Skocz do zawartości


Zdjęcie

leczenie kanałowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: leczenie kanałowe

mi strula zeba (prywatnie) i kazala przyjsc za 3miechy czy to nie za dlugo?


mi babka powiedziala ze z truciem to najlepiej dwa tygodnie a pozniej przed zaplombowaniem sie na 3 miechy zaklada jakis opartunek. no ale nie wiem nie znam sie w sumie na tym.pierwszy raz bede miał kanałowe.dzisiaj miałem trucie.
najpierw próbowała leczyc tradycyjnie ale dwa znieczulenia gowno pomogly.... wiec nie bedzie ciekawie z tym kanalowym...w ogole po tych znieczuleniach przez pol dnia mialem morde jak dynia :D
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: leczenie kanałowe
Ja u dentysty od razu prosze o znieczulenie, a czasami nawet i o dwa :wink:
W spółdzielni byłam pare lat temu, to mi kobieta powiedziała, że nie bedzie bolało.. tyle że nie raczyła zauważyć moich krzywych kanałów...
Od tamtej pory chodze TYLKO do prywatnych gabinetów. Ale miałam juz kanałowe, i nawet w burżujskim gabinecie zapłaciłam max 250zł za 1 ząb.
Aha, i w pt ide na kolejne ;)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: leczenie kanałowe
To wy niskie ceny macie, w Gdansku mam ceny od 400 do 700 zl, ale to za caly zab, czyli trucizna, kanaly i plomba...
Co do znieczulenia, to ja tez nie pozwole nawet podejsc dentyscie bez znieczulenia, tylko zeby jeszcze znieczulanie nie bolalo hehe ale kazdy facet boi sie zastrzykow :wink:
Kiedys nawet sprawdzilem jak to jest z gazem rozweselajacym, ale uwazam ze stracilem 50 zl, bo slabo dzialalo, moze bylem troche bardziej zamulony i rozluzniony, ale co z tego jak i tak musialem jeszcze wziasc znieczulenie :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: leczenie kanałowe
Bylem wczoraj u prywaciarza. Musial mi wyciagnac stara plombe z zeba po leczeniu kanalowym. W sumie mialem taka wielka srube wstawiona w "zeba" i cos z nia niedobrego zaczelo sie dziac, wiec musialem sie wybrac. Dentysta powiedzial, ze i tak wiecej w zebie plomby, niz samego zeba, ale na cale szczescie jakos go uratowal. Wziolem znieczulenie, takze jedynie klucie igiel bylo nieprzyjemne, a potem to juz luzik :-)
Koszt wizyty: leczenie, znieczulenie i wymiana plomby na nowa kosztowalo mnie 90 zl.


pozdro
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: leczenie kanałowe
współczuje ci Budoka, miałem taką samą sytuacje, wjechała mi wiertarą w dziąsło, ból przez całe ciało, od nóg do głowy... przez trzy dni nie czułem połowy gęby (zero smaku, nawet mimika twarzy mi sie zdupiła, wyglądałem jak z domu bez klamek jak coś mówiłem :D )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024