Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_kaszu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
nalezy 250 kliknac i uaktywnia sie menu z ultimate... sprawdzone

przyda sie takze to co by wiedziec jak poruszac sie w menu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mam nowke U60GT do sprzedania (na priva)
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
dzieki za info poklon poklon poklon tylko zeby jeszcze ktos przetlumaczyl z ichniego na nasze bo "maj inglisz is wery bed" :)
  • 0

budo_melonmelon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 841 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
cze
a jam mam pytanie bliskoznaczne
czy da się zaprogramowac ultimate by uruchamiałą się na najjaśniejszym trybie, tzn, by uruchomienie (nie wiem np. wciśniecie i przytrzymanie powodowało największą jasnoś) i wtedy mamy małęgo oślepiacza :)

pozdro
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!

nalezy 250 kliknac i uaktywnia sie menu z ultimate... sprawdzone

przyda sie takze to co by wiedziec jak poruszac sie w menu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mam nowke U60GT do sprzedania (na priva)

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????250 razy?????jak???
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
Tak żeby się układały kliknięcia w melodięhyymnu" Witaj nam witaj poranna jutrzenko..." :lol:

Kaszu: mógłbyś sprecyzować? To by czyniło to świecidełko bardziej, niż ciekawym...
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!

cze
a jam mam pytanie bliskoznaczne
czy da się zaprogramowac ultimate by uruchamiałą się na najjaśniejszym trybie, tzn, by uruchomienie (nie wiem np. wciśniecie i przytrzymanie powodowało największą jasnoś) i wtedy mamy małęgo oślepiacza :)

pozdro


Wyłącz Force Mode w opcjach, aby pamiętała ostatni tryb świecenia. Włącz latarkę, ustaw maks jasność (dwa krótkie jeden długi), wyłącz latarkę. Jak teraz włączysz, będzie oślepiać.
Miłej zabawy.
  • 0

budo_kaszu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!

nalezy 250 kliknac i uaktywnia sie menu z ultimate... sprawdzone

przyda sie takze to co by wiedziec jak poruszac sie w menu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mam nowke U60GT do sprzedania (na priva)

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????250 razy?????jak???

zaczynasz przy wylaczonej latarce, klikasz tak dlugo, az pojawi sie miganie i jestes w menu... musisz tak klikac, aby przerwa pomiedzy kliknieciami nie trwala dluzej niz 0,5 sek. oraz zeby nie przelacyc sie w inny tryb swiecenia, bo inaczej nic z tego nie bedzie
powodzenia
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!

nalezy 250 kliknac i uaktywnia sie menu z ultimate... sprawdzone

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????250 razy?????jak???

zaczynasz przy wylaczonej latarce, klikasz tak dlugo, az pojawi sie miganie i jestes w menu... musisz tak klikac, aby przerwa pomiedzy kliknieciami nie trwala dluzej niz 0,5 sek. oraz zeby nie przelacyc sie w inny tryb swiecenia, bo inaczej nic z tego nie bedzie
powodzenia


Wydaje mi sie, że producent wcześniej poczynił odpowiednie testy na wytrzymałość przełącznika :P
W sumie przez krótko za niewiele więcej można było kupić wolność od kliknięć, bo teraz nie widzę U60 do wzięcia już nigdzie.
BTW -- czy ktoś może mi wskazać osobę kompetentną w sprawie uprawnień do sprzedawania na budo-aukcje? Bo nie mogę się doprosić. Mam lampki do sprzedania :?
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
mam basic 42 GT i kliknałem jakieś 1500 razy !!!!! dokładnie około tylu...i co ?? i chuk....nic sie nie przeprogramowało,nie zamrugało i dobrze że nie wybuchło!!

ktos mi tu wisi 1500 właczeń latarki !!!
  • 0

budo_kaszu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!

mam basic 42 GT i kliknałem jakieś 1500 razy !!!!! dokładnie około tylu...i co ?? i chuk....nic sie nie przeprogramowało,nie zamrugało i dobrze że nie wybuchło!!

ktos mi tu wisi 1500 właczeń latarki !!!

cos najwyrazniej spartoliles...
pozatym 250 a nie 1500
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
klikam raz i latarka sie zapala...klikam drugi raz i gasnie...znów się zapala i znów gasnie....i tak 250 razy i chuj .....

potem klikam raz latarka sie zapala...i potem klikam i klikam aby sie nie przełoączyła i tak 250 razy i...chuj....

poza tym jak mam zaobserwowac MIGANIE skoro klikam i klikam...mam po 250 razie przestac i popatrzec na nia ?? ..zaraz zrobie to jeszcze raz...

zrobiłem..i chuj ;) ...

kaszu przeprogramowałes swoja?? udało sie?? a mzoe komus sie udało?? wtedy uwierze i dalej poklikam...
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!

klikam raz i latarka sie zapala...klikam drugi raz i gasnie...znów się zapala i znów gasnie....

