Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna sprawa z kolanem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_heinrich
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dziwna sprawa z kolanem
Sprawa wyglada dosć dziwnie, otóż nigdy nie miałem żadnych problemów z kolanami, urazów ani bolów. Ćwiczyłem dotychczas kung fu, troche karate, sporo koszykówki, a w październiku tego roku zacząłem trenowac aikido. Tak gdzieś w okolicach marca po jednym z treningów ni z gruszki ni z pietruszki rozbolało mnie kolano prawe(bez kontuzji). Nauczony doświadczeniem przerwałem treningi. Czas mijał, ostry ból kolana przeszedł, ale nadal odczuwałem niewielki ból przy chodzeniu. Raz bywał on większy raz mniejszy. Nie podejmując przerwanych treningów poszedłem do lekarza rodzinnego potem ortopedy. Zrobiłem USG, rentgen. Ze wszystkich badań wyszło, iż mam absolutnie zdrowe kolano :?:

Tymczasem czas mijał, mamy już kwiecień, a lekki ból kolana pozostał. Ortopeda powiedział, żebym się bólem nie przejmował 8O Wobec powyższego mma pytanie, miał ktoś może taki dziwny problem z kolanem ?
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
Czy ktoś miał? Lepsze pytanie czy ktoś nie miał długo trenując :wink: Heh stabilizator sobie kup i do lekkiego bólu lepiej sie przyzwyczaj jeśli nic poważnego dadatkowo polecam Artrox.
  • 0

budo_eyescream
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
A ile ważysz? Może masz poprostu przeciążone kolano?
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
znam pare osob ktore intensywnie trenuja kosza, akurat niedawno dwie miały operacje na kolana :/ mozliwe ze od tego cos ci pikneło w kolanie wiec sie troche oszczedzaj, dobrze rozgrzewaj itp
  • 0

budo_sdan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
Co to jest ten ARTROX?? Ja mam cos [podobnego ale po uderzeniu przez 3tygodnie sie oszczedzalem ale na dal przy treningu mam bol kolana ale tylko w sytuacjach gdy mocno je obciazam,tak samo mam bol raz mniejszy raz wiekszy czasem wcale.A udezylem sie w nie jakies 2miechy temu wiec pwinnno juz dawno przejsc.Zaczalem uzywac masci VERAL - przeciwbolowa i przeciwzapalna bardzo skuteczna, przez kilka minut wcieram ja w bolace miejsce naprawde bardzo skuteczna zmniejsza bardzo bol.
  • 0

budo_heinrich
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
Mam 180 cm wzrostu i ważę 68 kg więc raczej nie jestem otyły ;) Co do przeciążenia to sprawa jest dziwna bo ja już od 2 miesięcy wogóle nie trenuję aikido, a w koszykówkę grałem owszem, ale sporo już lat temu, jeszcze w liceum. Więc od dwóch miesięcy nie ma już praktycznie zadnych obciążeń na to kolano, tyle co przejdę na uczelnię i z powrotem. Dużo czasu spędziłem też zastanawiając się czy czasem coś mi tam nie piknęło, nie przewróciłem się itp. ale ile bym nie myślał to nie potrafię sobie nic przypomnieć. po prostu zaczęło boleć i boli. Powinno dawno przejść, a nie przeszło :?
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
a może kiedyś na jakiejś najebce ci sie zdarzyło,a teraz tego nie pamietasz? :>
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
Stary ja mialem kiedys to znaczy niedawno ten sam problem bylem lekko zakrecony :) i przywalilem bardzo mocno w slupek prawym kolanem :? bolalo mnie przez dlugi okres czasu ale przeszlo samo strzelalo mi podczas przesiadow itp tez ja dlugo siedzialem i probowalem sie podniesc to myslalem ze zaraz sie przewroce :? ale mysle ze z czasem ci przejdzie a jak nie to do lekarza na kontrole :wink: Pozdro
  • 0

budo_yahara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
rob przysiady wzmocnisz sobie obrecze co trzymaja twoje kolano. Ja tez mialem problem z kolanami przychodzeniu trenowaniu bieganiu i robilem przysiady i juz mnie nie bola
wyleczylem sie pozdro
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa z kolanem
Przysiady nawet bez ciężaru lepiej nie rób jak już masz kontuzje (moze jego wyleczyło, ale raz w tyg. lepiej iśc na siłke i na maszynach małym ciężarem).
Artrox to połączenie:
siarczan: glukozaminy, chondroityny, kolagenu oraz MSM + kilka witamin i minerałów więc to co sportowcy porzebują od czasu do czasu :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024