Skocz do zawartości


Zdjęcie

treningi w YMAA ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_kimon
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

treningi w YMAA ?
czesc chcialbym trenowac w jednej z sekcji ymaa, na tym forum nie znalazlem zbyt wielu informacji na temat tej szkoly co ciekawe niedawno odbył się obóz ymaa z takimi postaciami jak : dr Yang Jwing Ming czy Li Mao Ching ( wielkie autorytety dla ludzi z ymaa) i rowniez nie znalazlem zadnej wzmianki o tym, co sądzicie o tej szkole? o instruktorach , programie itp laikowi ciężko ocenić coś na czym sie nie zna :)
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
a opcja szukaj to co? za trudne ? :)

http://www.fabrykasi...hp?mode=results
lub
http://www.fabrykasi...hp?mode=results


:wink:
  • 0

budo_robert17
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - to adres do krakowskiego oddziału tego klubu ale znajdziesz tam też linki do innych fili w Polsce.
  • 0

budo_qsion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
a co chcialbys trenowac? i skad to przekona , ze ymaa to wlasnie "to"?
  • 0

budo_kimon
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
czesc, po pierwsze chce znacznie poprawic swoją ogólną kondycje fizyczną głównie ze względów zdrowotnych ( problemy z kręgosłupem itp), po drugie chce trenować styl ktory jest urozmaicony ( czytając www ymaa doszedlem do wniosku ze taki jest, nie ogranicza sie tylko do pracy rąk czy nóg, również rzuty czy dzwignie) po trzecie nie chce trenowac stylu pełnokontaktowego ( próbowałem to nie dla mnie) a z tego co uslyszalem od znajomego ktory trenowal w ymaa na sparingi trzeba poczekac co mi sie osobiscie podoba :) pisząc na forum chcialem skonfrontowac moje spostrzeżenia z ludzmi mądrzejszymi odemnie w tej dziedzinie i byc moze członkami ymaa. pozdrawiam
  • 0

budo_qsion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
nie zrozumielismy sie.

o ile mi wiadomo ymaa prowadzi kilka styly, zarowno wewnetrznych, jak i zewnetrznych.
tak czy siak, zapewne chodzi ci o tai chi chuan. w zwiazku z tym, proponowalbym /gdziekolwiek poszukujesz :-) / zorientowac sie w innych szkolach w rejonie.
nie mam niczego szczegolnego przeciwko ymaa, ale warto miec szersze spojrzenie na dostepne mozliwosci.
rozwaznie byloby skupienie przy wyborze na kwalifikacjach konkretnego instruktora, anie organizacji jako takiej

pozdrawiam i powodzenia w wyborze!
  • 0

budo_sagashi
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Osobiście nie polecam YMAA dlatego, że nie wierze mistrzom ktorzy znaja pięć styli
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Osobiście nie polecam YMAA dlatego, że nie wierze mistrzom ktorzy znaja pięć styli

oczywiście kolega ćwiczył w w/w szkole i na tej podstawie wydał jakże konkretną ioparta nafaktach opinię :lol:
poza tym nominuje kolegę do tytułu Archeologa Miesiąca :)

P.S. a tak w temacie to qsion ma rację:

ozwaznie byloby skupienie przy wyborze na kwalifikacjach konkretnego instruktora, a nie organizacji jako takiej


  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

czesc chcialbym trenowac w jednej z sekcji ymaa, na tym forum nie znalazlem zbyt wielu informacji na temat tej szkoly co ciekawe niedawno odbył się obóz ymaa z takimi postaciami jak : dr Yang Jwing Ming czy Li Mao Ching ( wielkie autorytety dla ludzi z ymaa) i rowniez nie znalazlem zadnej wzmianki o tym, co sądzicie o tej szkole? o instruktorach , programie itp laikowi ciężko ocenić coś na czym sie nie zna :)


:) ) - ja tam lubię ćwiczyć w YMAA. Jedyne co mógłbym Ci poradzić to idź i sam sobie wyrób zdanie

... coś tam ...


