Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jogging - najnowszejszy Men's Health :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
ssj7 posluchaj kolegow!! idz na impreze wyrwij sztuke albo jakiegos galgana skoro laski Ci nie odpowiadaja a nie siedzisz przed komputerem i puszkujesz jurgena!! sluchaj wydaje mi sie ze brak biegania jest Twoim najmniejszym problemem!! PS. masz jakies swoje zdjecia?? jestem ciekaw jak wyglada autor takich postow!! PS.2. JESTES MISTRZEM poprostu rozjebales mnie na kawalki!!! jesli nie kumasz co napisalem to po Twojemu bedzie to jakos tak: ALE JESTES WYCZESANY :) chyba mi sie ta czapka udziela!!!! :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
wlasnie :wklej swoja fotke :) :) :) umiescimy ja w encyklopedi - obok zdjecia kobiety z brodą
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
Najlepiej to jakbys zaczol sie sluchac starszych kolezanek, a kto wie moze znajdzie sie jakas jedna, ktora oduczy Cie znecania sie nad wersalka :wink:
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
no cóż... ciężko mi uwierzyć, że on ma 18 lat. Biedny chłopak niewie co i jak :roll: wersalka może ci się przydać, ale do czego innego :wink:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
Jak mozecie tak jezdzic po czlowieku :lol: :) :wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)

Najlepiej to jakbys zaczol sie sluchac starszych kolezanek, a kto wie moze znajdzie sie jakas jedna, ktora oduczy Cie znecania sie nad wersalka :wink:

Tylko nie chwal sie jej ze maskotce swietego mikolaja pourywales konczyny :wink: no chyba ze bedzie to twoja siostra...

Jak mozecie tak jezdzic po czlowieku :lol: :) :wink:

moge bo jestem czarny charakter :twisted:
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
daj adres to CIE odbije z niewoli i adoptuje bedziesz mógł biegać i nakurwiać sie na treningach a w zamian bedziesz sprzatał mi w chacie bo nie mam zbytnio czasu.Biedny pewnie nigdy nie widziałeś morza gór kurwa lasu, :) 900m biegu ile to okrażeń mieszkania to chyba bieg z przeszkodami wiec chyba masz dobry czas.Weź przyjacielu wyjdz do ludzi :) 8) 8O 8O 8O 8O
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
Jabłon a jak tak wyskakujesz z propozycjami to moze mnie byś wzial ?
1.W sumie dobrze sprzątam .
2.Znajomośc angielskiego upper-intermediate ,
3.niemiecki prawie-komunikatywny
4.ruski podstawowy tak samo włoski.
5.Moimi zainteresowaniami jest malarstwo oraz tworczosc Clinta Eastwooda.
6.Poza tym umiem ładnie śpiewać (2 miejsce w małopolskich przeglądach muzycznych)
7.Potrafie sam o siebie zadbać
8.Umiem gotować

No to jak - przygarniesz mnie ? :roll:
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
Ten kolo mnie rozwalił... Jak czytałem o kanapie to serio pomyślałem że świr... ale jak dojechałem do pluszowego świętego mikołaja to normalnie młodość Hannibala... może on poprostu nigdy nie widział dziewczyny, papierosów, alkocholu na oczy???
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
A ja mam wrazenie, ze w dobie komputeryzacji i dostepu do netu, coraz wiecej dzieciakow ma problemy z prawdziwa rzeczywistoscia i z kontaktami z ludzmi. Pamietam swoje czasy dziecinstwa, kiedy dzien w dzien wychodzilo sie na podworko, gralo w kwadrata, dwa ognie czy denerwowalo sie dziewczynki :-) Teraz juz tego nie ma i dzieciaki wola gnic przed kompem, niz wyjsc na dwor, co w ich oczach jest okropnie nudne.
Jak juz wyjda na powietrze to gnija w bramach palac skrety czy szykuja zadymy, bo to teraz taka moda jest, a drabinki i pobliskie boiska swieca pustkami niestety.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)

Teraz juz tego nie ma i dzieciaki wola gnic przed kompem, niz wyjsc na dwor, co w ich oczach jest okropnie nudne.


No to Bracie wyobraź sobie że ja jestem załatwiony i musze siedzieć w domu kolejne 10 dni(14 mam za sobą). Porozrywałem więzadła i nigdzie ani rusz a na dworze taka piekna pogoda .... :cry:
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)
A ja wlasnie wrocilem z wycieczki rowerowej po pieknym parku krajobrazowym, z mnostwem jezior, ruin zamkow i dzikiej zwierzyny :-) Tak swoja droga glowa do gory, jak wyzdrowiejesz to poszalejesz jeszcze nie raz 8) Ja jestem taki czlowiek, ze dlugo w domu nie usiedze i zawsze mnie nosi na lono natury. Jak sobie wyobraze, ze niektorzy tak siedza nonstop w czterech betonowych scianach, to az mnie dziw bierze, tak przeciez pieknie jest za oknem :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jogging - najnowszejszy Men's Health :)

A ja wlasnie wrocilem z wycieczki rowerowej po pieknym parku krajobrazowym, z mnostwem jezior, ruin zamkow i dzikiej zwierzyny :-)

Wilkow zadnych nie bylo? :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024