Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
320 odpowiedzi w tym temacie

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Tylko ze tu chyba nikt niejest "naziolem" :? wiec niewiem kogo tu Ty chcesz zmieniac, a nawet gdyby byli to jakie masz do tego prawo, przekonywac mozesz do swoich racji ale obelgami raczej tego nie uczynisz

kto jak kto ale narodowcy niewalcza tylkow przewadze liczebnej.

Sharpowcy ktorych spotkalem byli przewaznie punkami przebranymi za skinow
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Tylko ze tu chyba nikt niejest "naziolem"

Naziol to forma stylistyczna określająca kolesia który swoje kołtuństwo kryje za szumnymi hasłami. Uważam, że organizacje typu ONR nie mają nic a nic wspólnego z patriotyzmem, dodatkowo obrażają moje uczucia narodowe. Jak myślę o tych naziolskich pozdrowieniach na zdjęciu to aż mnie krew zalewa, w kraju który wycierpiał najwięcej od szaleńczych teorii Hitlera jacyś debile pozdrawiają się gestem ss-manów.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
nie ze wszytsklim sie zgadzam ale to ze walcza o wartosci moralne to popieram... boteraz jest tyle syfu na swiecie... :twisted:
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
To bardzo sie mylisz jesli uwazasz ze ONR niema nic wspolnego z patryjotyzmem, ta organizacja waalczyla kiedys o wolna Polske w ktorej zyjemy pod bardzo podobnymi haslami i ideami co owczesny ONR, oni sie chyba w grobach przewracaja jak wiedza co sie dzieje z krajem za ktory walczyli korupcja,niegospodarnosc, dazenia do zrownania praw homosexualistow i par hetero itd.

no ale nie to sa hitlerowcy bo sobie zasalutowali a ich ubiory nieroznia sie od terazniejszych NSow, brawo. Zobacysz jak bedzie jak bedzie u nas tylu kolorowych co w US no pogadaj z ludzmi z tamtad, popatrz co sie dzieje we francji czy niemczech.

I jeszce mnie rasista, naziolem nazzwij.

Of fajnie ze niekazdy spojrzy na znaczek i klimat strony i wyda wyrok.

Pozdro
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

nie ze wszytsklim sie zgadzam ale to ze walcza o wartosci moralne to popieram... boteraz jest tyle syfu na swiecie... :twisted:

no fakt jest ale czy angażowanie policji do jakiś durnych zadym jest moralne ( mogła by w tym czasie łapać bandytów albo pijanych kierowców ), a może moralne jest bicie Wietnamczyków albo murzynów, wycierają sobie gęby Bogiem a później gnoją ludzi za kolor skóry lub pochodzenie. Mówienie o molarności nie czyni człowieka automatycznie moralnym.
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

To bardzo sie mylisz jesli uwazasz ze ONR niema nic wspolnego z patryjotyzmem, ta organizacja waalczyla kiedys o wolna Polske w ktorej zyjemy pod bardzo podobnymi haslami i ideami co owczesny ONR, oni sie chyba w grobach przewracaja jak wiedza co sie dzieje z krajem za ktory walczyli korupcja,niegospodarnosc, dazenia do zrownania praw homosexualistow i par hetero itd.

no ale nie to sa hitlerowcy bo sobie zasalutowali a ich ubiory nieroznia sie od terazniejszych NSow, brawo. Zobacysz jak bedzie jak bedzie u nas tylu kolorowych co w US no pogadaj z ludzmi z tamtad, popatrz co sie dzieje we francji czy niemczech.

I jeszce mnie rasista, naziolem nazzwij.

Of fajnie ze niekazdy spojrzy na znaczek i klimat strony i wyda wyrok.



Jestem pewien, że się przewracają ale jestem również pewien że jak by zobaczyli tych nazioli pozdrawiających się „zigheajlem” ( i nie gadaj mi tu o rzymskim pozdrowieniu bo gest jednoznacznie kojarzony jest na całym świecie z hitlerowską doktryna mającą na celu eksterminację Polaków ) to by dostali apopleksji.

Poza tym jeśli w tobie tyle miłości do Polski to mógłbyś zadbać o czystość Naszego języka i zacząć używać polskich znaków. Tego „kolorowi” nam nie mogą odebrać nawet jak będzie ich tylu co w USA.
Nie twierdzę, że duże nagromadzenie mniejszości to nie problem ale póki co Polska nie ma takiego problemu i nie koniecznie musi to być problem. Na pewno bicie i napiętnowanie problemu nie rozwiąże. Wymiana kulturowa zawsze była czynnikiem rozwojowym, ciekawi mnie kiedy ostatnio używałeś chińskich okularów, arabskich cyfr, nie jadasz włoszczyzny i bananów ?! A przed krzyżem na którym wisi żyd klękasz ?
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Sieg Heil kojarzony przez kogo z hitlerowcami?

