Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rada dla amatora przed walka?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
JaK on cię sklepie to wyjdziesz na większą ciote niż jakbyś nic nie zrobił. Dlatego zabezpiecz się ( proponuje jakiś kastet ). Jak dojdzie do walki: zero hamulców, pełna pizda.
  • 0

budo_waaa
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
Jak on nie jest honorowy i ci kasy nie oddaje to ty nie badz i uzyj sprzetu nie bylem nigdy w takiej sytuacji ale wydaje mi sie ze wlasnie tak bym postapil.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
Jezeli ani ty nie trenujesz ani on a mowisz ze nie jestes szczypiorkiem to jedna bardzo ważna sprawa : kumple przed solówka musza cie podkurwic . Jezeli do solowki masz tydzien czasu to na pewno przed solowka zdażysz ochłonąć i moze ci nawet odejsc ochota do walki dlatego musisz sobie przypomniec wszystko z drobnymi szczegolami tak zeby jak nadejdzie czas solowki wpasc na niego w bersekerskim szale :twisted: :wink:
  • 0

budo_vorde
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
a jestes pewny, ze nie da sie tygo zalatwic inaczej? rozmawiales z nim, czy jest to typ czlowieka z ktorym sie nie da dojsc na drodze rozmowy do porozumienia??
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
Ja też uważam, że lepiej załatwić tą sprawe w inny sposób niż solówką. np. za pomocą kolegów (ale dopiero jak wcześniejsze prośby o oddanie kasy nie będą skutkowały)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
a ile tej kasy Ci wisi? moze w ogole nie warto sie szczypac poki co?
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?

a ile tej kasy Ci wisi? moze w ogole nie warto sie szczypac poki co?

wydaje mi sie że to musi być duża kasa :D skoro tak sie wkurzył :-)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
50 zł.;)

Jeśli wpadniesz w szał bitweny to może dasz sobie rade, ale to i tak wyjdzie w praniu. Walnij mu z bańki ;)
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
kolega juz pisał wcześniej, że nie chodzi o pieniądze tylko zasady :D
  • 0

budo_-chudy-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
JAK JUZ CHCESZ NA SOLOWKE TO PRZEDEWSZYSTKIM NIE MORZESZ SIE GO BAC...OSTRO DO PRZODU...NAJLEPIEJ JAK NAJPIERW WEJDZIESZ KOLESIOWI KOLANEM W SPLOT SLONECZNY WTEDY GOSCIA PRZYTKA I JEST JUZ TWOJ... JA WYZNAJE ZASADE ZE NIE WAZNE KTO I ILE ALE SZACUNEK DLA KAZDEGO KTO PODEJMIE WALKE...
  • 0

budo_cheeba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
Z kastetem to bym uwazal... chyba ze dysproporcje sa na prawde duze...
z kopa na bebech, lokiec, zeby, na krtan... jak masz pare to rzucaj nim o co sie da...
nie zapomnij sie podzielic zakonczeniem tej historii :twisted:
  • 0

budo_lucasss25
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
XaiMoon:nie no 50 zlotych to on mi nie wisi :( pomnozylbym te 50 zl.razy 40
wogole to dzieki za te wszystkie rady,spoko z waszej strony.
mam nadzieje ze z nich zrobie dobry uzytek.batman hq:juz zaczalem sie rozciagac :D kiedys to do pelnego szpagatu schodzilem(jak trenowalem karate),dzis juz nie jest tak rozowo,bo swego czasu postawilem na silownie no i dzis mimo ze mam te pare kilo wiecej to nie jestem zadowolony.
wyjazd do lasu z kolesiem to raczej nie.wiadomo ze moze skoczyc na komisariat.dlatego jestem zdecydowany sie z nim ustawic na solo.po solowce raczej na policje nie poleci,a ja poprostu sobie ulze psychicznie.
tak czy innaczej dzieki!
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?

