Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lublin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_trusiek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Lublin
Witam. Mam pytanie: czy jest gdzieś w Lublinie miejsce gdzie możnaby się zapisać na treningi ? Próbowałem szukać w necie, ale nic nie znalazłem. Byłbym wdzięczny za pomoc.
  • 0

budo_lars
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
Nie jestem z Lublina, nie znam też klubów stamtąd, ale sprecyzuj: jakie treningi/jaka sztuka walki. Łatwiej będzie Ci pomóc ;)
  • 0

budo_trusiek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
Chodzi mi o którąkolwiek z walk mieczem.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
Był jakiś gościu z kyokushinu, który kombonował coś z kendo, ale teraz gary zmywa w londynie czy gdzieś tam. Napisz do PZK, czy jest w lublinie jakis klub. Jest bardzo dobrze rozwinięte aikido - zobacz to tam robią z bokkenem.
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
była szkoła bushido, o której opinii nie mogłem się nigdzie doszukać...ale link chciałem tu wrzucić (był na stronie pzkendo).wchodzę więc na kendo.pl, a tam doznałem szoku 8O czyżby miecz wreszcie sięgnął do lbn... :?: ----> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
hmmm...to ta sama szkoła,tylko lokalizacja i nazwa inna...jak sprawdzisz,czy to coś warte, daj znać na forum.pzdr!
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
byłem w tej szkole kendo na treningu jako widz.na pierwszy rzut oka nie wygląda to na sekcję podwórkową,więc myślę,że co nieco można się tam nauczyć...ale to tylko moje subiektywne zdanie...;-]
  • 0

budo_kendoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
Chłopaki dopiero się rozkręcają ale ludzie z PZK dbają ( co jakiś czas ktoś tam wpada) żeby tam jakiejś lipy nie było więc śmiało.
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
Od tego roku ma zacząć działać sekcja Tenshin Shoden Katori Shinto Ryu. Jest to związane ze zdobyciem dość wysokiego stopnia od senseia Goro Hatakeyamy (menkyo kaiden) przez kolege z Lublina. Niestety jeszcze nie wiasomo kiedy, gdzie i gdzie miało by się to odbywać. Jednak zainteresowanych odsyłam na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam w dziale "Treningi i staże" powinna się za niedługo znaleźć o tym informacja.

Ja trenuje w Krakowie już od jakiegoś czasu i sam chciałbym w czasie ferii trenować przy okazji powrotu do domu. Samej sztuki mam nadzieje że nie trzeba rekomendować bo jest to bardzo znany styl kenjutsu.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
Jeśli chodzi o miecz europejski to są 3 bractwa rycerskie które sie tym zajmują - BRZL, Chorągiew i nowe bractwo rycerskie (jeszcze nie ma nazwy), które jest nastawione przede wszystkim na walkę (mieczem). gdzieś jeszcze się spotkałem z opisem że w szkole na Wzgórzu Czwartkowym odbywały się zajęcia z walki półtorakiem , ale czy to aktualne nie mam pojęcia.
  • 0

budo_tsd-markos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Lublin
Była w Lubline szkoła kendo, (BUSHI ??) nie pamietam jak sie nazywa, ale człowiek miał na imię Rafał (??) były wychowanego Czernieca z LKKK.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024