Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kadra na UMK w Toruniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_viljanne
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kadra na UMK w Toruniu
Mam pytanie do osób, które wybrały na wfie na UMK w Toruniuaikido. Możecie coś powiedzieć o kadrze? najbardziej interesują mnie nazwiska ^^. Nie pogardzę też analogiczną informacją dot. judo. Pozdrawiam!
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Kadra na UMK w Toruniu
Zajęcia na UMK są łączone prowadzi chyba ta sama osoba sensei Zbyszek Wójtowicz. Świteny Judoka aikidoka raczej średni. No chyba że się coś zmieniło. Ale jak masz do wyboru to polecam Judo.
Pozdrawiam
  • 0

budo_viljanne
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kadra na UMK w Toruniu
Dzięki za radę, chyba tak zrobię;)
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Kadra na UMK w Toruniu
Zajecia prowadzi rzeczywiscie Wojtowicz Zbigniew sensei, zarowno Judo i Aikido, zajecia nie sa laczone(co to w ogole znaczy?). Oczywiscie jako ze to jest "wu-ef" musisz je traktowac z przymrozeniem oka.Sensei jest wybitnym judoka i swietnym aikidoka.Jako ze jestes dziewczyna polecam aikido oczywiscie na judo mimo iz to tylko zajecia na odbebnienie jest wycisk :) zobaczysz ze mi pozniej podziekujesz .
  • 0

budo_viljanne
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kadra na UMK w Toruniu
Tymi słowy tylko mnie zachęciłeś do judo:D Dzieki;)
  • 0

budo_lutien7
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kadra na UMK w Toruniu
juz 2 semsetry chodze na aikido do senseia Wojtowicza i na trzeci semestr tez sie pisze;)
wydaje mi sie za na aikido na umk jest wiecej kobiet niz na judo( z tego co mowily mi kolezanki, ktore jednen semestr chodzily na aikido a drugi na judo to judo jest 'bardzej dla kobiet', nie wiem za bardzo jak to napisac...)
trenuje aikido takze poza uniwersytetem i czasem mnie denerwuje to ze sensei na aikido 'pokazuje' sporo z judo... ale nic tam i tak jest fajnie:)
sensej bardzo sympatyczny,jezeli ktos ma problemy z jakas technika czy nawet z padami to wszytko ladnie i logicznie wytlumaczy, na zajeciach jest mila i luzna atmosfera...
nie ma problemow z odrabianiem zajec w innych dniach, aikido mozna odrobic na judo i odwrotnie...
ale jesli naprawde chcesz robic cos wiecej w kierunku aikido/judo to niestety nie wystarczy tylko 1,5 h treningu na w-fie tygodniowo... jest zawsze sekcja judo/ aikido w tygodniu i wszyscy zainteresowani moga sie tam pojawic:)
a jezeli nie zapiszesz sie na w-f na judo/aikido zawsze mozesz chodzic dodatkowo, wiele osob tak robi, jak masz wolna chwile zawsze mozna przyjsc i potrenowac
pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024