Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przetrenowanie czy co??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Przetrenowanie czy co??

ja rowniez nie lubie "odzywek ze sklepow" - wspomagam sie zwyklymi koktajlami na bazie mleka i jajek oraz witaminami typu centrum itp


Ty! to jest very gud ajdija! nie pomyślałem o tym, choć już zastanawiałem się nad suplementacją. Mój trening nie jest ciężki, ale po 4 miesiącach zaorki czuję się trochę tak, jakbym wydalił wnętrzności lewym uchem. Nie wiem jak to jest z Wami, którzy wylewacie krew z potem na siłowni/macie, bo ja trenuję tylko w warunkach domowych (nie z własnego wyboru) :( ale może poradzicie coś młodszemu lamerowatemu koledze na temat suplementów? Nie chcę przeginać pały ani w jedną, ani w drugą stronę; nigdy się nie wspomagałem, ponieważ nie było potrzeby. Stawiam na intensywność: 3 razy dziennie, 7 dni w tygodniu przez 4 miesiące (miałem dużo luzu, bo w roku szkolnym tylko raz dziennie). No i był git. Ale jakieś 4 dni temu wstaję rano z łóżka i stwierdzam, że dziś chyba sobie nie pobiegam...i ręce jakieś takie lekko rozmiękczone...no to mówię - trudno, dziś bez biegania, należy mi się odpoczynek, bo czuję się jakbym wczoraj jeździł na rowerze bez siodełka. Około 18, po ,,walce z cieniem" miałem lekki shiz - kręci mi się w głowie i na wymioty zbiera. Po minucie przeszło, ale wypaliłem wszystkie rezerwy, czułem to w środku. Następny dzień lenistwa, ale kiedy znów wznowiłem trening czułem ubytki sił. Do mojego niedotlenionego mózgu wpadła jedna myśl - zobaczę czy na Vortalu Budo znajdę odpowiedzi na dręczące mnie pytania. No i proszę! Nie zawiodłem się! Tak więc, po tym przydługawym opisie mojej egzystencji, pytam się Was, Królowie Maty i Ringu, czy to są objawy choroby wenerycznej...znaczy przemęczenia wymagającego jakichś ,,witaminek"?
Dietka oczywiście: warzywa owoce, mleczko mamy :lol: i te sprawy już od dawna, ale w moim przypadku chyba wystarczy odpoczynek i te witaminy centrum? Dodam tylko na koniec, że mój trening zbyt ciężki nie jest dlatego katuję codziennie, ale przez te 4 miechy chyba bieganie dało tak w kość :roll:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
sproboj odpoczac przez tydzien. jak nie pomoze, to sie pomysli co dalej. nie mozna cwiczy 7 dni w tygodniu, bo miesnie rosna kiedy odpoczywaja. jak im nie dasz odpoczac - nie urosna.


"jak laczycie silownie z treningami MA?"
na forum mma ktos dal linka do filmu o treningu ortiz. w poludnie biegla, po poludniu robil silownie a wieczorem mma. tylko nie bylo szczegolow co do silowni, czy dzielil na grupy.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??

ja rowniez nie lubie "odzywek ze sklepow" - wspomagam sie zwyklymi koktajlami na bazie mleka i jajek oraz witaminami typu centrum itp


Ty! to jest very gud ajdija! nie pomyślałem o tym, choć już zastanawiałem się nad suplementacją. Mój trening nie jest ciężki, ale po 4 miesiącach zaorki czuję się trochę tak, jakbym wydalił wnętrzności lewym uchem. Nie wiem jak to jest z Wami, którzy wylewacie krew z potem na siłowni/macie, bo ja trenuję tylko w warunkach domowych (nie z własnego wyboru) :( ale może poradzicie coś młodszemu lamerowatemu koledze na temat suplementów? Nie chcę przeginać pały ani w jedną, ani w drugą stronę; nigdy się nie wspomagałem, ponieważ nie było potrzeby. Stawiam na intensywność: 3 razy dziennie, 7 dni w tygodniu przez 4 miesiące (miałem dużo luzu, bo w roku szkolnym tylko raz dziennie). No i był git. Ale jakieś 4 dni temu wstaję rano z łóżka i stwierdzam, że dziś chyba sobie nie pobiegam...i ręce jakieś takie lekko rozmiękczone...no to mówię - trudno, dziś bez biegania, należy mi się odpoczynek, bo czuję się jakbym wczoraj jeździł na rowerze bez siodełka. Około 18, po ,,walce z cieniem" miałem lekki shiz - kręci mi się w głowie i na wymioty zbiera. Po minucie przeszło, ale wypaliłem wszystkie rezerwy, czułem to w środku. Następny dzień lenistwa, ale kiedy znów wznowiłem trening czułem ubytki sił. Do mojego niedotlenionego mózgu wpadła jedna myśl - zobaczę czy na Vortalu Budo znajdę odpowiedzi na dręczące mnie pytania. No i proszę! Nie zawiodłem się! Tak więc, po tym przydługawym opisie mojej egzystencji, pytam się Was, Królowie Maty i Ringu, czy to są objawy choroby wenerycznej...znaczy przemęczenia wymagającego jakichś ,,witaminek"?
Dietka oczywiście: warzywa owoce, mleczko mamy :lol: i te sprawy już od dawna, ale w moim przypadku chyba wystarczy odpoczynek i te witaminy centrum? Dodam tylko na koniec, że mój trening zbyt ciężki nie jest dlatego katuję codziennie, ale przez te 4 miechy chyba bieganie dało tak w kość :roll:


przetrenowales sie chlopie..odpocznij z tydzien i potem treningi 5 razy w tygodniu wystarcza, 2 dni odpoczynku minimum
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
Ale na cholere 5 dni treningu ? 8O

Ja bym zrobil 3 intensywne treningi, kazdy zamknal bym w ~1 godzinie i styka o ile nie jestes zawodowcem (zabiegi odnowy, suplementy, dieta i kupa innych).

Ja bym odpoczal minimum 2 tygodnie.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??

Ale na cholere 5 dni treningu ? 8O

Ja bym zrobil 3 intensywne treningi, kazdy zamknal bym w ~1 godzinie i styka o ile nie jestes zawodowcem (zabiegi odnowy, suplementy, dieta i kupa innych).

Ja bym odpoczal minimum 2 tygodnie.

Pozdrawiam.

Ja preferuje 6 2 godzinnych a tez zawodowcem nie jestem. Jak chcesz miec wyniki to jest to niezbedne minimum

Do mojego niedotlenionego mózgu wpadła jedna myśl - zobaczę czy na Vortalu Budo znajdę odpowiedzi na dręczące mnie pytania. No i proszę! Nie zawiodłem się! Tak więc, po tym przydługawym opisie mojej egzystencji, pytam się Was, Królowie Maty i Ringu, czy to są objawy choroby wenerycznej...znaczy przemęczenia wymagającego jakichś ,,witaminek"?

Po pierwsze - nie podlizuj sie
Po drugie - 3 razy dziennie 7 dni w tygodniu to glupota. 6 dni w tygodniu + jeden dzien na odpoczynek w zupelnosci wystarcza ( a jak trzeba to i dwa a nawet trzy dni).
Poza tym twoj problem tak ma sie do tematu jak nasze teksty o kobyle wiec zaloz lepiej nowy i napisz dokladnie co chcesz osiagnac (np wielka klata, zgrabny wyglad, szybkosc sila, kondycja albo wszystko po trochu)a o chorobe weneryczna sie nie martw bo aby ja zalapac trzeba uprawiac sex. Zachecam cie tez do wizyty w dobrym sklepie z odzywkami. Powiedz tam o co ci chodzi i ile chcesz na to wydac i prosze mi nie robic wiecej OT w moim temacie 8) :wink:
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
Przy takiej intensywnosci treningow to carbo i moze jakis geiner.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
Niech najpierw napisze ile chce na to wydac bo inaczej to pierdolenie o Szopenie - mozna mu wybrac zestaw za 150 a mozna i za 700. Tak w ogole to jak mowilem najlepiej poradzic sie w sklepie w ktorym sie kupuje bo tu kazdy bedzie radzil co innego a tak naprawde spora czesc z doradzaczy to fachowcy o dupe potłuc.
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??

Po pierwsze - nie podlizuj sie

Jak sobie życzysz Wszechmocny Sahibie :lol: A trening 7 dni w tygodniu po 3 razy to nie głupota tylko nabrzmiała ambicja :oops: .Ale wolę odpocząć tydzień, potem się zobaczy. No i zmienię nawyki ćwiczeniowe: wprowadzę jeden dzień odpoczynku. A tak wogóle to w tych warunkach jakie mam to nie mogę używać żadnych obciążeń więc zwykłe pompki (czasem na krzesłach), brzuszki, grzbiety, rozciąganie, walka z cieniem to nie jest zbyt rzeźnicki trening, więc robiłem to 3 razy dziennie. Wolę narazie niczym się nie ładować bonusowo, odpocznę jak radzicie. A co do wyników to masa mi nie potrzebna, zresztą mam zbyt szybką przemianę materii żeby ją zbudować. Chociaż babcia mi mówi, że mam niedowagę: przy 183cm wzrostu 73 kilo samych mięśni :wink: . Jedyne czego potrzebuję to odrobiny doświadczenia w boksie-kicku-parterze, obitego ryjka i worka wiszącego u sufitu zamiast tej brzydkiej lampy :evil:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
to ci musze powiedzie, ze i tak wymiatasz, bo ja bylem przetrenowany po 3 dniach ;] poniedzialek, wtorek i srode cwiczylem, w czwartek zrobilem jedna pompke i dalem sobie spokoj. podobno trzeba sluchac swojego organizmu 8)
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
no, pierwszy dzień odpoczynku za mną. Czuję się świeżutki jak bobas po kąpieli ale coś czuję, że po tygodniu lenistwa trochę mi forma spadnie...może raz dziennie robić te 70 pompek i ze 100 brzuszków (norma to 120 więc 100 to chyba nie tak dużo?) żeby nie wypaść z kimatu? Ja się szybko regeneruję a takie maxymalne lenistwo to chyba też przegięcie? Co myślicie? Chociaż raz dziennie...albo co drugi dzień! Wy jesteście oblatani jak świński ryj po korycie (to komplement) w tematach odnowy biologicznej, doradźcie :?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
zamknij sie! :lol:
ludzie z internetowego forum kaza ci tydzien nic nie robic, to sluchaj.