No wiadomo, że ten ONR teraz to nie to samo co 20 lat temu:?.

Operator bicie homoseksualistów to nie ma być honorowa walka tylko zlikwidowanie tego na ulicach, żeby się z tym nie obnosili.

A przed krzyżem na którym wisi żyd klękasz ?


Bez komentarza... Niech się "ten żyd" nad Tobą zlituje.

ps. nie rozumiem czemu ciągle podczepiasz skinów pod nazioli

ps. ONR to ONR ,a naziole to BO&BH
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:lol:

'nie jestesmy narodowymi socjalistami'... :lol:
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Jestem pewien, że się przewracają ale jestem również pewien że jak by zobaczyli tych nazioli pozdrawiających się „zigheajlem” ( i nie gadaj mi tu o rzymskim pozdrowieniu bo gest jednoznacznie kojarzony jest na całym świecie z hitlerowską doktryna mającą na celu eksterminację Polaków ) to by dostali apopleksji.

Poza tym jeśli w tobie tyle miłości do Polski to mógłbyś zadbać o czystość Naszego języka i zacząć używać polskich znaków. Tego „kolorowi” nam nie mogą odebrać nawet jak będzie ich tylu co w USA.
Nie twierdzę, że duże nagromadzenie mniejszości to nie problem ale póki co Polska nie ma takiego problemu i nie koniecznie musi to być problem. Na pewno bicie i napiętnowanie problemu nie rozwiąże. Wymiana kulturowa zawsze była czynnikiem rozwojowym, ciekawi mnie kiedy ostatnio używałeś chińskich okularów, arabskich cyfr, nie jadasz włoszczyzny i bananów ?! A przed krzyżem na którym wisi żyd klękasz ?


Ty mi niemow o czym mam gadac a o czym nie bo to Łukaszenka podpierdala :lol:
Tobie sie kojazy tak innem inaczej.

Polskich litrer mowisz zebym urzywal, niesteety niejestem w stanie.... i podciagasz wlasnie wszystkich nacjonalistow/narodowcow pod lobuzow, piszac o biciu Wietnamczykow. Niewiem skad jestes moze ze wsi ale sproboj sie dogadac z tymi ludzmi, 10 lat w Polsce i tylko "to 5 zlotych" w ich slowniku, niezadaja sie z Polakami sa tu nielegalnie, nieplaca podaktow wiec chyba cos tu jest nie tak, ale nie powiedziec to barany znaczna krzyczec ze jest sie hitlerowcem zastanow sie czego bronisz.

I co do tego wszystkiego ma wymiana kultorowa? A moj Bog niejest zydem, jego syn tez jest z matki zydowki, ale zaskocze moze Cie mi to nieprzeszkadza :D za to niepodoba mi sie jak oni mowia "ulice wasze, kamienice nasze"
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

A przed krzyżem na którym wisi żyd klękasz


uwazaj na slowa :evil:

Bog nie jest zydem bo ma boskie pochodzenie.....
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Sieg Heil kojarzony przez kogo z hitlerowcami?


Nie kpij nawet napisaleś to po niemiecku wiec nawet przez Ciebie

Operator bicie homoseksualistów to nie ma być honorowa walka tylko zlikwidowanie tego na ulicach, żeby się z tym nie obnosili.


Irracjonalny lęk i nienawiść. To już częściej spotkasz murzyna niż obnoszących się homo.


Polskich litrer mowisz zebym urzywal, niesteety niejestem w stanie....
....za to niepodoba mi sie jak oni mowia "ulice wasze, kamienice nasze"


Taaaaa używał pisze się przez Ż
A co do "mówią" to nigdy nie słyszałem żeby mówili ale pewnie masoni zadbali żebym nie słyszał.

Skończcie z irracjonalnymi argumentami, ORN to banda ksenofobów z cichym uwielbieniem dla hitlerowskich Niemiec, ich symboliki i retoryki. Celtyk ze zdjęcia u góry jako żywo przypomina hitlerowską flagę (biały okrąg na czerwonym tle). To jest właśnie symbol upadku, że ofiary gloryfikują swych oprawców.
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Skończcie z irracjonalnymi argumentami, ORN to banda ksenofobów z cichym uwielbieniem dla hitlerowskich Niemiec, ich symboliki i retoryki. Celtyk ze zdjęcia u góry jako żywo przypomina hitlerowską flagę (biały okrąg na czerwonym tle). To jest właśnie symbol upadku, że ofiary gloryfikują swych oprawców.


Jakież Radykalne podejście. Tak Radykalnie Radykalne przesłanie że mógłbyś zapisać się do ONR :) :) :) A tak właściwie to jakie ostatnio Radykalne działanie podjął ONR bo prawde mówiąc po raz pierwszy spotkałem się z nimi właśnie na Budo. Nigdy o nich nie słyszałem a oni są przecież tacy Radykalni.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

uwazaj na slowa

Bog nie jest zydem bo ma boskie pochodzenie.....


