Skocz do zawartości


Zdjęcie

obwód ręki w biepsie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

Odżywki i suplementy to już nie "na sucho".

yyyy, tak się utarło, że jak mówimy "na sucho" to znaczy to dosłownie "bez koksu", ale za to jak najbardziej ze wspomaganiem odżywkowo-suplementowym.

No chyba że, bo ja wszędzie do tej pory jak spotkałem się (w moim otoczeniu) z określeniem "na sucho" to znaczyło to (i znaczy do dziś) bez żadnych wspomagaczy, czy by to były suplementy czy coś innego.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
bob sapp ma ponad 60 ;]
Dołączona grafika
to wiecej, niz moje udo :P
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Chudzina z ciebie .
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Panowie cały ten wesoły oftop poszedł do archiwum. Proszę pisać na temat nawet, jeśli temat jest nie za mądry.
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Uważajcie na te piorunujące obwody swych bicepsów przypominam iż przyrost mięśni często zmniejsza znacznie szybkość przynajmniej jeśli chodzi o ciosy!!
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

Uważajcie na te piorunujące obwody swych bicepsów przypominam iż przyrost mięśni często zmniejsza znacznie szybkość przynajmniej jeśli chodzi o ciosy!!

Niezawsze jeżeli rozciągasz swoje mięśnie ramion przed i po treningu na siłowni to nic ci takiego nie grozi.

Taki mi mówił trener :) :)
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
hehe a powyżej zdjęcie Boba który napewno rozciąga się przed i po treningu...
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

hehe a powyżej zdjęcie Boba który napewno rozciąga się przed i po treningu...

mów co chcesz ja pred i po treningu bicepsa i tricepsa zawsze rozciągam mięśinie.
Nawet w jednym z nómerów :kulturystyka i fitnes' coś takiego było u kumpla widziałem.
Coś jeszcze mi powiesz ?? :-)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
to nie o rozciaganie chodzi. jesli trenujesz np tylko sile maksymalna to ci szybkosc bedzie spadac niewazne co bys nie robil. trzeba trenowac i to, i to zeby sie rownomiernie rzwijac.
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

hehe a powyżej zdjęcie Boba który napewno rozciąga się przed i po treningu...

mów co chcesz ja pred i po treningu bicepsa i tricepsa zawsze rozciągam mięśinie.
Nawet w jednym z nómerów :kulturystyka i fitnes' coś takiego było u kumpla widziałem.
Coś jeszcze mi powiesz ?? :-)

Powiem ci że nUmerów się inaczej pisze :P A wracając do tematu to pewnie obydwoje: novocaine i ty macie racje.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
a wracajac do rozciagania sa rozne szkoly. o jednym badaniu czytalem, przebadali kilka (2?) tysiecy osob biegajacych (rano w cetral parku w NY). podzielili na tych, co sie rozciagali przed i po treningiem, i na tych (teraz nie pamietam na 100%)ktorzy tylko po. ogolnie chcili sprawdzic, czy rozgrzewka i rozciaganie zmniejszaja liczbe kontuzji. nie znaleziono zadnych korelacji. czyli nie wazne czy sie rozciagali czy nie.
podobnie jest z innymi cwiczeniami. jesli robie sie cwiczenia, ktore wymagaja pelnego zakresu ruchu (np glebokie przysiady) to nie ma sie potem co przesadnie rozciagac, skoro miesien pracowal w pelnym zakresie. z kolei kiedy robi sie cwiczenia izolowane, np na biceps, to po co sie rozciagac, przeciez o to chodzi, zeby byl mocny i zbity, a rozciaganie tylk ogo oslabi (malo sie na tym forum pisalo, ze dochodzenie do szpagatu oslabia czesto kopniecia).
wiec jesli chodzi o sile i szybkosc uderzen to trzeba patrzecna szybkos i sile eksplozyjna, a nie maksymalna.
a o czym w ogole byl ten temat? :roll:
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
muj obwud bicepsa to 25 cm przy mapienicu wiem tragicznie ale cwicze dopieor od niedawna i to niezbyt regularnie ostatni bo miałem durzo wyjazduw
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
narazie jestem w szczecine jak wróce to wkleje wam ten artykuł.
p.s. sory za ortografie bo sie śpiesze
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

a o czym w ogole byl ten temat? :roll:

