Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROCA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

PROCA
Czy w szanownym gronir forumowiczów znajdzie się ktoś, kto ma (miał) do czynienia z procami? Oczywiście nie z takimi zrobionymi z gałęziowych widełek i gumkach od majtek. Interesują mnie takie o nieco bardziej zaawansowanej myśli technicznej... Je tu je kto?
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: PROCA
Bawiłem się chwilkę kiedyś takim sprzętem.
Moc potworna, w porównaniu do samoróby (przynajmniej mojej), wygodne, można strzelać kulkami z łożysk, mirabelkami zielonymi (dobra ammo nieletalna :wink: ) i innymi takimi.
Dobry czad! Jak podszkolisz celność, to możesz w zastosowaniach surwiwalowych nawet do polowań na np. króliki użyć (nie w Polsce!!). Wiekszy fun i większy power to proca klasyczna, ale nie jest prosta w obsłudze.
Chociaż na sieci latają wfilmy z kolesiem, co trafia z takiej procy z jakichś 50m w litrową puszkę po farbie.... :twisted:
  • 0

budo_fryzjer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROCA
Miałem kiedyś w łapach taką z przeciwwagą to z metalowej kulki wginała 1,5 milimerowa blachę
  • 0

budo_proca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sarmacja Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: PROCA
Bez gumy, bez majtek, bez kulek z łożysk....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] old school.
Bali się nawet rzymscy legioniści, a i biblijny wątek świadczy o sile tradycji...
  • 0

budo_panzernacker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: PROCA
a ja sie tym dalej bawie :twisted: a konkretnie crosman'em tempest. bardzo fajna proca.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024