Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
No dobra - przyznaję: to jest irytujące.

Typowa sytuacja: widzę zarzuty pod adresem Oyama karate - proszę o jakiekolwiek fakty na potwierdzenie tych zarzutów, i w odpowiedzi słyszę, że odwracam kota ogonem, że nie trzymam się tematu, że ściemniam. Gdy rzucam na forum dementi tych "rewelacji" - zero reakcji, i ciągłe rzucanie tym samym gównem. Wszelkie moje prośby i pytania o podłoże oskarżeń pozostaja bez odpowiedzi lub są kwitowane bezczelnie wymijającymi tekstami.

Rozumiem, że moderator forum "Karate" machnął juz ręką na zaniżanie poziomu dyskusji (czy może raczej - na jej całkowite rozbijanie) przez karateka1 :(

Proponuję trzymać się pewnego schematu zamieszczanych wypoowiedzi:
1 - jeśli podajesz jakieś fakty/rzucasz oskarżenia - to podaj ich źródło, uzasadnienie, powiedz na czym je opierasz
2- jeśli jest Ci zadawane pytanie, to uprzejmie jest na nie odpowiedzieć
3- jeśli uzyskujesz odpowiedź, to ustosunkuj się do niej
4- jeśli jakieś informacje zostaja zdementowane, to nie powtarzaj ich jak zepsuty gramofon

W tej chwili mogę jedynie kipieć z bezsilnej złości, gdy ten człowiek - jakby nie było instruktor! - zdaje się lekceważyć elementarne zasady merytorycznej debaty, rzucając błotem na prawo i lewo. Trzymając się ogólnie przyjętych norm wypowiedzi i etykiety nie jestem w stanie toczyć rozmowy z człowiekiem , który te zasady ma za nic :!:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
W pełni się z tym zgdadzam i mam nadziej,że koledzy poza uprawianiem swojego marketingu potrafią wypowiadać się rzeczowo na wszelkie nie wyjasnione kwestie ,gdyż właśnie temu służy forum. Zawsze kiedy zaczyna brakować prawdy usiłuje zagrać na tzw. poszkodowanego - prześladowanego czyli na emocjach moderatorów.

Proponuje panować nad swoimi emocjami w centali ,a wszystko wróci do normy. W każdym razie nie zamierzam nikogo obrażać ,a jeżeli ktoś się takim czuje to propnuje więcej chłodnego spojrzenia na pewne sprawy,gdyż prawda sama się obroni ,a nie zawsze ma się rację ślepo ufając innym bez własnej oceny sytuacji.
Pozdrawiam i zyczę miłych treningów bo to mnie już nie dotyczy :(
  • 0

budo_slam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!

Pozdrawiam i zyczę miłych treningów bo to mnie już nie dotyczy :(


A co to się stało karateka że treningi cię nie dotyczą? Straciłeś waść wiare w swoje karate?
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
może zmienia organizację... np. na Tsunami :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!

może zmienia organizację... np. na Tsunami :wink:

A czym to się różni od twojego karate przecież też POLSKIE może z tą różnicą,że tsunami j mają siedzibę władz światowych w Warszawie ,a Wy w Krakowie :( ( sam obrażasz inne odmiany karate ,a kiedy krytykuje się twoje to odrazu płaczesz :( i po co znowu zaczynasz prowokację. Wykasz się w temacie o obozach szkoleniowych :wink:
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
nikogo tutaj nie obraża... poza tym karateka1 fochy zostaw dla siebie w domu a nie wyżalaj się na forum... kto płacze na tym forum ten płacze... czytając Twoje posty można płakac ale ze smiechu
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
napewno sie "wykaszę" w temacie dotyczącym obozów :wink:
  • 0

budo_goliatsan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
proponuje ignorować posty karateka1, nic nie wnoszą do tematu, obiektywizm jest dla niego obcym znaczeniem, chociaż co chwila się nim podpiera.....
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
Witam :)
Faktycznie praktycznie wszyscy moderatorzy wynieśli się z Budo - podejrzewam, że Fiodor też a wszystko się kręci w jakiś sposób napędzone siłą rozpędu.
Zaglądam tu jeszcze co jakiś czas, ale faktem jest, że jestem moderatorem tylko dlatego, że nie ma kogoś kto może mnie tego "względnego przywileju" pozbawić.