XaiMoon:nie no 50 zlotych to on mi nie wisi :( pomnozylbym te 50 zl.razy 40


8O 8O 8O
Weź ja bym mu rozpierdolił w takim wypadku łeb pałka....( Pamiętacie sytuacje Fiodor Seikien?) O taką kasę to bym się nie pierdolił w solówki....można nawet jakis typów spod ciemnej gwiazdy wynająć.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
kurwa za 2000 sprzedaj go do jakiegos burdelu niech robi za dziwke i odpracuje...ja bym tej kasy nie odpuscil i bym go zmusil zeby mi oddal nie wane jak...wczesniej porob tez sobie z kolesiami jakies spary na rekawice-ciut obycia w walce sie przyda :)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
no fakt kas ajest powzniejsza i sprawa jest powazniejsza wiec i obrazenia powinny takie byc...
  • 0

budo_eyescream
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
Mam pomysł, może naucz się jakiegoś niezłego ale nie za trudnego kombosa(nie wiem,kilka ciosów w różnych płaszczyznach) wyćwicz go tak abyś nie musiał się zastanawiać i go zastosuj(byle był wmiarę szybki to wtedy napewno coś wejdzie).O ile w trakcie wyprowadzania nie nadziejesz się na kontre(jak przeciwnik nie wyćwiczony to masz dość duże szanse) i coś dojdzie do celu i koleś będzie oszołomiony lub skulony to NIE ODPUSZCZAJ i lej do upadłego.Pamiętaj zaatakuj pierwszy, bo pierwszy cios może być decydujący.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
co to jest kombos? kilka ciosów w różnych płaszczyznach?
Stary nie można tak zrobić, że ok. mam komosa, lewy lewy, prawy, sierp z jednej, z drugiej i łokcia jeszcze.
Wszystko zalezy od sytuacji... tzreba znać wszystkie techniki i je stosować zaleznie od sytuacji i przeciwnika.

btw, autor coś się nie odzywa, więc chyba solówka mu niezbyt poszła :wink:
  • 0

budo_eyescream
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
Chodziło mi o to ,żę autor topicu nie jest specjalnie wytrenowany , a dla osoby która się lej np. pierwszy raz jest chyba lepiej by wiedziała co zrobić, owszem jedna kombinacja to tylko może być dobre na baaaardzo krótką metę( w tym wypadku tylko na rozpoczęcie solówki).Pozatym koleś pisał , że ma tą solówkę za nie długo , a to raczej mało czasu na dobre opanowanie wszystkich technik.

I wątpię czy laik by stosował techniki zależnie od sytuacji i przeciwnika, najprawdopodobniej doszłoby do tzw. cepowania :wink:
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
Żadne wypowiadanie solówy. Tracisz wtedy być może najważniejszy atut: zaskoczenie.
Kiedyś jeden kolo był mi winien 50 zł. Taki drobny cwaniaczek. Spotkałem go na ulicy przez przypadek, koleś kolejny raz tłumaczył się ,że odda, mnie kurwica zaczęła łapać , że ktoś mnie robi w chuja, to ja go jeb i zacząłem się drzeć ,że oszust i złodziej. I kolejny raz jeb. Facet był chyba zdezorientowany. Lekko go obiłem i zwyzywałem a koleś za 5 minut przyleciał z kasą, którą chyba od kogoś znowu pożyczyl :D
Miałem poczucie przewagi siły. Autor tematu pisze, że nie ma.
Myślę, że trzeba rozpatrzyć kim jest przeciwnik i jakie ma silne i słabe strony oraz w czym Ty się dobrze czujesz. N.p. jeśli jest to dryblas to nie iść z nim na ciosy (zasięg ramion) itd.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rada dla amatora przed walka?
moze zrob tak...rozmawiaj z nim kiedy odda kase, niech sie troche potlumaczy, a potem z partyzanta jeb w zeby potem juz poleci cos nastepewo altomatycznie jakies kolano, albo but na ryj...ten many co wziol od Ciebie kase jest smieciem i tak nalezy go moim zdaniem potraktowac :) poza tym w tych czasach nie ma solowek :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024