Skocz do zawartości


Zdjęcie

Integracja w Polskim aikido?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Integracja w Polskim aikido?
Czy w tym stażu mogę wziąść udział jako członek PSA?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bo po przeczytaniu tego fragmentu mam wrażenie że będę niechcianym gościem:

"Zasady udziału:
Wstęp wyłącznie na podstawie imiennego identyfikatora zgłoszenia (indywidualne lub grupowe) należy przesłać mailem lub listownie na adres sekretariatu PFA [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] do 7 października
cena:
Staż - 90 PLN (4 treningi)
Uroczysta Gala 30 – PLN
Zgłoszenie bezpośrednio przed imprezą będzie możliwe o ile zostaną wolne miejsca. Informacje szczegółowe i potwierdzenie udziału prześlemy po otrzymaniu zgłoszenia."


[/quote]
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
Z podaj informacji wynika, że zwyczajnie organizator prosi o wcześniejsze zgłaszenie chęci udziału w stażu i uroczystej gali.
No i pominął kolega w powyższym cytacie ten oto fragment:
"UWAGA!
członkowie PFA zgłaszają się za pośrednictwem swoich instruktorów..."
Co chyba oznacza, że osoby spoza PFA zgłaszają chęć swojego udziału indywidualnie, bez koniecznego pośrednictwa instruktora.

Niechcianym gościem? Nie dopatrzyłem się. Myślę, że wcześniejsze zgłoszenie wynika z ograniczonej ilości miejsc na gali. Poza tym w tej kwestii można chyba śmiało napisać na podany adres sekretariatu PFA. Myślę, że sam organizator wątpliwości rozwieje.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
jak mnie takie posty irytują :evil: :evil: :evil: :evil:

Ralman - jaki masz cel w takim działaniu? podgrzewamy atmosferę? bawi Cię, jak jedni na drugi szczekają i robią sobie na złość?
jak jesteś zainteresowany, to chwyć chłopie za telefon, zadzwoń i zapytaj wprost organizatorów:
"Jestem z PSA. Jak przyjadę to dacie poćwiczyć czy psami poszczujecie?"

Napewno odpowiedzą i będziesz miał info z pierwszej ręki.


pzdr
k. (zniesmaczony ciągłym mieszaniem w aikidockim garnku przez niektórych "dociekliwych")
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
ze tak tajemniczo zagaje:
w ostatnich czasach po wielu osobach i po pewnych wydarzeniach mozna sie spodziewac wielu niespodzianek...
hyhyhyhy
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
fajnie. a czy po stazu bedzie jakis serniczek?
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
fajnie..tylko ze ja jestem raczej amatorem jablecznikow czy ciast z wisniowka, bita smietana i wisienkami w galaretce :idea:
no chyba ze to serniczek na goraco z lodami i z bita smietana... :)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
14. Zakaz zamieszczania odpowiedzi nie związanych z danym tematem (tzw. offtopic). Zakaz ten nie dotyczy knajpy i Poligonu Doświadczalnego.
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
Januszp najwyraźniej nie ma świadomości, jak ważką rolę spełnia serniczek w dziale Aikido...
A żeby było w temacie - ja tam się żadnego aiki-rasizmu też nie dopatrzyłem 8)

W.
  • 0

budo_jaded
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vegas

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
Serce zabiło mi żywiej, bom myslał, że oto powstaje oddolna inicjatywa integrująca polskich aikidoków - a tu zwykła ironia. Szkoda. Towarzyszu Ralman, przecież do 30-lecia w wersji PSA też zgłaszaliśmy się klubami. W ogłoszeniu brak pewnych szczegółow (będą przetpłaty, czy wystarczy się zgłosić? co z noclegami?), ale żeby zaraz dyskryminacja? Nie zauważam.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
Ok, zeby wniesc nieco bardziej pozytywny akcent, wlasnie sie okazalo, ze Majka bedzie w Polsce do 23 pazdziernika. Czyli jej pobyt zachacza sie o staz................hmhm.........moze uda mi sie ja namowic, choc maja to byc Prawdziwe Wakacje -- czyli bez zadnych treningow.........zobaczymy, zobaczymy.......Moze chociaz sfilmuje pokazy Mistrzow (rowniez tych miedzynarodowych) oraz egzaminy na 4 dan! Juz zacieram rece z uciechy!!! Wieki nie wiedzialem jak cwiczy sie aikido w Polsce.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?

...Wieki nie wiedzialem jak cwiczy sie aikido w Polsce.

