Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe jak...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Ciekawe jak...
Ciekawe jak świecą te dwie latareczki ? 10-cio watowa dioda przemawia mi do wyobrażni a i cena jest w miarę... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe jak...

Ciekawe jak świecą te dwie latareczki ? 10-cio watowa dioda przemawia mi do wyobrażni a i cena jest w miarę... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ekhmm, 10 watowe LED produkuje tylko Osram i Edixeon, ale to są duże (bardzo duże) elementy - porównanie wielkości z Luxeonem zobacz na przykład [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Inne napisy typu 7W, 8W, 10W, 15W to tylko bajki albo przesterowane ledy, które długo nie pożyją, zresztą przy zaniedbaniu odprowadzenia ciepła ich sprawność gwałtownie spada i dlatego sensowniej jest świecić dobrze chłodzonym słabszym ledem niż przegrzanym mocniejszym.
Co do tej latereczki, w cenie ok. 80 Eur (a taką tam widziałem) znajdziesz wiele ciekawszych (bo markowych) propozycji z solidnym sterownikiem, zasilaniem akumulatorami, a przede wszystkim mniejszych - choćby [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe jak...
No tak... chyba masz rację a szkoda bo sklep blisko zaraz za miedzą.:(
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe jak...

No tak... chyba masz rację a szkoda bo sklep blisko zaraz za miedzą.:(


Za miedzą może Cię zainteresuje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Fajne lampki w normalnych cenach.
  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe jak...
Led lenser jakoś mi sie nie podoba, mam Inove XO , X1 z odbłyśnikiem, Fenixa L1P i CMG Infiniti Ultra. Wszystkie są fajne na swój sposób ale żadna z nich nie jest tak naprawdę specjalnie "mocna" , skuszę się chyba teraz na Fenixa P1, mały a pewnie nieżle świeci.
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe jak...
Zainteresuj się strikerem VG lub Night-opsem Gladius, jesli chcesz mieć latarkę z mocnym światłem na Luxeonie. Nie bedą kosztowały 200PLN i to chyba jedyny minus :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024