kurcze, brzmi niemal jak ironia. ale nie jest, naprawde :)

btw. ssj byly tylko 4 poziomy, i czemu masz frezera perfect jako avka skoro jestes ssj? :P
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??

trening 7 dni w tygodniu po 3 razy to nie głupota tylko nabrzmiała ambicja

ale taki trening jest bez sensu. Nikt tak nie trenuje nawet zawodowcy. Nazywaj to sobie jak chcesz :wink:
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??

btw. ssj byly tylko 4 poziomy, i czemu masz frezera perfect jako avka skoro jestes ssj? :P


bo chciałem żeby mój avatar wyglądał dumnie i groźnie(moje przeciwieństwo z reala :? )a że wtedy nie miałem pod ręką innego obrazka to wstawiłem tego ważniaka :twisted: Widzę, że jest tu ktoś, kto lubi DBZ! Witaj w drużynie, ziomisławie! :lol:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
to, co opisales w pierszym poscie, jak cholera przypomina mi to, co sie ze mna dzialo niedawno, wlacznie z tym ze prawie zemdlalam podczas jednego treningu (a to bylo tak: w tygodniu 7h aikido i 4h kenjutsu + codziennie okolo 25km na rowerku). sensei kazal mi odpoczac kilka dni od treningow i nie brac ich az tyle a poza tym pic napoje izotoniczne bo jakies takie slabosci, zawroty glowy itp to efekt niedoboru mineralow. pomoglo.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??

Ja preferuje 6 2 godzinnych a tez zawodowcem nie jestem. Jak chcesz miec wyniki to jest to niezbedne minimum


musialbym byc bezrobotny, nie studiować, nie miec kobiety, nie lubić kina, nie pić piwa zeby podołać takiemu treningowi 8O :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??

Ja preferuje 6 2 godzinnych a tez zawodowcem nie jestem. Jak chcesz miec wyniki to jest to niezbedne minimum


musialbym byc bezrobotny, nie studiować, nie miec kobiety, nie lubić kina, nie pić piwa zeby podołać takiemu treningowi 8O :)


to 3 na 5 sie zgadza, mam szanse ;] plan juz sobie wymyslilem, ze co dwa dni jeden dzien przerwy i wtedy np rozciaganie. a rano codziennie basen. i SW 4x w tygodniu ;] (jak polowa wyjdzie to bede z siebie zadowolony :P )
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
ja bede prawdopodobnie pracowal do 20 i nie mam pojecia co z soba mam zrobic :( ...w wekendy studia :(
chcial bym moc robic te 6 treningow w tygodniu :)
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??

to, co opisales w pierszym poscie, jak cholera przypomina mi to, co sie ze mna dzialo niedawno, wlacznie z tym ze prawie zemdlalam podczas jednego treningu (a to bylo tak: w tygodniu 7h aikido i 4h kenjutsu + codziennie okolo 25km na rowerku). sensei kazal mi odpoczac kilka dni od treningow i nie brac ich az tyle a poza tym pic napoje izotoniczne bo jakies takie slabosci, zawroty glowy itp to efekt niedoboru mineralow. pomoglo.


I ile odpoczywałeś? Jak to wyglądało? Kompletne lenistwo czy robiłeś jakieś lajtowe ćwiczonka? Bo ja czuję, że odzyskałem z 90% energii, ale totalne byczenie się źle na mnie działa. Popadanie w skrajności to też nie jest dobry pomysł, tak myślę. Pierwsze 2 dni odpoczynku były niezbędne, ale teraz te minimum (70 pompek dziennie i brzuszki) to chyba mnie nie wykończy?No motyla noga, nie chcę wyjść z wprawy... :evil: Poza tym wróciłem do szkoły, a jak po 6 godzinach zamułki nie będę nic robił, to znajdę się w miejscu pomiędzy śmiercią a koszmarem.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przetrenowanie czy co??
odpoczywalam tydzien, nie uprawiajac co prawda cwiczen fizycznych sensu stricte natomiast uprawiajac intensywne zwiedzanie (czyt. kilka godzin lazenia dziennie) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024