Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból przy ćwiczeniach ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ból przy ćwiczeniach ...
No wiec taki problem mam : kiedy na pace ćwicze rece czuje cholerny ból który rozchodzi sie na kościach przedramienia . Uczucie takie jakby mi miało kości rozsadzić . Przez to nie moge już porzadnie pocwiczyć na modlitewniku i wogole nie moge juz robic prawie żadnych cwiczeń na łapy . Może ktos tez miał cos takiego i poradzi co robic dłuższe rozgrzewki albo jakies konkretne cwiczenia przed treningiem ??
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
ja cos takiego mialem, szczegolnie w lewym nadgarstku. zaczalem porzadnie rozgrzewac i kupilem sobie rekawice z dlugimi tasmami zeby usztywnic nadgarstek. teraz jakos juz nie czuje tego bolu, a wczesniej najbardziej zaznaczal sie na modlitewniku i przedramionach.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
przedramionach w sensie cwiczeniu na przedramiona, czyli uginanie ich 8)
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
swoją drogą to cos mi jebneło wczoraj w barku na treningu, dzisiaj rano zajebiscie bolalo... może zna ktoś jakies magiczne sposoby na przyspieszenie kuracji oprocz altacetu?
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
uuuu barki to czesty problem , masz takie cos ze nie mozesz podniesc reki do gory bo czujesz bol ? jak to ten przypadke to kup sobie takie plastry rozgrzewajace , nosisz je 24 h ale naprawde pomagaja . W aptece kosztuja gdzies 2 zl za jeden taki duzy , tylko nie naklejaj na noc bo spac nie bedziesz mogl :D
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
jak mam nosic 24h jak spac w nich nie mozna? chodzi ci o to ze przez dwa dni tak? :> nigdy wczesniej o takim wynalazku nie slyszalem ale stestuje, bo musze ten bark wyleczyc. dzieki za pomoc.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...

ja cos takiego mialem, szczegolnie w lewym nadgarstku. zaczalem porzadnie rozgrzewac i kupilem sobie rekawice z dlugimi tasmami zeby usztywnic nadgarstek. teraz jakos juz nie czuje tego bolu, a wczesniej najbardziej zaznaczal sie na modlitewniku i przedramionach.

czuje też taki straszliwy ból na modlitewniku wcześniej robie uginania sztangą i hantlami z supinacją i nic nie czuje dopiero przy modlitewniku sie to pojawia tylko ze to jest moje ostatnie cwiczenie na treningu wiec jak mozna sie rozgrzewac? jak wykonujesz to w rekawicach to nie czuc bólu?
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
to moze sprobuj to robic jako pierwsze? no mi ten bol przeszedl ale nie wiem czy to przez rekawice czy tak samo z siebie, bo wiesz, powiem ci ze to przez rekawice, ty wydasz 30 zł a sie okaze ze gowno pomoglo. w kazdym razie przeszlo i wydaje mi sie ze to przez usztywnienie nadgarstka ale reki sobie uciac nie dam :-)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
No ale mi nie chodzi o bol w nadgarstku (to tez mam ale se radze ) ale o bol w kosciach przedramienia . Cos takiego jakby sie rozchodziło od nadgarstka po łokiec . Nie chodzi o rekawice bo te juz mam . Co do rozgrzewki to gdybym sie nie rozgrzał i usiadł do modlitewnika to ból nie pozwoliłbym mi wogole cwiczyc a po rozgrzewce i tak napierdala tylko troche mniej :?
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
Porada: w przypadku problemów ze zdrowiem zalecany jest kontakt z lekarzem.

Po uzyskaniu diagnozy lekarskiej, można oczywiście opisać ją na forum.
Kolejność odwrotna jest niecelowa.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
Sory , moj blad , nie napisalem dokladnie.

Chodzi o to abys nie naklejal go na noc , jak nakleisz rano to przez dzien jego moc nagrzewania oslabnie i w nocy bedzie mogl spokojnie spac :)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
Haha z tym lekarzem to było dobre :-) pojde sobie do takiej starej grubej baby ktora mimo to ze jest lekarzem o sporcie i wogole o jakiejkolwiek rekreacji nie ma zielonego pojecia , umie tylko wypisac zwolnienie i przepisac antybiotyk . Nie czarujmy sie wiekszosc lekaży ludzi z takimi problemami jak moj traktuja jako zawracaczy dupy i sa kompletnymi dyletantami w sprawach sportu. Byłem juz kiedys w podobnej sprawie choc nieco innej u "lekarki" to usłyszałem teksty w stylu : " jak boli to prosze nie cwiczyc i przestanie " :lol:
A pisze tutaj bo mam nadzieje ze znajda sie jacys ludzie ktorzy też pakuja i mieli cos podobnego albo osoby ktore siedza w medycynie sportowej ...
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przy ćwiczeniach ...
no to nie mam pojęcia co na to poradzic :/

apropo tego plastra to ręka mi sie chyba pali pod nim :cry:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024