Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
320 odpowiedzi w tym temacie

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

teoria ewolucji wg darwina byla nam wpajana przez komunistow bo to bylo takie "antykatolickie"!
ja wierze w Boga i wierze ze to ON mnie stworzyl
a co do biologi to juz tego w szkola nie ucza od jakiegos czasu :roll: moze w specjalnej!
i nie kloc sie ze mna ,ze ucza bo ja szkole skonczylam calkiem niedawno ,a do tego moja matka jest nauczycielka
PS nie czytaj wiecej Faktow i Mitow :roll: :lol:


Teoria ewolucji nie została obalona przez żaden autorytet naukowy. Mogą powstać najróżniejsze teorie konkurencyjne, ale żadna z nich nie jest nawet w ćwierci tak poparta dowodami jak teoria ewolucji.
Co do pozostałych Twoich wypowiedzi, to nie chce mi się dyskutować z takim poziomem jaki tu przebija i tylko zwrócę uwagę, że jeżeli masz na myśli tego Boga, którego nazywają Jezus, to musisz trochę dokształcić się o jego pochodzeniu i nauce. On podobno był Żydem (jak zresztą i jego Matka) a jednym z założeń jego nauki była miłość wzajemna. Do wszystkiego co żyje na świecie. Miłość bezwarunkowa i bezgraniczna. Miłość jako wartość najwyższa. Podpisywanie Boga pod waszymi nienawistnymi hasłami jest po prostu świętokradztwem. Nie obraża to moich uczuć religijnych, ale napawa obrzydzeniem jak mało co. Ideologia rasistowska jest z założenia antykatolicka i wasza "walka" ma tyle z Bogiem wspólnego co wyprawy krzyżowe i tak samo jest mu miła.

Temat zamykam ze skrajnym obrzydzeniem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024