Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Polska Federacja Seido Karate
ma zaszczyt zaprosić kolezanki i kolegów
do wzięcia udziału w zgrupowaniu szkoleniowym
z wybitnym mistrzem karate,
twórcą stylu Seido Karate

Kaicho Tadashi Nakamura 9 Dan

Wszystkie informacje na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Osu!
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Cos mi się podstronka nie otwiera.
Cos musicie poprawic , chyba że to cos nie tak z moim kompem.
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Mi hula bez problemu
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
vop23 może nie masz macromedia flash playera?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
No no to mi się podoba a nie jakieś tam pokręcone seitedo (z Hawai ) ta przemiana może być !
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Raphael powiedz mi kto prowadzi zajecia w kraku w klubie Promien?
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce

No no to mi się podoba a nie jakieś tam pokręcone seitedo (z Hawai ) ta przemiana może być !

znaczy wg Ciebie do tej pory robili złe karate ale teraz zmienili przynależność i juz robią dobre?
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
No wreszcie dopraskałem się do tej stronki :-)
Powiem tak - jest to wszystko bardziej interesujace niż myślałem .

A co do pytania Pitmana - myślę , że oni już sami wiedzą że to nie takie samo karate .
Pozdr. . Życzę powodzenia.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Nie ma tak ze ze zmaina nazwy robi sie cos inneo na to trzeba czasu !
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
[quote name="budo_.][quote name="budo_karateka1"]No no to mi się podoba a nie jakieś tam pokręcone seitedo (z Hawai ) ta przemiana może być ![/quote]
znaczy wg Ciebie do tej pory robili złe karate ale teraz zmienili przynależność i juz robią dobre?[/quote]
No cóż jeżeli zmienili po raz kolejny swoje karate to znaczy ,że sami się z tym źle czuli. To ewidentny przykład jak się kończy przygoda z wynalazkami prosto z ameryki,-
Dla Ciebie jeszcze tez nie jest za późno skończyć z wynalazkiem amerykańsko - polskim. Głowa do góry nigdy nie jest za późno szukac właściwej drogi!
A na powaźnie to chyba Oni powinni Ci udzielić odpowiedzi czemu znowu zminili swoje karate po raz trzeci ............................
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
[quote name="budo_karateka1"][quote name="budo_.][quote name="budo_karateka1"]No no to mi się podoba a nie jakieś tam pokręcone seitedo (z Hawai ) ta przemiana może być ![/quote]
znaczy wg Ciebie do tej pory robili złe karate ale teraz zmienili przynależność i juz robią dobre?[/quote]
No cóż jeżeli zmienili po raz kolejny swoje karate to znaczy ,że sami się z tym źle czuli. To ewidentny przykład jak się kończy przygoda z wynalazkami prosto z ameryki,-
Dla Ciebie jeszcze tez nie jest za późno skończyć z wynalazkiem amerykańsko - polskim. Głowa do góry nigdy nie jest za późno szukac właściwej drogi!
A na powaźnie to chyba Oni powinni Ci udzielić odpowiedzi czemu znowu zminili swoje karate po raz trzeci ............................[/quote]
nie to pytanie było konkretnie do Ciebie...to Ty dzielisz karate na dobre z Japoni i niedobre z innych miejsc...więc zapytam inaczej- dziś nie lubisz/ nie cenisz/ krytykujesz całe środowisko OK w Polsce- czy gdyby nagle Janekzabrał wszystkich do jakiejś organizacji z Japoni którą w miarę cenisz to już uważałbyś że wszystko jest OK? już nagle nie byłoby problemu z tymi opowieściami typu że ktoś miał żółty pasek a za miesiąc 1 dana? czekam na odpowiedź .
p.s. nie utożsamiaj mnie z OK bo od dawien dawna nie mam nic wspólnego z tą org.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
1000 razy juz na to odpowiadałem ,a Ok może zmienic sobie na japońskie i dla mnie będzie ok! , przecież próbowali ale nie wyszło! .
Ps. przecież wiesz,że Cie nie kojarze z OK!, a co do pasków w rok to przeciez smutne ale dla ścisłości to było tylko dla szefów klubów , którzy składali na ołtarzu swoje ośrodki 8) ale to nie ma nic wspólnego z tematem . gratulację dla seitedo za mądry wybór OK znowu zaspała :cry:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Karateka1 -czy naprawdę wierzysz w to, że intensywne robienie antyreklamy OK sprawi, że w Turku nie będzie konkurencji dla klubu KKan? :wink: To "trochę" dziecinne - takie wciąganie otoczenia w problemy, które masz z własnymi frustracjami...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Wy chyba macie jakomś obsesje i tylko ciagle szukacie prowkacji może przeczytasz co napisał twój funchel Pitman. Co do klubu w Turku to wiem tylko o KK PZK i KK kan innych nie znam. I widzę,że raz puszczona historia 9 dzięki ( dzieki kolegą z forum ) ma coraz więcej naiwnych. Piszcie na temat ok! i nie wszczynajcie kolejnych awantur o OK USA czy jakiej OK Poland - to moia opinia i taka pozostanie, a to wasz wybór, a raczej twój ,gdyż kumpel przyznał się sam ,że już nie trenuje.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
[quote name="karateka1"]1000 razy juz na to odpowiadałem ,a Ok może zmienic sobie na japońskie i dla mnie będzie ok! , przecież próbowali ale nie wyszło! .