:) )) więcej
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Tylko nie Ymma, wybierz cokolwiek innego, inną szkołę, żaden instruktor nigdy się na forum nie pojawił, nie mają czasu bo ciągle robią kase, co pośledniejsi uczniowie tylko zabierają głos i nie są obiektywni.
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Tylko nie Ymma, wybierz cokolwiek innego, inną szkołę, żaden instruktor nigdy się na forum nie pojawił, nie mają czasu bo ciągle robią kase, co pośledniejsi uczniowie tylko zabierają głos i nie są obiektywni.



ech Daniel, Daniel :lol: ale ty to po prostu rozbrajasz :)





P.S. ja nie jestem już długo w YMAA tak na marginesie
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Dzięki, wiedziałem że ktoś mnie doceni :)
A co ćwiczysz teraz, pewnie Yquan,, czy coś takiego.
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Dzięki, wiedziałem że ktoś mnie doceni :)
A co ćwiczysz teraz, pewnie Yquan,, czy coś takiego.

na pewno cos bardziej sensownego niz Ty :lol:

proponuje przenieść naszą "rozmowe" na priva coby wątku nie zaśmiecać, a moderatora proszę o usunięcie postów nie dotyczacych tematu





edytka: składnia
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

żaden instruktor nigdy się na forum nie pojawił



Cieszę się, że będąc instruktorem mogę się ....


to co Ty tu robisz???

i az zapytam jakie masz uprawnienia do prowadzenia zajec???? Czy tylko jak bylo za starych dobrych czasow: nie matura a chec szczera, zrobi z ciebie trenera ....
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Błagam Cię, choć raz napisz coś z sensem, przepraszam za offtop.
  • 0

budo_ketman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Tylko nie Ymma, wybierz cokolwiek innego, inną szkołę, żaden instruktor nigdy się na forum nie pojawił, nie mają czasu bo ciągle robią kase, co pośledniejsi uczniowie tylko zabierają głos i nie są obiektywni.



Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie wiedziałem, że oni mają coś wspólnego zw sztukami walk? :D Młodzieżówka Al-Kaidy?

...żaden instruktor nigdy się na forum nie pojawił, nie mają czasu bo ciągle robią kase, co pośledniejsi uczniowie tylko zabierają głos i nie są obiektywni.


Kwestia numer dwa: oczywiście wszyscy dobrzy instruktorzy są certyfikowani przez budo.net :twisted:

Danielu! Jesteś moim idolem!

Ja na przykład ćwicze w YMAA. Jestem poślednim uczniem. I co z tego? Czy zostając instruktorem zdaje się egzamin z obiektywności?
Jak dla mnie starczy archeologii. Chyba, ze Kimon zechce się wypowiedzieć jak są rezultaty jego peregrynacji.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Daniel, zachowaj daleko posuniętą ostrożność wypowiedzi bo o ile na neijia może i mogłeś pisać jak potłuczony, i wśród czytających nie było zbyt wielu ludzi którzy by byli skłonni wyjaśnić Ci w jak głębokim błędzie jesteś na macie - tak tu takich będzie zdecydowana większość. A że i ludzi jest więcej, to szanse na to że ktoś do Ciebie na zajęcia wpadnie żeby zobaczyć jak wypada taiji na poziomie instruktorskim w praktyce jest "cokolwiek" większa.
  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Daniel, zachowaj daleko posuniętą ostrożność wypowiedzi bo o ile na neijia może i mogłeś pisać jak potłuczony, i wśród czytających nie było zbyt wielu ludzi którzy by byli skłonni wyjaśnić Ci w jak głębokim błędzie jesteś na macie - tak tu takich będzie zdecydowana większość. A że i ludzi jest więcej, to szanse na to że ktoś do Ciebie na zajęcia wpadnie żeby zobaczyć jak wypada taiji na poziomie instruktorskim w praktyce jest "cokolwiek" większa.



....Dupa tam... ani z tego nauki żadnej ani frajdy nie będzie...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Jakbym miał bliżej, to może bym się nie nauczył, ale frajdę bym znalazł :wink:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Nie badzcie tacy sarkastyczni :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024