Poniżej moje domysły:

Może za szybko klikasz. HDS się wtedy gubi. Poza tym jeśli na przykład w 183 kliknięciu wyłącznik się z jakiegoś powodu nie zewrze, to zliczanie klikania szlag trafia. Obserwuj zatem, czy po każdym kliknięciu dioda się zaświeca.
  • 0

budo_kaszu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!

klikam raz i latarka sie zapala...klikam drugi raz i gasnie...znów się zapala i znów gasnie....i tak 250 razy i chuj .....

potem klikam raz latarka sie zapala...i potem klikam i klikam aby sie nie przełoączyła i tak 250 razy i...chuj....

poza tym jak mam zaobserwowac MIGANIE skoro klikam i klikam...mam po 250 razie przestac i popatrzec na nia ?? ..zaraz zrobie to jeszcze raz...

zrobiłem..i chuj ;) ...

kaszu przeprogramowałes swoja?? udało sie?? a mzoe komus sie udało?? wtedy uwierze i dalej poklikam...

"falsh mode" jest pierwsza opcja w menu, ale jak szybko klikasz to niepozwolisz sie tej opcji wlaczyc...

1)latarka jest wylaczona
2)rozpoczynasz klikanie w ten sposob, ze wciskasz przycisk, puszczasz go i znowu przyciskasz, najlepiej z czestotliwoscia 3-4 przycisniec na 1 sekunde, pomiedzy wcisnieciami musi by krociutka przerwa, nie dluzsza niz 0,5 sek
3)robisz tak 250 razy, czyli dioda zapali i zgasnie 125 razy
4)nie mozesz dopuscic w czasie tych "klikniec" aby latarka zmienila tryb swiecenia na np 3 lumeny
5)po 250 kliknieci i daszych, mimo naciskania przycisku dioda przestaje sie wylaczac i wlaczac... jestes w menu, jak przytrzymasz przycisk przez 2 sek jestes w "brightness menu", raz przycisniesz "options menu"


250 klikniec to jest duzo, w ultimate na poczatku mialem problem z 10, trzeba "zapac" pewnien rytm klikania. Prawidlowe klikniecie 250 razy nie zajmuje wiecej niz 60 sek.
Opcje ktore zaprogramujesz beda dzialaly az do nie zrobisz "hard reset"
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
3 - 4 klikniecia na sek ok. ale miedzy tymi kliknieciami pol sek przerwy ? 8O Jak to zrobic ?
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
popróbuje....4 klikni ecia na 2sek..;)..
  • 0

budo_kaszu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!

3 - 4 klikniecia na sek ok. ale miedzy tymi kliknieciami pol sek przerwy ? 8O Jak to zrobic ?

czytaj dokladnie, max. 0,5 sek (zreszta napisane jest to w instrukcji dla ultimate), jak bedzie 0,1 sek to tez bedzie dobrze, w teorii jest prosto, a praktyce trudno, ale wykonalne
powodzenia
  • 0

budo_majkelito
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
no mi działa. Włacza sie menu z ultimate. Dwa rodzaje migania sie pojawiaja, ale juz potem nie robie nic z tym i nie przełaczam, bo nie wiem co tam mozna zrobic :] bede musial sie przysiasc do lektury instrukcji obslugi z ultimate.
W kazdym razie to nie sciema. Tez o tym wyczytalem wczesniej na CPF, ale zle klikalem i mi nie wychodzilo, a teraz myk i dziala :)
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
odkurze troche temat....
wlasnie kupilem hds42 i klikam klikam i dzieje sie cos takiego... latarka nie reaguje na przycisk swieci caly czas a pozniej chyba 3 razy mignie i sciemni sie do 0, a pozniej jak ja wlacze to zachowuje sie normalnie,
i teraz pytanie, jak mam chodzic po tym menu jak dzialac itp i wogole kiedy?? jak sie swieci caly czas, czy jak miga czy kiedy, troche cienki jestem z angielskiego jak by mi ktos pomogl to by bylo super

pozdr
  • 0

budo_kaszu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
po 250 kliknieci i daszych, mimo naciskania przycisku dioda przestaje sie wylaczac i wlaczac... jestes w menu, (gdy zobaczysz brak reakcji mimo ze wciaz naciakasz przycisk) teraz bez zwlocznie musisz albo przytrzymasz przycisk przez 2 sek; jestes w "brightness menu", albo nic nie robic i bedziesz w "options menu"
te kilka mrygniec to chyba o ile dobrze pamietam sygnal błędu tz. elektronika nie zrozumiala polecenia
Jak juz jestes w menu (nie istotne ktory) masz chyba 5 sekund na wydanie polecnia (zaprogramowania) bo inaczej bedzi "kilka mrygniec"... czyli wszystko od nowa

raz zapamietane ustawienia beda zapamietane na stale, az do HARD RESET latarki
jednorazowo mozna zaprogramowac 1 ustawienie, kazda kolejna zmiana wymaga 250 klikniec

cala dokumentacja jest na stronie HDS'a, z ktora niestety trzeba sie zapoznac aby zrozumiec menu...

wiem ze to zawile, ale po krotkiej zabawie bedzie bajecznie proste
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przeprogramować HDS basic na Ultimate... DZIAŁA!!!
ooooo czyli 250 i jedno ustawienie :) spoko to zarzne wylacznik w tydzien :) ok wiec w menu wchodze a teraz doczytac o co lotto :) a czy jak juz poklikalem te 250razy i przerobilo mi sie to na ultimte to dostaje jakies nowe funkcje nie wiem "sos" strobo czy moze zle mysle
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024