez do zorganizowania stażu?

Widać nie. :P
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006

A nikt nie pomyslał ze sensei był po prostu zaproszony na obchody i wezmie w nich udział a pobyt w w-wie wykorzysta tez do zorganizowania stażu?



Jakoś..... NIE :twisted: :twisted: :twisted: :) :) :) 8)
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006

no wlasnie, ciekawe, czy exgeneraldirektor zaprosil jacka na obchody... to tak a propos dyplomacji.


  • 0

budo_doncam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
pożyjecie zobaczycie .... to "może" to wcale nie jest takie mało prawdopodobne ...
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006

Chyba sie pokrywa z czyms innym...? :oops:


hehehe... czekalem na to...
dla tych co zapomnieli podsuwam link ktory jest tu ....
tu tez sie "pokrywalo" :P :P :lol: :)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Później to samo było z "drugiej strony". Pokrywało się ze stażem z Masatoshi Yasuno... Ale...
WHO CARES? :roll:
Ty byś lepiej napisał jak na stażu w Brukseli było! 8)

PS. Aikidoko, chcesz polityki? Włącz od rana radio!
:)
  • 0

budo_dzieciak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006

Ale z drugiej strony, mnie jako trenującego aikido Kobayashi, mało obchodzi uroczystość PFA. I nie jest to jakaś zawiść, zazdrość czy cokolwiek, tylko prosty brak zainteresowania.


Jak czlowiek czyta tego typu wypowiedzi to nic tylko się nasuwa mu pytanie. Po co taka osoba porzychodzi na matę?? Po to aby ćwiczyć Aikido czy tylko po toaby przy pierwszej nadażającej się okazji powiedzieć " Ja to trenuje u xxxxxx a nie u yyyyyyy".

Zastanawiam się czy to brak zainteresowania AIKIDO czy PFA? Myślę, że jeżeli każdy będzie w ten sposób podchodził to xx litrow wody upłynie a organizacje te pewnie nie spotkają sie na wspolnym stażu w celu wymiany doświadczeń.

pozdr
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Szkoda, że Polacy są jacy są :wink: . Chętnie uczestniczyłbym w stażu wszelakich aikidowych federacji, stoważyszeń i takich tam, aby mój aikipogląd rozszerzyć. Ale kto coś takiego mógłby zorganizować? Samo obejrzenie gali z udziałem różnych szkół mogłoby być ciekawe.
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006

Później to samo było z "drugiej strony". Pokrywało się ze stażem z Masatoshi Yasuno... Ale...
WHO CARES? :roll:
Ty byś lepiej napisał jak na stażu w Brukseli było! 8)

PS. Aikidoko, chcesz polityki? Włącz od rana radio!
:)


hmmm..
jak wczesniej napisalem to nie byl pierszy raz jesli chodzi o wawke...
przeciez wczesniej osoby z PFA pisaly ze:
przeciez klopoty z terminami sa....nie zawsze znajda sie inne terminy itp...
pamietam tez w tamtym watku slowa o "zagramanicznych" shihanach itp...
pamietam tez Twoje slowa Irimi o tym ze "kazdy i tak wybierze to co dla niego najlepsze" i pojdzie gdzie uwaza za stosowne i najlepsze dla niego..wiec czemu teraz takie oburzenie.... to dokladnie ta sama sytuacja tylko z drugiej strony.... zyjemy przeciez w wolnym kraju i nikt nikogo do niczego nie zmusi...
no chyba za zdanie zalezy od punktu siedzenia i sie zmienia (jak w przyslowiu..hyhy)

ps..wieczorem postaram sie cos naskrobac o stazachw Niemczech i w Belgii...(z Niemiec juz fotki dotarly..tylko musze odpowiednio zmniejszyc co by nie bylo pola do smiechu dla co poniektorych..hyhyhy :wink: )


Jak czlowiek czyta tego typu wypowiedzi to nic tylko się nasuwa mu pytanie. Po co taka osoba porzychodzi na matę?? Po to aby ćwiczyć Aikido czy tylko po toaby przy pierwszej nadażającej się okazji powiedzieć " Ja to trenuje u xxxxxx a nie u yyyyyyy".

Zastanawiam się czy to brak zainteresowania AIKIDO czy PFA? Myślę, że jeżeli każdy będzie w ten sposób podchodził to xx litrow wody upłynie a organizacje te pewnie nie spotkają sie na wspolnym stażu w celu wymiany doświadczeń.

pozdr


co prawda nie cwicze Aikido Kobayashi...ale proponuje powrot do linka ktory wczesniej podalem...i tam masz napisane co osoby z PFA mysla o odwrotnej sytuacji.... gdzie sprawa dotyczyla shihanow Aikikai..i co o tym myslaly osoby z Aikikai...
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Sory polityka mnie nudzi. Nie mam zamiaru tracić czas na odgrzewanie kotleta i co kto o tym czy o tamtym myśli... :?

Nie żadne oburzenie, tylko zdziwienie, ze jestesmy tacy pro-aiki i polityka bede, a co rusz ktoś te pierdoły odgrzewa...
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Ależ Irimi:

Zachowaj dystans! Zwłaszcza do tego co tu czytasz i do tego co tu piszesz...


:)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
I wlaśnie o to chodzi. Dlatego wciąż się dziwie, że ludziom się jeszcze chce... :wink: :)
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z J. Wysockim 7. dan Aikido, Warszawa 20-21.10.2006
Nie dziw się. Gadać (pisać) jest łatwiej niż ćwiczyć.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024