Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co polecacie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_ooo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co polecacie
Witam,
Który klub aikido ( w Warszawie) byście mi polecili. Chodzi mi o to, że mam zamiar trenować aikido i nie wiem gdzie by było mi dobrze :wink: . Mam 14 lat jakby co... :wink:
  • 0

budo_firippu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:brac energie KI?

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Idź na treningi różnych sekcji, a potem zdecyduj. Tam gdzie będzie Ci lepiej, tam zostań :)
Albo chodź na treningi do wszystkich :lol:

pzdr
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Ja oczywiście polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], ponieważ sam tam uczęszczam - nie tylko ze względu na dużą ilość dojo w różnych miejscach miasta, ale przede wszystkim na bardzo różnorodne zaplecze (dobrych) instruktorów; każdy znajdzie takiego, który będzie mu pasował, a do tego dużo i dobrze nauczy.

Ogólnie jednak zgadzam się z przedmówcą - pójdź do kilku klubów, poćwicz (najlepiej w grupie początkującej, bo inaczej możesz się nie połapać, o co w tym wszystkim chodzi, a więc także w tym, jak uczą i dlaczego właśnie tak ;) ), porozmawiaj i dopiero wtedy wybierz sobie konkretne dojo.
  • 0

budo_gogatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Polecam Klub Aikido "SOTO" Mistrza Tomasza Sowińskiego.
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Idż tam gdzie masz najbliżej. Przez pierwsze dwa lata treningów to i tak bez znaczenia. Dokonaj wyboru po 18 roku życia i trwaj przy nim. Potem na zmiany jest za późno :wink:
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Witaj!
Zdecydowanie klub MEIAN - Marka Podolczyńskiego na starówce, widziałam gdzieś post a propos aikido w Krakowie wiec w Krakowie Paweł Bernaś!


Pozdrówka!
amela
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
SOTO- Sensei Tomasz Sowiński 4 Dan.
MEIAN- Sensei Marek Podolczyński 3 Dan.
Wg mnie dwa najlepsze kluby Aiki w Wawie.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Dla 14stolatka? Tekkena :twisted:

Osobiście nie lubie dzieci na treningach 8)
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Garry, ja zaczynałem w wieku 12 lat, a w wieku 13 lat zacząłem ćwiczyć z dorosłymi. I nie powiem, że źle mi szło, zacząłem robić większe postępy i innym za bardzo moja obecność nie przeszkadzała... :X A 14 lat to już nie dziecko, młodzież dojrzewająca :) Sam kiedyś miałem tyle lat :) :) :)
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie

Witam,
Który klub aikido ( w Warszawie) byście mi polecili. Chodzi mi o to, że mam zamiar trenować aikido i nie wiem gdzie by było mi dobrze :wink: . Mam 14 lat jakby co... :wink:


Człowieku to że masz 14 lat nie zwalnia Cię od myślenia :roll: Napisz z jakiego miasta jesteś, w jakiej dzielnicy mieszkasz i dopiero wtedy mozna zacząc doradzać. A tak poza tym to google nie boli :roll:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Chyba logicznym jest, że jeśli szuka klubu w Warszawie, to mieszka w Warszawie lub w okolicy. Co zaś się tyczy dzielnicy, to po co? Nie lepiej dojeżdżać dalej do lepszego klubu, niż robić byle co tuż pod nosem? Ja, dla przykładu, całe wakacje codziennie poświęcam godzinę na dojazd do dojo i drugą na powrót. Wreszcie, Google nie boli, ale też nie zawiera opinii i wyjaśnień. Nie rozumiem, skąd ta nieżyczliwość, zamiast wypowiedzieć się na temat niżej wymienionych klubów lub zareklamować inny.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Poco ściągać do klubu leni, którym nie chce sie skozystać z funkcji szukaj lub googla :twisted:
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Od tego jest forum, żeby poradzić się lepszych doświadczeniem. :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie

Poco ściągać do klubu leni

Bo aikido ich odmieni! :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Tomasz Sowiński, jak na razie jedyny sensowny instruktor, u którego mógłbym ćwiczyc.
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Najlepiej byłoby gdybyś ooo odwiedził/ła kilka klubów a w wawie masz duży wybór.
Mi najlepiej podobało się w MEIAN Sensei Podolczyński i AMV sensei Velinow - choć była w tym drugim tylko na paru treningach...
W Soto senseia Sowińskiego też byłam ale tam byli sami poczatkujący nawet na grupie Zaawansowanej :( a w każdym razie była b.mała grupa os. z wyzszym stopniem. Nie masz wyboru, zafunduj sobie wycieczke po klubach - naprawde warto!

papatki!
ama
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
A! jak bedziesz w Krakowie zapraszam bez namysłu do Pawła Bernasia & Olesiaka!!!!!
ja wznawiam po 20 września!


a
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie

SOTO- Sensei Tomasz Sowiński 4 Dan.
MEIAN- Sensei Marek Podolczyński 3 Dan.
Wg mnie dwa najlepsze kluby Aiki w Wawie


Jakie są Twoje kryteria najlepszości i czy ćwiczyłeś we wszystkich warszwskich klubach?
(Skoro mówisz, że powyższe dwa są najlepsze, to domyślam się, że tak).

Tomasz Sowiński, jak na razie jedyny sensowny instruktor, u którego mógłbym ćwiczyc.


Czy możesz również podać nazwiska tych bezsensownych instruktorów, u których nie mógłbyś ćwiczyć? Wtedy informacja bedzie pełna.

Poco ściągać do klubu leni, którym nie chce sie skozystać z funkcji szukaj lub googla



Są na tym świecie osoby, dla których google nie są najważniejszym źródłem informacji, a uznawanie kogoś za lenia dlatego, że tam nie zajżał, jest zbyt pochopne.

Człowieku to że masz 14 lat nie zwalnia Cię od myślenia Napisz z jakiego miasta jesteś, w jakiej dzielnicy mieszkasz i dopiero wtedy mozna zacząc doradzać. A tak poza tym to google nie boli


czepiasz się, że ktoś nie zagląda do google a sam nawet nie umiesz dokładnie przeczytać jego postu, nieładnie

Teraz do autora postu. Powtórzę za jednym z przedmówców. Przejdź się po kilku klubach i wybierz ten, który Ci się spodoba. Z czasem będziesz mógł zweryfikować swój wybór. Na forum każdy będzie doradzał ten klub, w którym ćwiczy, dlatego ja nie wymienię żadnej nazwy.
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
popieram, wycieczka po klubach to najlepszy pomysł!

a
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecacie
Do Dojoman: jeżdżę na staże i seminaria po całej Polsce, ćwiczyłem z każdym sensei z Wawy, nikt mnie nie potrafił tak oczarować Aikido jak sensei Podolczyński i sensei Sowiński.
Poza tym jest wielu bezsensownych instruktorów, ale bez nazwisk, bo zaraz się rozpęta wojna a tego przecież nie chcemy :wink: Pozdrawiam!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024