Ukrzyżowano Jezusa - Syna Bożego - i jest on Żydem. Masz coś do Żydów?
:roll:
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Tak iracjonalnymi jak zasady ortografi?

Bo do niczeego sie nie odniosles napisales cos w sesie jest jak mowie bo tak i, i, i, i jeszcze ten znaczek jest fe

A jak geje sie nie obnosza to Ty ze wsi albo malego miasteczka naprawde mosisz byc.... :roll: :roll:

Oni i uwielbienie faszystowskich Niemiec 8O cos Ci sie myli, albo blednie kojazy....
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Masz coś do Żydów


do Zydow nie ... :twisted:
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Tak iracjonalnymi jak zasady ortografi?

Bo do niczeego sie nie odniosles napisales cos w sesie jest jak mowie bo tak i, i, i, i jeszcze ten znaczek jest fe

A jak geje sie nie obnosza to Ty ze wsi albo malego miasteczka naprawde mosisz byc.... :roll: :roll:

Oni i uwielbienie faszystowskich Niemiec 8O cos Ci sie myli, albo blednie kojazy....



Bo do czego tu się odnieść ?! Zazdrościsz Wietnamcom, że są przedsiębiorczy i wkurza cię że nie płacą podatków (wskaż mi na tych rynkach Polaka, który płaci)
Moja wioska ma 200tys mieszkańców :)

no i mała rada " umysł jak spadochron działa lepiej jak jest otwarty " jeśli nie dostrzegasz na tych zdjęciach klimatu "hitlerjugend" to albo jesteś zaślepiony albo Twój spadochron jest zamknięty

poza tym jakoś nie widziałem żeby nasi narodowcy, radykałowie (ogólnie naziole) protestowali przeciw korupcji, nadużywaniu alkoholu przez młodzież, narkotykom, złemu traktowaniu emerytów :) zawsze tylko przeciw homo i feministkom (nawet ostatnio widziałem wypowiedz feministki która skarżyła że naziom przywalił jej kamieniem w twarz na demonstracji )
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Ja mieszakm w jeszcze większej wiosce i mimo to nie zauważyłem, żeby ktos obnosił się ze swoim "gejowstwem:, co najwyżej tego nie ukrywa, a w tym chyba nie ma nic złego.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

niebardzo to sie ma do siebie, sharp to anarcho-komuna


a to się moi kumple z dawnej paczki zdziwią 8O
99% SHARPowców to zwykła subkultura muzyczna (psychobilly, ska, oi) bez jakichkolwiek ciągot politycznych, jednakowo antylewicowa i antyprawicowa, określających siebie jako"powrót do korzeni". Jednakowoż zaznaczyć trzeba, że niezależnie od orientacji politycznej, tudzież antypolitycznej etos wszelkich skinheads jest prymitywny: kult piwa, muzyki, mordobicia oraz niechęci do długowłosych i pedałów.

A propos gejów: istnieje coś takiego jak Gay Skin Movement. Swego czasu dość modne w zachodnich środowiskach gejowskich było "skinowanie" - ten kult męskich ciał, obcisłych jeansów, błyszczących glanów i tatuaży :)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

A tak właściwie to jakie ostatnio Radykalne działanie podjął ONR bo prawde mówiąc po raz pierwszy spotkałem się z nimi właśnie na Budo. Nigdy o nich nie słyszałem a oni są przecież tacy Radykalni.



Czemu Cie to dziwi? Czemu mieliby być radykalni w stosunku do Ciebie?

Operator ja mieszkam w częstochowie (240tys. mieszkańców) i kiedyś 2 pedałów mi powiedziało "szkoda, że nie jesteś gejem" i jeden puścił mi oczko, a potem drugi powiedział "noo... fajny jest". Wystraszyłem się, a dzięki ONRowi czuje się bezpieczniej :!:

ps. traktujcie to z przymrużeniem oka, ale tak było :?
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Operator ja mieszkam w częstochowie (240tys. mieszkańców) i kiedyś 2 pedałów mi powiedziało "szkoda, że nie jesteś gejem" i jeden puścił mi oczko, a potem drugi powiedział "noo... fajny jest". Wystraszyłem się, a dzięki ONRowi czuje się bezpieczniej :!:


ROTFL :D :D:D:D:D:D:D
Przestraszyłeś się, bo puścili do Ciebie oko i stwierdzili, że jesteś ładny, normalnie zerknąłeś śmierci w oczy też poczułbym się strasznie zagrożony to prawie jak latać F-14 dwa metry nad powierzchnią oceanu, można normalnie narobić w pampersa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024