Ale OK: Powiedzcie co chcecie z zrobić z Karateką, zróbcie ankietę - zrobię to czego zechce większość. Czekam :)
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
Proponuje za te wszystkie herezje które pisze karateka1, zawiesic mu konto albo wogóle pozbawić go dostępu do forum :!:
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
Popieram to co napisał geforce. Zawiesić konto ,wkońcu nie będziemy musieli widzieć tych bzdur :)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
Ja mam lepszy pomysł należy sprawić by posty karakteki1 były niewidoczne dla innych użytkowników ale nie dla samego karateki1 dzięki temu my nie będziemy musieli czytać jego bzdur a on będzie się czuł spełniony 8)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
A ja proponuję CZYTAĆ jego wypowiedzi od czau do czasu - i odpowiednio reagować na łamanie netykiety.
Zablokowanie mu konta ne jest dobrym pomysłem, ponieważ:
1- bez względu na to jak bardzo nie zgadzam się z jego poglądami- on nadal ma prawo do wypowiedzi (oczywiście wypowiedzi cechujacej się odpowiednia formą i poziomem)
2- załozenie nowego konta to przecież nie jest żaden problem
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
no cóż zamykanie komuś prawa głosu w tym kraju to już norma mam nadziej,że budo tego nie dotyczy. jakoś tylko przeszkadzają moje posty kolegą z Ok i krakowa co widać z opisu.Jak kolega zapas mnie popart to zaraz okazał się bę czy tu aby nie rządzi jakas spółdzielnie może odrazu zrobić z tego forum OK i po krzyku.
mam nadziej,że zdrowy rozsądek to zwycięzy i ktoś nie będzie sugerował się spółdzielniami OK.
Nie zapominajmy ,że wszyscy podlegamy ocenie i wielu na prywat to potwierdza ale oficjalnie nie wiem czego się boi.
Pozdrawiam OK
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
Karateka1 - jeśli apele o przestrzeganie etykiety w swoich wypowiedziach nie trafiają do Ciebie, to może posłuchasz prośby zwrócenie baczniejszej uwagi na stylistykę, pisownię i składnię logiczną budowanych zdań?
Język polski, szkoła podstawowa - na pewno Cię to nie przerasta, a wszystkim nam ułatwi odbiór przekazywanych przez Ciebie treści.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
Dokładnie o to ............. chodzi i masz rację ale widze,że mojej wypowiedzi nie negujesz dzieki ! :wink:
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
W sumie konstytucja nie zabrania Ci karateka1 wypowiadania się. Problem w tym, iż ciągle piszesz o tym samym, a rzeczą naturalną było, jest i będzie, że jeżeli Ty będziesz rzucał oszczerstwa w stronę OK (jak to zazwyczaj czynisz na tym forum) to my będziemy to w jakkolwiek inny sposób odpierać. Krytyka jest dobra, jeżeli jest napisana dobrze i ze szegółową znajomością tematu... w Twoim wydaniu jest kiepska. Nie jesteś zaangażowany w to, co się dzieje w OK wiec nie rozumiem Twoich bzdurnych wypowiedzi na tym forum na temat tej federacji i Shihana Dyducha. Zastanów się nad tym, co tutaj robisz i może zajmij się treningiem, bo jak wiele osób słusznie zauważyło po ilości nabitych przez Ciebie postów, to chyba jesteś tylko gościnnie w swoim mieście na dojo...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
dzięki za miłę słowa ale co do treningów to już pisałem i mam nadziej,że nie masz trudności z czytaniem. Niech Ok się rozwij a przeciez jeden polskie karate mamy więc jeszcze jedno nic nie zmieni :(
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!

Ja mam lepszy pomysł należy sprawić by posty karakteki1 były niewidoczne dla innych użytkowników ale nie dla samego karateki1 dzięki temu my nie będziemy musieli czytać jego bzdur a on będzie się czuł spełniony 8)


Jak nie chcesz czytac/widziec jego postów to jest taki charakterystyczny przycisk o wdziecznej nazwie "DODAJ UZYTKOWNIKA DO LISTY IGNOROWANIA" koło przycisku "CYTUJ" i sprawa załatwiona :wink:
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szlag człowieka trafia...apel do moderatorów i użytkowników!
karateka1

Mam do Ciebie prośbę. Bardzo mało ludzi na VB pisuje o Kyokushinkan. Może byś napisał jakie są różnice (pozytywne oczywiście) między IKO i Kyokushinkan, zwłaszcza jeśli chodzi o trening egzaminy. Może byś krótko scharakteryzował swoją organizację w Opisie szkół Karate, itd... Co nowego jest w treningu, co się dzieje na seminariach, obozach. jakie nowości wprowadza Royama. To chyba nie jest wielki kłopot dla Ciebie. Ty sie wykarzesz, a my odpoczniemy od wiecznego sporu KK vs KO.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024