Możesz jaśniej ?
  • 0

budo_popeye
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Dajcie spokój Karatece1!. Czasem mam wrazenie ze na tym forum mozna powiedziec wszystko poza jakimkolwiek skrytykowaniem KO. To naprawde zaczyna wygladac tak jakby osoby trenujace OK obawiały sie ze w całej tej krytyce moze byc jakas czastka prawdy. K1 ma prawo do swojej opinii tym bardziej ze nie jest jedyny. Nie chodzi mi tu o to kto jest dobry a kto zły:) ale o prosta zasade: Najsilniejszymi sa organizacje które działaja najdłużej i juz! A wiec w Polsce: zapasy, boks, judo i kyokushin (IKO). Pozostałe sa słabsze nie dlatego ze sa "gorsze" czy "złe" ale poniewaz nie zdazyły jeszcze wychowac własnej dobrej kadry instruktorskiej. Nawet jesli od "rdzenia" jakim był KK odłącza sie grono dobrych zawodników i instruktorów to mimo swojego poziomu nie tworza od razu mocnej organizacji. W przypadku OK problem polega dodatkowo na poczatkowej rywalizacji z KK. Chciano szybko zbudowac duza organizacje i w poczatkach istnienia nadawano stopnie po prostu za szybko. Niestety osoby te zakładały własne sekcje i nauczały powielajac własne błedy:( Nie musze tłumaczyc ze ciezko jest taka sytuacje odkrecic w dobrym kierunku. Do tej pory przejawia sie to chocby na zawodach gdzie braki techniczne sa nadrabiane treningiem siłowym i wytrzymałosciowym. Jest to oczywiscie jakas droga, ale nie da sie w ten sposób stoczyc 100 czy 50 kumite bo bez perfekcyjnej techniki jest to po prosyu niemozliwe. Ps. Prosze nie pisac mi zaraz o o pewnym zawodniku z Krakowa bo chyba wszyscy wiemy jak wyglądało jego srebrne kumite (50 walk).... i jak to sie powinno było naprawde skonczyc.

Ps. jeszcze raz prosze nie traktowac mojeo tekstu jako jakis atak. Jest to moja subiektywna opinia wyrobiona przez kilka lat treningów w OK i teraz w innej organizacji.
Ps2. Wspomnianego zawodnika z Krakowa naprawde bardzo szanuje i mam nadzieje ze sie nie obrazi za to co napisałem;)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce

Do tej pory przejawia sie to chocby na zawodach gdzie braki techniczne sa nadrabiane treningiem siłowym i wytrzymałosciowym.


Dziwne - ja na każdym kroku slyszę, że jedną z podstawowych różnic między OK i IKO jest mniejszy nacisk kladziony w Oyama na przygotowanie silowe i wytrzymalosciowe... :?
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Sorry , ale Wy jesteście porąbani ... chyba ...
- temat : gdzie wisi worek / czy na czym ma wisieć / - dyskusja : co jest lepsze OK czy KK
- temaT : czy Murat jest normalny ? - dyskusja : co jest lepsze KK czy OK,
- temat : czy w samoobronie lepiej od razu gościa zastrzelić , wynająć ruskich czy tylko kopnąć go w torbę - dyskusja : co jest lepsze OK czy KK ?
TEN TOPIC JEST NA INNY TEMAT !!!
A swoją drogą wiadomo co jest lepsze ... he , he , he
Pozdr.
  • 0

budo_popeye
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
Przepraszam, ale ja sie za porabanego nie uwazam. Temat "faktycznych" roznic (bo w teorii róznice nie istnieja) jest niestety nie do unikniecia tym bardziej ze sam w sobie nie jest niczym złym dopóki szanuje sie poglady innych. A co do mnie to moze poza jedna (kiedys) wypowiedzia staram sie wypowiadac całkowicie obiektywnie, co przejawia sie m.in. w tym ze uznaje pewne organizacje za mocniejsze niz moja. Naprawde nie o to mi wiec chodzi.
Sam temat tez jest odpowiedni jako ze ktos wyzej wspomniał ze "to co ze stanów to lipa" czy jakos tak. Mysle ze Nakamura jest zbyt powznym autorytetem zeby wyprodukowac kolejny shit. No chyhba ze dobieze złych ludzi do współpracy jak to sie stało w przypdku stylu który ostatnio do nas zza oceanu przywedrował.... Szkoda ze nie moge uczestniczyc w jego kaicho :(
  • 0

budo_popeye
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaicho Tadashi Nakamura w Polsce
miało być: "w wizycie Kaicho" :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024