Skocz do zawartości


Zdjęcie

obwód ręki w biepsie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Chodzilo mu o to ze dziwne rzeczy piszesz :) Odkiedy to do sztuk walki cwiczy sie na mase? Przeciez to bardziej przeszkadza niz pomaga...
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
kolesiom od sumo też? :lol:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
No Charly ty tez ??
No wiadomo ze przy duzej masie stracisz troszeczke ze zwinnosci czy szybkosci ale w ogolnym rozrachunku bardziej sie to opłaci . Prawda jest taka ze masa ma ogromne znaczenie w walce .
Tak jak mowilem zobaczcie sobie bramkarzy w dyskotekach (jezeli chodzi o ochrone to kolesie ktorzy stoja na bramce w spizu wywieraja na mnie zawsze wrazenie - kazdy kto pomysli o robieniu dymu pomysli 2 razy) no ale nie tylko bramkarze . Kolesie z AT. W realu wyglądaja duzo duzo lepiej i grozniej niz w TV bo sa ogroooomni. Oni nie musza miec zajebistych ruchow i byc zwinni jak małpy bo jak kogos złapia albo pierdolną to juz KO.

Edit : sumo nic tutaj nie ma bo ci od sumo to juz skrajnosc w druga strone .
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

[...] Kolesie z AT. W realu wyglądaja duzo duzo lepiej i grozniej niz w TV bo sa ogroooomni. Oni nie musza miec zajebistych ruchow i byc zwinni jak małpy bo jak kogos złapia albo pierdolną to juz KO.

AT-owcy to raczej średni są, po ty by nie stracic ogólnej sprawnosci, po cholerę im zdolnosci do KO jednym pierdolnięciem, jak oni giwery mają i zawsze w grupie sie wbijają np. wchodząc komuś na kwadrat?
Duzi są natomiast kolesie ze zwykłej prewencji i faktycznie jest to im często potrzebne w interwencjach przy uzyciu środków przymusu.
eot

a co masy to w chwytanych SW rzeczywiscie sukcesy odnoszą czesto nieźle nabite typy (i to tez nie zawsze), ale już w uderzanych sprawa wygląda inaczej.

edyta:
cholerna ortografia

  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

Tak jak mowilem zobaczcie sobie bramkarzy w dyskotekach (jezeli chodzi o ochrone to kolesie ktorzy stoja na bramce w spizu wywieraja na mnie zawsze wrazenie - kazdy kto pomysli o robieniu dymu pomysli 2 razy) no ale nie tylko bramkarze .


No właśnie ktoś wielki przedewszystkim robi wrażenie i wizualnie wydaje się groźni. Sprawa może wyglądać inaczej jak dojdzie do walki 1 vs 1 , a oni zwykle jak się biją to w grupie.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Ja tutaj nie chce zrobic z tego tematu kolejnego flamewara albo narodowej dyskusji w temacie masa a szybkosc bo temat jest o bicepsach i nie chce warna wyhaczyc za offtopy wiec tym postem skoncze :

Miałem 2 razy w zyciu stycznosc z AT i uwierz ze naprawde sa ogromni wzbudzaja swoja postura szacunek i nijak nie wygladali mi na srednich :P
Ale tez dobrze powiedziales o tej prewencji : ktos kto pracuje na ulicy i na codzien styka sie z obywatelami 4 RP :lol: musi miec mase bo mu sie to przyda do roboty . Dlatego trzeba brac przykład z tych ludzi bo oni zarabiaja na chleb tym o czym jest to forum ...
EOT
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

Bardzo mnie to wkurwia jak ktos pisze tak jak ty KS jebniesz emotikonka i chcesz zeby sie ludzie domyslali co tobie po łbie łazi . To kurwa wez i napisz cos a nie pierdol takich minek 8O


Stary bo tak mnie zszokowales... Jesli idziesz w totalna amatorke, czyli walisz w mase i chcesz udawac gangsterke na ulicy no to przyznaje Ci racje. Wtedy cwiczysz pod walke i ...

to masa przedewszystkim


[juz nie bede Ci orta poprawial - musi byc oryginal]
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie

Ćwiczę 15 lat na siłowni ,dawniej 4 razy w tygodniu teraz tylko dwa,codziennie robię 100 pompek i 12 podciągnięć podchwytem na drąźku i mam 36 cm jak dobrze napnę muła. :twisted:


Prowokacja !! Prowokacja !!!
Po 15 latach paki jak masz takiego bica to albo masz 150cm wzrostu albo na pace cwiczyłes gadanie ... :? .
Napinaj se dalej muła ...

