Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z krazeniem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Problemy z krazeniem??
od jakis dwoch lat mam pewien problem!! otoz mam strasznie zimne stopy!! wiem ze to moze byc dziwny temat ale chcial bym wiedziec czy powinno mnie to martwic i czy grozi mi to jakimis problemami zdrowotnymi!! szczegolnie zimne stopy mam po...malym fiku miku(sexie)!! prosze o opinie specjalistow a nie teksy typu to wsadz do cieplej wody... dzieki z gory :)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??

prosze o opinie specjalistow a nie teksy typu to wsadz do cieplej wody :)

To załuż 2 pqry skarpet :)
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??
:lol: ......gratulacje wygrales.... widocznie trzeba pisac instrukcje jakich PERFIDNIE IDIOTYCZNYCH TEKSTOW bym nie chcial widziec... :evil: jeszcze raz gratuluje idz sie teraz pobaw klockami....
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??
Hehehe ok ide :) :) :)
Pozdro stary
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??
idz do lekarza ... mas zpoprostu slabe krazenie pewnie
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??
Tylko po fiku miku stopy Ci marzna? Ja zawsze po barabara mam ogromny apetyt :-)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??
mam ten problem od urodzenia - słabsze krążenie w stopach
zimne po baraszkowaniu masz prawdopodobnie na skutek zajmowania pozycji leżącej - sprawdż czy po śnie nie masz takich samych
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??
Ja od zawsze mam zimne stopy i ręce a badania kardiologiczne nie wykazują żednych nieprawidłowości. Lekarz sportowy bez zastrzeżeń wystawił papierki itd. Może to być poprostu cecha osobnicza i nie mieć nic wspólnego z kłopotami z całością układu krążenia. Lepiej jednak zasięgnąć opini specjalisty i to nie :) on-line a w realu.
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??
lagartija_RIO zapytaj sie w rodzinie o babcie mame itd czy miał ktos podobne problemy możliwe ze to podłoze genetyczne kryje sie za ta dolegliwościa:)pozdo :wink:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z krazeniem??

od jakis dwoch lat mam pewien problem!! otoz mam strasznie zimne stopy!! wiem ze to moze byc dziwny temat ale chcial bym wiedziec czy powinno mnie to martwic i czy grozi mi to jakimis problemami zdrowotnymi!!

Ja tak mam tak odkąd tylko pamiętam, i to nie tylko stopy mam zimne, ale i ręce.

Sytuacja pogarsza się zawsze po uprawianiu sportów zimowych, wodnych itp, czyli tam, gdzie byłem narażony na zimno. Źle też reaguję na sporty, w których buty muszą być ściśle dopasowane typu narciarstwo, łyżwiarstwo, rolki

Polepsza się zawsze po pływaniu i chodzeniu boso po macie. Polecam też unikanie wyziębiania i przegrzewania stóp, chodzenie w jak najluźniejszym obuwiu (rozmiar taki, żeby nawet po całym dniu chodzenia, gdy stopa jest spuchnięta, nie było ciasno), jak nie jest mokro to w sandałach (ale koniecznie w skarpetach, niezależnie od lokalnej mody, zdrowie ważniejsze).

szczegolnie zimne stopy mam po...malym fiku miku(sexie)!! prosze o opinie specjalistow a nie teksy typu to wsadz do cieplej wody... dzieki z gory :)

Warto się skonsultować z lekarzem, moze w twoim przypadku znajdzie się jakaś przyczyna nadająca się do leczenia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024