Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fenix L2T Co wybrac???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Fenix L2T Co wybrac???
Witam wszystkich zastanawiam sie nad zakupem latarki za max 220PLN moj wybor padl na fenixa L2t co o tym myslicie, w tej cenie jest to chyba najlepsza propozycja, 2 tryby siwiecenia, zasilana na paluszki to mnie przekonalo co wy byscie wzieli majac 220PLN????

czy oplaca sie dokupic body na cr123 do fenixa????
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
Led Lenser david 19. na jednego paluszka :)
Słabsza moc ale mniejszy rozmiar - 1 wat w zupelnosci wystarcza na edc.


Pozdrawiam
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
Ale krotyszy czas dzialania i 1 tryb z tego co sie orientuje.
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
Bierz Fenixa L2T. Aktualnie używam dosyć intensywnie i nie wyobrażam sobie już życia bez niego. Uwielbiam ciągle zmieniać ekwipunek, bo często mi się nudzi. Niestety dla tej latarki nie znalazłem jeszcze alternatywy i dlatego jej nie sprzedaję :) Na Budo-Aukcje chyba gpw sprzedaje w dobrej cenie...
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
Chyba tak zrobie 210 chce za l2t to chyba niezla cena jestem jeszcze ciekaw po ile ma je adiblue. A na allegro znalazlem cos takiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wydaje mi sie troche dziwne ze z jedej baterij cr123 mozna uzyskac az 75lomenow jak by takbylo to ta latareczka nie mial by sobie rownych :twisted:

A jesli mozna wiedziec to czym Harry zasilasz swojego fenixa ja zastanawiam sie nad body na cr123 powinna wtedy swiecic lepiej ale wolal bym jakies standardowe paluchy moze te 14500 czy jakos tak chodzi mi o te: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ale nie wiem czy nie sa dusze od zwyklych bo jakos dziwnie wygladaj na fotach i do tego ta ladowara [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] co o tym myslisz, czy nie kombinowac i kpic akumulatorki SANYO 2700 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ????

Mozna gdzies w polsce dostac body od l1t bo tez by sie przydalo.
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
Chyba tak zrobie 210 chce za l2t to chyba niezla cena jestem jeszcze ciekaw po ile ma je adiblue. A na allegro znalazlem cos takiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wydaje mi sie troche dziwne ze z jedej baterij cr123 mozna uzyskac az 75lomenow jak by takbylo to ta latareczka nie mial by sobie rownych :twisted:

A jesli mozna wiedziec to czym Harry zasilasz swojego fenixa ja zastanawiam sie nad body na cr123 powinna wtedy swiecic lepiej ale wolal bym jakies standardowe paluchy moze te 14500 czy jakos tak chodzi mi o te: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ale nie wiem czy nie sa dusze od zwyklych bo jakos dziwnie wygladaj na fotach i do tego ta ladowara [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] co o tym myslisz, czy nie kombinowac i kupic akumulatorki SANYO 2700 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ????

Mozna gdzies w polsce dostac body od l1t bo tez by sie przydalo.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
A wie ktos gdzie mozna kupic i za ile latarke SureFire 9P?
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
Fenixa L2T zasilam dwoma akumulatorkami AA Energizer 2500mAh (chyba). W zupełności to wystarcza. Kolor wiązki znacznie jaśniejszy i "ładniejszy" niż przy zasilaniu jednym paluchem L1T. Nie widziałem L1T zasilanego 14500, ale takie źródło zasilania to dodatkowy koszt zarówno akumulatora jak i ładowarki, stąd mój wybór L2T.
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
Chyba tez wybiore zasilanie 2 paluszkami jestn to chyba najlepszy sposob a napewno jak sie rozladuja kupie je na stacji czy w kiosku.
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
A moze zasilal ktos Fenixa l2t 2 aku tymi 14500 ciekawe jaki efekt bo dioda jest do tego przystosowana i ciekawe jak z zywotnscia takich akuu czy wytczymaj tak jak zwykle aku 2700 te 4h swiecenia na full.
  • 0

budo_pawelsz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
jak niby mocniejsze akusy maja dawać duzo więcej światła w podobnym czasie (a maja o wiele mniejszą pojemnośc).
BOSS - może poczytaj forum , poszukaj infa, a nie rzucasz gdzie możesz pytania itd
wybacz- zanim kupiłem L1T sporo poczytalem, sporo informacji wyszukałem i nie żałuję
chcesz powera- kup se aku samochodowe i wymontuj lampę z fury- uzywany zestaw tanio wyjdzie ;P
a Fenixy serii T, cóz-fajne- ino body nieosiągalne jak na razie (mam l1t i body l2t lub pod cr123 niet)
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
adiblue miał fenixa l1t z aku 14500. Świecił potwornie mocno- jak na fenixa ( w końcu to 3.7V).

Oczywiście, że QIII nie ma 75lm! Poczytaj sobie forum i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Używanie Google nie boli!!! :roll:
  • 0

budo_mossberg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
bosss jeszcze nie ma body na CR123/CR2 do Feniksów L2T

a na wszystkie zadane przez ciebie pytania znajdziesz odpowiedzi w tym dziale w kilku tematach wcześniej
pozdrawiam
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
witlkie dzieki za info i pouczenia juz przegladam forum :-)
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
A to moj nowy nabytek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???

jeszcze nie ma body na CR123/CR2 do Feniksów L2T

Ale aluminium lotnicze i tokarze jeszcze w Polsce są? :wink:
Zawsze można dorobić i dać do anodyzowania, albo poanodyzować samemu. :)
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
bosss - tyle było porad, szukania, pytania i kupiłeś takie coś? :roll: :)
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
to kupilem juz dawno a dopiero teraz doszlo a fenixa to inna baika i tez bo kupuje a mag nie ma na to najmniejszego wplywu bo w porownaniu do fenixa to mag nie swieci tylko udaje a swoja droga to spodziewam sie naprawde duzo po tym fenixie mysle ze sie nie zawiode :-)
  • 0

budo_mossberg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
oj nie zawiedziesz sie
ja długo nosiłem MiniMaga AAA i najpierw przesiadłem sie na LedLenser David 19, potem na Fenixa L1P, następnie na L1T i teraz czekam na L2T z dodatkowym body od wersji L1T

powiem tak -MiniMaglite to kaganek w porównaniu z Davidem czy Fenixem L1
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenix L2T Co wybrac???
A gdzie mossberg dostales fenixa l2t z body od l1t i za ile ja chce dokanac takiego zakupu u adiblue ale chwilowo w tym sklepie w ktorym on sie zaopatrza nie ma Body l1t wiec czekam na caly zestaw bo nie chce placic 2 razy za wysylke za wielkiej wody :-) a no i cena u adiblue Fenix 190PLN i body 35PLN ta cena wydaje mi sie bardzo atrakcyjna jak na polske
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024