Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd do Indii a odżywka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_fluke79
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Wyjazd do Indii a odżywka
Witam,

Wybieram sie jesienia na miesiac do Indii i zastanawiam sie nad odzywka jako suplementem diety, ktora nie zawsze bedzie bogata (bywalo, ze mimo duzego wysilku nie mialem okazji na solidny obiad). Po miesiacu w Maroku schudlem ponad 6kg i wolalbym teraz tego uniknac, a pewnie duzo bede chodzil w upale z ciezkim plecakiem. Pomyslalem, ze szklanka odzywki rano (niekoniecznie codziennie) przed wysilkiem bedzie dobrym pomyslem. Co moglibyscie polecic? Myslalem o jakims gainerze np.:

OLIMP Profi Whey Mass 1200g
OLIMP Super Whey Gainer 4000 1400g
OLIMP Gain Bolic 6000 1000 g - folia

Potrzebuje ok 1000-1500g, najlepiej w torbie z zaciskiem ale jak nie to przesypie.
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd do Indii a odżywka
gainer to dobra rzecz moze wez biogenixa warto tez pomyslec nad jakims antykatabolikiem moze glutamina albo bcaa na ograniczenia spadkow
pozdr :?
  • 0

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd do Indii a odżywka
Alo!

raczej nie unikniesz chudniecia. w wiekszosci to i tak efekt zmiany flory bakteryjnej. Ja w indiach schudlem kolo 7 kilo w przeciagu 2.5 miesiaca! po pierwsze bylo tak goraco ze czasem nie dalo sie jesc a po drugie problemy zoladkowe dawaly o sobie znac z regularnoscia zegarka. moim zdaniem mozesz sobie darowac odzywke bo wiele ci nie pomoze a zainwestuj lepiej w smekte i wegiel !

w ktory region Indii walisz?? milej wyprawy! nie wiem co trenujesz ale rozwaz mozliwosc potrenowania sobie kalari ekstra sprawa naprawde polecam!

pozdr
rudolf
  • 0

budo_fluke79
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd do Indii a odżywka
hej,

Wiem ze i tak schudne ale czasem jest tak ze nie ma co do jedzenia kupic, a zamiast kaszek, ktorych mam serdecznie dosyc wole wziac gainera bo bardziej wydajny. Co do srodkow typu "srakostop" to zawsze mam ich po dostatkiem :) Lece w pazdzierniku, najpierw do Dehli, a potem zobacze, bo dokladnie nie ustalilem ale raczej polnoc, potem zahacze o Nepal na tydzien. Trenuje tajski boks ale nie wyczynowo. Gdzie mozna sprobowac Kalari ? wyglada fajnie :)
  • 0

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd do Indii a odżywka
alo!

Dehli jest spoko ale poczujesz dokladnie co zanczy wielka aglomeracja w miliardowym panstwie! tlok duchota i hindusi natretni jak chyba nigdzie idziej! nie wiem czy miales juz do czynienia z natretnym mrowiem ktore parzy na ciebie jak na chodzaca skarbonke! przez pierszy tydzien bedzesz musial sie duzo nauczyc co znaczy stanowczosc i w niektorych wypadkach agresja!! nie bede ci dawal rad bo to straci swoj urok ale pewnosc siebie tam to dodatkowy atut! Polnoc podobno jest przesliczna, ja niestety widzialem cale polodnie a z polnocy tylko wielki trojkat agre, dehli, beejapore i do tego w wielkim biegu! na kalari mozna sie natknac w calych indiach ale oczywiscie najwiecej punktow jest w kerli tam gdzie podobno sie narodzilo! kurcze Stary mega podroz! trzymaj sie tam nie dawaj hindusom nabijac w balona! jak masz jakies pytania to wal jak w dym powiem co wiem!
narka!!
rudolf
  • 0

budo_fluke79
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd do Indii a odżywka
hej,

Natretow przecwiczylem w maroku, a wytrwali byli. Po arabskich zakupach nawet w polsce mam ochote sie targowac :) Teraz w pracy sie nie moge skupic bo mysle o wyjezdzie. Dzieki, pytania na pewno sie znajda wiec dam znac jakby co. Na pewno chetnie obejrze jakies fotki z wyjazdu jesli gdzies masz w internecie. Zeby nie za bardzo odbiegac od tematu forum na wszelki wypadek tu jest moj adres email z nowoczesnym zabezpieczeniem antyspamowym
;) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd do Indii a odżywka
Odżywki mozesz sobie zabrac gainer ,białko .Na miejscu maja o wiele lepsze odżywki ,mozesz troszku ich tu przywieżść.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024