Ten temat był o wypowiedzeniu się kto ma jaką dziabare ;) czyli ile cm w bicu ;)
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
z brau opcji edytuj poprawke do mojego ostatniegopostu wpisuje tu mam 35 centóww bicepsie przy napienciu nie 25 zle mi sie jedna liczba wcisła przedtemsory
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

a wracajac do rozciagania sa rozne szkoly. o jednym badaniu czytalem, przebadali kilka (2?) tysiecy osob biegajacych (rano w cetral parku w NY). podzielili na tych, co sie rozciagali przed i po treningiem, i na tych (teraz nie pamietam na 100%)ktorzy tylko po. ogolnie chcili sprawdzic, czy rozgrzewka i rozciaganie zmniejszaja liczbe kontuzji. nie znaleziono zadnych korelacji. czyli nie wazne czy sie rozciagali czy nie.
podobnie jest z innymi cwiczeniami. jesli robie sie cwiczenia, ktore wymagaja pelnego zakresu ruchu (np glebokie przysiady) to nie ma sie potem co przesadnie rozciagac, skoro miesien pracowal w pelnym zakresie. z kolei kiedy robi sie cwiczenia izolowane, np na biceps, to po co sie rozciagac, przeciez o to chodzi, zeby byl mocny i zbity, a rozciaganie tylk ogo oslabi (malo sie na tym forum pisalo, ze dochodzenie do szpagatu oslabia czesto kopniecia).
wiec jesli chodzi o sile i szybkosc uderzen to trzeba patrzecna szybkos i sile eksplozyjna, a nie maksymalna.
a o czym w ogole byl ten temat? :roll:

coś ci się pomyliło mówiłem o rzciąganiu mięśni rąk biceps-triceps :D
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
ok mam ten artykuł o to co w nim pisze :
Siła rozciągania
Niezwykle ważnym i często niedocenianym elementem treningów jest rozciąganie mięśni.Gdy zaczynałem trenować obwód każdego z moich ramion wynosił 29 cm.
Po pierwszym roku zwiększyły się do 36cm.Mijały kolejne miesiące a masa moich mięsni rąk nie rosła.Gdy jużbyłem bliski załamania wpadł mni w rece opis treningu jednego z polskich kultórystów zawodowych.Podkreślił on ogromną rolę rozciągania mięśni w procesie ich rozwoju.Postanowiłem to sprawdzić na następnym treningu.
Zaraz po rozgrzewce,stanąłem przodem do ściany, ręce opuściłem wzdłuż ciała,dłonie skierowłem wewnętrznymi stronami do przodu, po czym oparłem je o ścianę i mocno napierając na nie całym ciałem rozciągnąłem bicepsy.Mimo początkowego dyskomfortu w bicepsach odczułem ulgę.Co każdą serię powtarzałem ten zabieg.Po kilku treningach zauważyłem że moje obwody ramion znacznie wzrosły.W drugim roku obwody moich ramion wzrosły do 42 cm.

Powyższa historia dowodzi, jak istotną rolę w trenowaniu bicepsów i nietylko odgrywa
, pełni rozciąganie mięśni.
Aby przy rozciągniu mięsni nie dorobić się jakiegoś urazu,należy pamiętac o kilku zasadach:
Nie rozciągać mięśni nie rozgranych

Nie zwiększać na siłę zakresu ruchu rozciąganych mięśni.

Ćwiczenia rozciągające wykonuj przed, w czasie i zaraz po treningu.

Artykuł dr Pawła Zarzyńskiego

Życze miłego czytania
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
hmm jak rozciagam sie przed treningiem to miesnie jeszcze nie sa rozgrzane no nie? tak na chlopski rozum :)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

hmm jak rozciagam sie przed treningiem to miesnie jeszcze nie sa rozgrzane no nie? tak na chlopski rozum :)

to jest artykuł czytaj a jak ci sie nie podoba to niepisz nic.
Człowiek sie produkuje a tu o prosze :roll:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Czizusss skoncie juz te dysputy o rozciaganiu miesni zdjeciach psa i całej reszty .
Temat jest o rozmiarach bica a o reszcie zalozcie se temat na sport i odzywianie .
:roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024