Edit :
Lecisz w człona ewidentnie . Nawet jakbyś miał te 150 cm wzrostu to 12 podciągnieć to powinienes robic jedną łapką ...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Jak to mawiają:
"Życie zaczyna się po czterdziestce ... w bicepsie" :)
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
a żebyś wiedział :)
wiesz jaka to frajda, kiedy kupując garnitur (jeżeli rzecz jasna w nich gustujesz) w sklepie przymierzasz marynarkę typowego rozmiaru adekwatnego do twojego wzrostu i zwracasz ją zaraz sprzedawcy z uwagą "jast trochę za ciasna, o tutaj, nie mogę zgiąć ręki, a z kolei spodnie za luźne w pasie..." :) hrhrrh
duży, a raczej bardzo duży bic idealne poprawia humor ludziom z niskim poczuciem własnej wartości

PS. wg mnie "duży" to taki powyżej 45-47 cm, ale kiedy juz takowy posiadasz, nachodzą cie myśli, że... jakiś jeszcze cherlawy jesteś - typowy syndrom niezadowolonego pakera :)
  • 0

budo_artart
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
No dobra ,mój błąd. Ćwiczę na siłowni 15 lat i mam w bicepsie 36 cm. ,ale zmierzyłem go osobno ,jutro zmierze razem z tricepsem. :) :twisted:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
mi by wistarczyl taki 40-42 ;]
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Kolego co ty wygadujesz ile ty masz lat ??
Ehh kolejny 12latek ktory 15 lat na silowni cwiczy :roll:
Bicepsa zmierzył osobno z tricepsem :P :lol: i wyszlo mu 36 :lol: :)

Novociane ja mam takiego i mi nie wystarcza :?
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
nigdy nie jest dość...
nawet wtedy kiedy idąc ulicą słyszysz jak patrzące na ciebie kątem oka dzieciaki szepczą do siebie "ty zobacz, ale bydle..."

wszyscy się chwalą, k***a, to nie bedę gorszy... :wink:
w początkowej fazie treningów miałem miesięczne przyrosty rzędu 1,5 cm na obwodzie bica, nieźle co? :) potem już troche wolniej, ale dalej o stagnacji nie było mowy
  • 0

budo_klimut
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
a czy uważacie, że warto wspomagać organizm np. aminokwasami czy kreatyną. Rozmawiałem kiedyś z gościem, który bardzo mi je polecał. Dodam, że nie mogę trenować na siłowni z dużymi ciężarami. Trening w moim przypadku to 40 razy 5-kg ciężarkiem dziennie na każdą rękę plus 20 pompek.Kiedyś było znaczne większe obciążenie, ale teraz nie mogę dzwigać więcej. Do tego dochodzi 2 razy w tygodniu trening judo.
Czy uważacie, że zażywanie np. aminokwasów ma sens? Czy nie będzie później jakiś ubocznych skutków?
nie jestem zbyt obeznzny w tym temacie, więc proszę o pomoc.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Nie stary nie ma zadnego sensu .
Sens bedzie mialo jak sobie kupisz wieksze ciezarki do cwiczen łapek .
  • 0

budo_klimut
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
mam większe i kiedyś z nich korzystałem-12,5 kg, ale lekarz mi zabronił.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
No wlasnie, jak to ma sie w sportach uderzanych. Mi trener powiedzial ze nie ma co pakowac w biceps tylko w triceps, bo biceps spowalnia "szczala.

A co do obwodow to nie rozmiar sie liczy ino jakosc ;]
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
Klimut 40 razy po 5 kg to nie sa cwiczenia .
Albo chcesz pakowac albo chcesz słuchac lekarza :roll:
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: obwód ręki w biepsie
i lepiej tego lekarza posluchaj... moze sie wybierz do specjalisty i niech Ci jakas rehabilitacje zaplanuje??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024