Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duzy plecak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Duzy plecak
Witam

Szukam jakiegos sporego solidnego plecaka. Nie ma to byc plecak turystyczny tylko do codziennego uzytku w ktory zmiesci sie gi, woda i sprzet lub laptop i duzo zarcia do pracy, kurtka itp. Mile by byly linki do sklepow online. Zdaje sie na wasze taktyczne doswiadczenie

pozdro
  • 0

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duzy plecak
Co rozumiesz przez duży ?
Jak nosiłęm 38L to mnie pytali codziennie w pracy czy jadę w góry z takim ogromnym plecakiem ;) Teraz mam chyba 28L i mieszczę się ze wszystkim poza większą kurtką albo polarem.
A więc sporo sprzętu typu zapasowe skarpety i slipy, mała apteczka, i masa innych gratów, 0,5l wody w bocznej kieszonce siatkowej, wałówka, kubek termiczny, czasem termos.
Nosiłem pół roku model taki wycieczkowy z odsuniętymi plecami i stelarzem siatkowym ... i miesiąc temu aby dali mi już spokój z tym posądzaniem o wyjazdy kupiłem klasyczny plecak miejsko-laptopowo-biurowo czasem trekingowy ;)
I to był strzał w dziesiątkę. Jest o niebo poręczniejszy w mieście a równie wygodny. Do tego zamek na miasto daje wygodniejszy i szybszy dostęp.
No i Deuter ...
Wcześniej miałem ze 4 różne Karrimory i nie tylko, i wydawało mi się, że mam wygodne plecaki. Deuter naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.
Za wykonanie i ergonomię 5+++. Solidność też na najwyższym poziomie.
Tylko wzornictwo mi w Karrimorach bardziej dalej leży ... ale plecy oczu nie mają ;)

Tak dla zobrazowania tego o czym mówię:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Są jeszcze ze 3 modele tego typu do 32L i jeden nawet w kamuflarzu.
Na miasto są doskonałe.
No i do tej samej pojemności Deutera można wepchnąć więcej niż do Karrimora albo Campusa. Jak szukałem plecaka to łaziłem z wypakowanym po brzegi 55 litrowym Campusem ... i całość wepchnąłem do tej 38ki (+6L kieszenie) Deutera.

Pozdrawiam
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Duzy plecak
Na 16h pracy + miejsce do upchnięcia poalru starcza mi 20l Ultralight Alpinusa. Mam tez 25l Pajak ElMedano, ale to już nadlitraż jak na miejskie EDC. Zresztą w porównaniu z tym pierwszym ma on za malo kieszenia, a kieszenie w mieście żądzą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024