Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmiki pokazowe mieczem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_bad-boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Filmiki pokazowe mieczem
Czy ktoś ma linki do filmików z pokazów z rolą główną katany albo innego miecza :?: Jak tak to piszcie bo bym chciał sie nauczyć kilku fajnych kombinacji kataną w wakacje :!: :lol:

Z góry dzięki :wink:
  • 0

budo_lars
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
A wiesz, że to niebezpieczne ?
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
W ten sposób możesz się nauczyć najwyżej obierać ziemniaki.
  • 0

budo_bad-boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
(ale tempym mieczem)
  • 0

budo_lars
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
Tępy miecz to też spore zagrożenie. Szczególni taki za stówkę z bazarku co to najczęściej się trafia. Miecz to nie zabawka, nie da się też nauczyć "kilku fajnych kombinacji kataną" z filmów. Jeśli chcesz zaszpanować przed koleżkami to lepiej popracuj nad ortografią. Miecz należy traktować poważnie więc polecam zainteresowanie się kenjutsu, iaido albo jakąś pokrewną sztuką walki i zacznij uczciwy trening.
  • 0

budo_kano1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
Ludzie :!: Skąd u was tyle życzliwości :?:
  • 0

budo_lars
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
Za rogiem sprzedają :o
  • 0

budo_maciek1230
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem

Czy ktoś ma linki do filmików z pokazów z rolą główną katany albo innego miecza Question Jak tak to piszcie bo bym chciał sie nauczyć kilku fajnych kombinacji kataną w wakacje Exclamation Laughing

Z góry dzięki Wink


Koledzy byli troche surowi, ale.. jak chcesz sie czegos nauczyc to zapisz sie do jakiegos klubu.
Wpisz w google iaido albo kenjutsu i bez problemu znajdziesz jakis klub.
Wez udzial chociaz w jednym treningu, to duzo nie kosztuje.
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
oj on nie chce umieć władać mieczem, on chce tylko znać jakieś szpanerskie triki by fajnie wyglądało i by kolegom zaimponować :P Przynajmniej tak to wygląda.
  • 0

budo_bad-boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
No mniejwięcej ale nie tak .Czasami na karate robimy dla miasta różne pokazy i na nie by sie przydały. Robiłem już kijem BO i walke wręcz z kolegami i teraz bym chciał sie nauczyć kataną . (kijem BO większość sie nauczyłem z filmików o dość dobrej jakości i wypadłem nawet dobrze bo miałem mało czasu do nauczenia sie).
  • 0

budo_bad-boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
Unas w mieście z SW jest tylko shotokan ale nie przez wakacje a dojazd do większych miast zadużk kosztuje :evil: i raczaj z innego klubu to tylko siatkówka ,koszykówka , piłka nożna i halowa ale na to napewno sie nie zapisze bo wole shotokan :!: :!: :!:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem

No mniejwięcej ale nie tak .Czasami na karate robimy dla miasta różne pokazy i na nie by sie przydały. Robiłem już kijem BO i walke wręcz z kolegami i teraz bym chciał sie nauczyć kataną . (kijem BO większość sie nauczyłem z filmików o dość dobrej jakości i wypadłem nawet dobrze bo miałem mało czasu do nauczenia sie).


Tyle że kataną to się nie nauczysz walczyc w parę dni czy miesięcy. No i inna sprawa. Opłaca ci się kupowac droga katanę tylko po to aby poświrować z kumplami ? Chybaże już kupiłes albo dopiero kupisz jakieś G z allegro od lesnegogrzyba albo good_trade.
  • 0

budo_wiedźminka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_struś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki pokazowe mieczem
Witam. Ja mysle ze jemu chodzi o machanie mieczem aby fajnie wyglądało. Nie smiejcie sie, ale to po prostu bardzo fajnie wyglada i nie trzba przy tym byc mistrzem kendo czy Iaido. Sam sie tak troche bawie (nie mam czasu ani $ aby chodzic na 2 sztuki walki) i jakos nigdy nie skrzywdziłem siebie ani tym bardziej kogos innego. Nie róbcie z siebie elity... To ze ktos chce nauczyc sie "machac mieczem" nie znaczy ze jest gorszy od Was - cwiczących. Wiadomo ze jesli ktos chce nauzyc sie "walki mieczem" MUSI uczęszczac na treningi - i to dosc długo, ale jesli chłopak chce tylko zrobic jakis pokaz dla mistrza nie musicie go od razu jechac.
A teraz moja rada: popatrz na filmikach profesjonalistów jak oni robią cięcia- i po prostu postaraj sie nauczyc machac podobnie, na początku wolno - pozniej coraz szybciej, łącz ciosy i kombinacje - dodaj do tego prace nogami i ew obroty i juz bedzie efektownie wyglądało. Z doświadczenia wiem ze na pokazach lepiej sprawdza sie włąsnie taki koles machający mieczem szybko i niedokładnie, niz mistrz który robi wszystkie techniki prawidłowo i wolniej...
ps. w moim poscie nie chciałem obrazic nikogo- szanuje ludzi cwiczących sztuki walki mieczem, ale prosze o taki sam szacunek dla tych, którzy tego nie robią.[/b]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024