Skocz do zawartości


Zdjęcie

treningi w YMAA ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Witam, już trochę nabrudziłem, zbytnie uogólnianie z mojej strony, chodziło mi przedewszystkim o Ymma warszawa z tą kasą, więc jak kogoś dotkąłem to sorki,. Co do ostatniego tematu, to Yang Ban Hou, uczył dość niewielu ludzi, matoda trudna i drastyczna, a tu nagle ta sama gałąź i ludzie walą drzwiami i oknami, jakaś niekonsekwencja w tym jest. Przecierz to Yang Cheng Fu, był tym łagodnym i jego metoda upowszechniła się najbardziej, no ale biorę pod uwagę że mogę się mylić, rzecz ludzka.

a skąd ty wiesz jak uczył Yang Ban Hou, źródło poproszę, bo legendy tez znam np. ptaszkach co nie mogą odleciec z dłoni mistrza Taijiquan :)

a może jakies konkretne zarzuty wzgledem YMAA Warszawa?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

a może jakies konkretne zarzuty wzgledem YMAA Warszawa?


jako ze kolega Oldman powiedzial mi ze mam byc szczery a dzisiaj dzien szczerosc mam to powiem ze ma chujowo niski poziom :!: ich wielki instruktor zamieszczajacy setki zdjec na swojej stronie na kazdy minimum 5 bleldow w shenfa - prosze wybrac ja napisze jakie :!:
  • 0

budo_ketman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

parę lat temu zadałem takie samo pytanie, Ketman i A.Kalisz mi na nie troche odpowiedział - trzeba odkopać ze starych roczników - chyba 2002 jeżeli mię pamięć nie myli


Dzięki. W wolnej chwili pokopię sobie.
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Ostatnio widziałem jakiś filmik z uczniem Yang B. sprzed jakiś 40 lat podobno no i to trochę inaczej wyglądało niż pan Y.J.M. robił, i jak ma to w zwyczaju kolega Peter, musisz pogrzebac w sieci a znajdziesz. Uczeń był bardzo bliski, a link na stronie Ymma warszawa.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
sorry za ot ale wlasnie przegladam strobne ymaa zeby sie dowiedziec ocb i tam jest forum i wchodze na to forum pierwszy raz w zyciu i zostalem od razu wyrzucony :oops: :oops:
zreszta zobaczcie sami...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

sorry za ot ale wlasnie przegladam strobne ymaa zeby sie dowiedziec ocb i tam jest forum i wchodze na to forum pierwszy raz w zyciu i zostalem od razu wyrzucony :oops: :oops:
zreszta zobaczcie sami...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Hehe, wygląda na to, że wszyscy wylecieliśmy, bo ja mam dokładnie to samo. Swoją drogą, to bardzo ciekawe i myslę, że wyjaśnia trochę podnoszone tu kwestie :wink:
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Mnie wurzucili jak zapytałem czemu zajęcia są tak drogie, 120 zł za zajęcia raz w tygodniu, opłata miesięczna oczywiście.
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Mnie wurzucili jak zapytałem czemu zajęcia są tak drogie, 120 zł za zajęcia raz w tygodniu, opłata miesięczna oczywiście.

jakiś ty biedny żuczek, to na pewno spisek jakiś, że po tym pytaniu cię wyrzucili, bo taakie kłopotliwe było... :lol:



podejrzewam, że tamto forum umiera smiercią naturalną...a wyrzucenie jest tylko tego objawem...ruch tam był co najmniej mizerny

wyrzucony Żwirek :)
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
dopiero wtedy??
  • 0

budo_oset carduis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Hehe, ja też nie mogę tam wejść, mimo, że nic nie napisałem, nie mam tam konta, a na dodatek trenuję w Ymaa :lol:
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
moze tez pytales o skladki kiedys ?? ;-)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Mnie wurzucili jak zapytałem czemu zajęcia są tak drogie, 120 zł za zajęcia raz w tygodniu, opłata miesięczna oczywiście.


Po pierwsze tamto forum jakby nie działa w ogóle bo wszystkim pojawia się taki komunikat, a dla wszelkiej jasności trzeba było zapytać admina tamtego forum o powód dla którego Cię "wyrzucono"

Po drugie cena za zajęcia to jakby indywidualna sprawa szkoły, zresztą wszystkie teksty typu :
-... żaden instruktor nigdy się na forum nie pojawił, nie mają czasu bo ciągle robią kase
-... chodziło mi przedewszystkim o Ymma warszawa z tą kasą

Jakby zahacza o regulamin pkt. 8. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.

Zresztą nikt Ci nie broni abyś w swojej szkole miał również 120 zł za godzinę lub nawet 250.

Mam nadzieję że sprawa jest OCZYWISTA
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?
Ja tylko dla stwierdzenia faktu:

Mnie wurzucili jak zapytałem czemu zajęcia są tak drogie, 120 zł za zajęcia raz w tygodniu, opłata miesięczna oczywiście.


a na stronie stoi:

2 treningi tygodniowo: 80 zł/miesiąc - Shaolin lub Taijiquan
1 trening tygodniowo: 60 zł/miesiąc - Shaolin lub Taijiquan


  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi w YMAA ?

Po pierwsze tamto forum jakby nie działa w ogóle bo wszystkim pojawia się taki komunikat, a dla wszelkiej jasności trzeba było zapytać admina tamtego forum o powód dla którego Cię "wyrzucono"


ok

widzę że temat forum nieco Was zafrapował. Otóż forum nie działa z przyczyn technicznych i będzie tak przez czas jakiś. Nikt nikogo z niego nie wyrzucał. Nie wiem kiedy będzie uruchomione jeśli dowiem się czegoś więcej a będzie to nadal kogoś interesowało to dam znać.

Daniel wpadł na ten genialny pomysł i spytał się mnie o powód "wyrzucenia" (nie jestem tam Adminem a tylko pożal się Boże moderatorem) otrzymał odemnie odpowiedz ale jak widać rzeczywistość nie pasowała mu do jego spiskowej teorii Taiji tak więc stworzył własną wirtualną rzeczywistość i niech sobie w niej trwa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024