Skocz do zawartości


Zdjęcie

co mam zrobic ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_mariusz19lat
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

co mam zrobic ??
jaki trening kondycyjny mam zrobic jak mam problemy z biegami dlugo dystansowymi i mam zwolnienie lekarskie z nich co mam robic innego ??
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
Hmmm... może dłuższe treningi z workiem? Ewentualnie rower/pływanie...
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
Chyba pływanie będzie najlepsze. A na co masz zwolnienie, jeżeli wolno zapytać? Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_mariusz19lat
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
z biegow dlugo dystansowych , bo po ostatnim biegu 1400m jak biegalismy na czas to nie umialem powietrza zlapac bylem blady i wymiotywac mi sie chcialo pozniej chodzilem caly dzien jak na grypie , mam mala niewydolnosc pod wzgledem serca :) przez to juz unikam takich dlugich biegow
  • 0

budo_stivenos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
to może lepiej nie rób treningu wytrzymałościowego a masowy lub siłowy
  • 0

budo_mariusz19lat
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
cwicze na silowni na sile :)
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
Pływanie brzmi rozsądnie na tą okazję. I też nie na ostro tylko po trochu buduj wytrzymałość. Pozdro
Gwyn
  • 0

budo_mariusz19lat
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
ja lubie plywac jezdze na zwirownie kompieliska itp teraz miedzy innymi poplywac i sie opalic i tak jestem juz brazowy :]
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
Pływanie pływaniu nierówne:P Żeby zbudowac dobra wydolnosc na basenie trzeba naprawde ostro zachrzaniać... kumpel tak robił kondyche i naprawde na plywaniu spedzał duuuuzo czasu
  • 0

budo_mariusz19lat
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
wieze :D ale ja wole gdzies na szczezonym bo ostatnio na zwirowni u mnie jak plynolem z wysepki na lad to czulem jak w tricepsie i motylku skurcz zaczynal mnie lapac z treningu a tam plytko nie ma hehe :)
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??

wieze ... szczezonym ... plynolem


Pływanie, rower. Szybki chód (albo tzw. "świński trucht")
Tobie polecam zwłaszcza rower stacjonarny, bo można przy okazji słownik ortograficzny przeglądać :-)
  • 0

budo_mariusz19lat
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
stacionarnego nie mam ale normalny mam :) hehe a ile tak mam jezdzic ?? niby 40 min ?? czy w km :) a slownik to swoja droga hehe wiem ze robie strasze orty ale nic juz z tym nie zrobie
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
Plywanie the best, a biegales wczesniej czy nic? bo jesli ktos nie biega i rzuci sie na taki dlugi dystans to tez nie bedzie mu kolorowo bo biegu :)
  • 0

budo_mariusz19lat
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
tyle co gralem pilke itp na w-f kiedys prubowalem i cwiczylem ale lipnie to wygladalo
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
Jak tak czytam to mnie zastanawia kto Ci dal te 'zwolnienie'... Raczej jakis 'pol lekarz'. Robiac wytrzymalosc nie biegamy 'na maxa' tylko zaczynami stopniowo od takich porcji treningu zeby nam nie zaszkodzily tak jak Tobie. Chodzac na silownie jeszcze bardziej zatracasz wytrzymalosc. Moja rada: truchcik. Na poczatku po polowie marszu i biegu z czasem sam bieg. Glowna mysl: wszytsko z rozwaga - nie rzuca sie nie umiejacego plywac na gleboka wode tylko zaczyna sie z nim na brzegu.
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
Jeżeli wczesniej nie biegałes, a masz zamozaparcie i pobiegłes ostro, to odruch wymiotny jest normalny, a potem nawet 2 - 3dni ból prawie wszystkich miesni, pierwszego dnia jeszcze pluca moga napierdalac niemilosiernie. :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??

stacionarnego nie mam ale normalny mam :) hehe a ile tak mam jezdzic ?? niby 40 min ?? czy w km :) a slownik to swoja droga hehe wiem ze robie strasze orty ale nic juz z tym nie zrobie



Jeśli masz czas we wakacje to proponuje Ci tak zrobić:

Dołączona grafika

+ Znajdź długi i dość stromy podjazd, przy którym przy pierwszym podjeździe w połowie drogi byłbyś bardzo wyczerpany.Optymalnym dystansem byloby 1- 4 km chociaż im dłuższy tym lepiej
+pamiętaj żeby droga nie była zbyt często/gęsto uczęszczana przez samochody - to chyba największa udręka rowerzystów

Dołączona grafika

później powtarzaj na przemian trening z niedzieli i drugiego wtorku.
Nie zapomnij tylko że kondycje buduje sie nie poprzez wprowadzanie rowera pod gorke tylko podjezdzanie na nim. Ja właśnie trenowałem wg takiej wlasnej "rozpiski" i po 3 miesiacach zrobilem sobie bdb kondycje dodajac do tego polgodzinne bieganie 3 razy w tygodniu na okolo boiska do pilki norznej. Na pzremian przyspieszalem i zwalnialem na tyle na ile pozwala mi na to kondycja. Na dzien dzisiejszy moge spokojnie jeździć długie dystanse bez wiekszego zmeczenia.


P.S. Polecam pływanie ;)

Pozdrawiam i zapraszam do wysiłku który się opłaca
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??
Świetna rada Malkavian. Napewno wielu osobo się przyda poklon poklon poklon
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co mam zrobic ??

Jeżeli wczesniej nie biegałes, a masz zamozaparcie i pobiegłes ostro, to odruch wymiotny jest normalny, a potem nawet 2 - 3dni ból prawie wszystkich miesni, pierwszego dnia jeszcze pluca moga napierdalac niemilosiernie. :)

dokladnie. jakja po pol roku przerwy w bieganiu wyszedlem sobie i wbieglem trzy razy pod gorke (uphill sprints. najlepszy sposob na kondycje. wymioty gwarantowane) to ledwo doszedlem na domu, a na drugi dzien nie wiedzialem gdzie jestem ;p
"mam mala niewydolnosc pod wzgledem serca Smile"
co to znaczy? bo wiesz, mi lekarka znalazla niedomykalnosc zastawki, skometnowala to mowiac, ze gdyby nie dokladnosc urzaden to nigdy bym nie zauwazyl, a matka od razu w panike :/ ale jesi u ciebie jest to jakas wada serca to ja niczego nie radze, tak na wszelki wyapdek ;]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024