Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROSZĘ O POMOC (ból pleców) !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O POMOC (ból pleców) !!!
Nigger wiem co czujesz gosciu! mi sie przytrafilo to poltora roku temu! od tamtego czasu chodze po lekarzach, mialem robionych chyba milion przeswiatlen, rezonans trafilem do paru szamanow porazka! zawiesilem trening bo czasami po zejsciu z maty czulem sie jak z wbitym nozem! do tej pory mnie napier... i co zrobic! najgorzej jak siedze! teraz znow zaczalem kolejna rehabilitacje tym razem w niemczech bo wyjechalem na studia i jest nawet gorzej niz po naszej w polsce :lol:

duzo plywaj taka dam ci rade! a poza tym znajdz jakiegos dobrego rehabilitanta z tego co wiem moze to byc problem zarowno z kregoslupem jak i z biodrami, blokada miesni kurna ze wszystkim! moze sie nawet okazac ze masz bole na tle nerwowym albo co! zmien sobie materac na wyrze to tez wazne!

Badz dobrej mysli kurna musimy z tego wyjsc jakos!

Trzymam za Ciebie kciuka! bedzie git!

pozdroszacun
rudolf
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O POMOC (ból pleców) !!!
to ja też trzymam za was kciuki :-) i życzę dużo, dużo... zdrówka i nie dajcie się.
  • 0

budo_nigger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O POMOC (ból pleców) !!!
Dziękuje za porady i opinie wszystkim tym ktorzy się tu udzielili .

Ja rownież trzymam za Ciebie kciuki Rudolf i mam nadzieje że jakos sobie poradzimy z tym...

Ja jestem zapisany teraz jeszcze do 2-ch ortopedow...zobaczymy co mi powiedza....

pozdro
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O POMOC (ból pleców) !!!
A wlasnie dobrze, gada idz na basenik. To prawie napewno Ci nie zaszkodzi a zawsze to ruch.
Ja jak mialem problem z kregoslupem - lekarze tez nie mieli pojecia co to - to smigalem na basen jak glupi. Dzieki tej kontuzji sie plywac nauczylem :P
Nie ma tego zlego ... ;)
  • 0

budo_nigger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O POMOC (ból pleców) !!!
xDagmarax - wynik badania radiologicznego był następujący :

W odcinku lędźwiowym kręgosłupa krąg przejściowy , guzki Schmorla po przebytej chorobie Scheuermanna i zniekształcenie trzonów w przejściu piersiowo-lędźwiowym . Uszkodzeń pourazowych nie stwierdzono .

Co do masaży do żaden z lekarzy mi ich nie przepisał , a na rezonans mnie nie stać niestety .

Teraz zapisałem się jeszcze do 2-ch innych lekarzy Ortopedów...z nadzieją , że może powiedzą mi coś nowego .

Bede wdzięczny za kolejne rady i opinie .

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024