Bidulek! :cry:

A wracajac do sedna: z tego co mi wiadomo, każdy kto chce uczestniczyć w stażu, powinien wcześniej zgłosić chęć udziału, i dotyczy to wszelakich organizacji mających w skrócie nazwy "A" jak Aikido (ale też zapewne innych). Szczepan, jeśli Majka, której pobyt "zahacza", będzie chciała poćwiczyć, to lepiej, by także wcześniej miejsce sobie zaklepała, albo przynajmniej zorientowała się czy takie zabiegi są rzeczywiście konieczne.

irimi - bardzo pośrednie źródło informacji.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
Moze jednak dla Majki, jako jednego z pionierow warszawskiego aikido znajdzie sie kawalek podlogi bez 'zaklepywania' ? Byloby fajowo, moze nawet wtedy Przemek by sie pofatygowal do stolycy? :P Oni tak lubia razem cwiczyc :twisted: :twisted: :wink:
Juz ja sobie wyobrazam robiaca koshinage na Jezyku, albo co gorsza na Labedziu przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?

Moze jednak dla Majki, jako jednego z pionierow warszawskiego aikido znajdzie sie kawalek podlogi bez 'zaklepywania' ? Byloby fajowo, moze nawet wtedy Przemek by sie pofatygowal do stolycy? :P Oni tak lubia razem cwiczyc :twisted: :twisted: :wink:
Juz ja sobie wyobrazam robiaca koshinage na Jezyku, albo co gorsza na Labedziu przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony

A Ona juz umi koszinagie...? :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?

Moze chociaz sfilmuje pokazy Mistrzow (rowniez tych miedzynarodowych) oraz egzaminy na 4 dan! Juz zacieram rece z uciechy!!!

buehehehe

Byloby fajowo, moze nawet wtedy Przemek by sie pofatygowal do stolycy? :P Oni tak lubia razem cwiczyc :twisted: :twisted: :wink:


jesien u mnie zapowiada sie jesli chodzi o staze dosc intensywnie...
w pazdzierniku shihan Tamura bedzie prowadzil staze w Niemczech i - UWAGA - w Belgii..moze w zwiazku z tym Majka chcialaby przypomniec sobie stare katy w Belgii.. jesli tak to ja jade na te staze i prosze o kontakt na priva...
po za tym przeciez jest tez staz z Yamada sensei w Krakowie....
co do stazu w wawie..
moze i byloby fajowo...ale ...jest pare malych lub wiekszych "ale"....
Jasli by Majka miala zamiar tam byc (faktycznie bardzo lubie z Majka cwiczyc..hehe) to jest to powod zeby tam byc (a przynajmniej sie tam spotkac z Majka..hehe)
a zeby jeszcze bardziej rozjuszyc Szczepcia (i mam nadzieje ze nie tylko.... :P :) :wink: :oops: ) to jeszcze zalaczam pewna fotke z tego roku....z pewnego stazu....niezbyt dawno temu....

Dołączona grafika

pozdro...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
A ten gruby w srodku to kto...? :) :) :)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
Jeśli o tym koledze w środku powiedzieć, że jest gruby (pozdrawiam Przemku ;-) ), to jak Voivod nazwać ciebie? ;-)

Ja np. nie mam nadwagi. Wage mam OK. Mam tylko zwyczajnie "niedowzrost". :) :) :)
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
Coby wszystkim wyjaśnić. Jestem daleki od pieniactwa. Pytam bo jestem zainteresowany. Miałem nadzieję, że ktoś mi odpowie z organizatorów. Oburzonych przepraszam użyłem niewłaściwego "skrótu myślowego".
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?

Jeśli o tym koledze w środku powiedzieć, że jest gruby (pozdrawiam Przemku ;-) ), to jak Voivod nazwać ciebie? ;-)

Ja np. nie mam nadwagi. Wage mam OK. Mam tylko zwyczajnie "niedowzrost". :) :) :)

A bo to zdjecie jakies takie niewyrazne, jakby kto co chcial (nomen omen) zatuszowac... :) :) :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?

(pozdrawiam Przemku ;-) )


alez dziekuje i na wzajem.. :wink:

Jeśli o tym koledze w środku powiedzieć, że jest gruby (.......), to jak Voivod nazwać ciebie? ;-)


alez to objawy tego ze mamy kolejnego zazdrosnika.... :P :wink: :)

a Szczepcio to chyba z wrazenia to zaniemogl...hehehe
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Integracja w Polskim aikido?
I tak Przemku nikt cie nie przegoni w ilosci zdjec z senseiem, bylbym zaniepokojony jakbys nagle sie przestal fotografowac. :)
Majka powiedziala ze bedzie cwiczyc na 30 lecie, pod warunkiem ze ty tez bedziesz cwiczyl 8)
Belgia odpada.

Wiesz stare przyslowie z Himalajow mowi: Kochanego ciala nigdy za duzo!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024