Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
320 odpowiedzi w tym temacie

budo_drops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:omów nie korzystam

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
szlem sobie kiedys, ciemno bylo najebany z imprezy wracalem no i pieciu typuf do mnie wyskoczylo no to im najebalem bo 7 i pol miecha *** trenuje...

ps: w miejsce *** nalezy wpisac dowolna tenowana badz zmyslona przez czytelnika SW

boshe......
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
"Polska ponad wszystko, Polska moja ojczyzna, Polska moim domem, Polska z drugim morzem oi oi oi oi oi "

"To jest moj kraj choc maly jak Ty, ale wielki wkrotc bedzie a moze jeszcze dzis...."

Pozdro dziewczyno
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

"Polska ponad wszystko, Polska moja ojczyzna, Polska moim domem, Polska z drugim morzem oi oi oi oi oi "

"To jest moj kraj choc maly jak Ty, ale wielki wkrotc bedzie a moze jeszcze dzis...."

Pozdro dziewczyno

:) :) :) :) :) :)
A powiedz mi z czym ONI walczą???
Bo nie zagłebiałem się w tą jakże wspaniałą strone...
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Oboz Narodowo Radykalny czy Narodowe Odrodzenie Polski to partie(?) nacjonalistyczne, no i jak to nacjonalisci.... nietoleruja liberalow itd. Raczej interesuja ich wartosci sluszne typu Bog, Honor, Ojczyzna, wyrownanie jakosci zycia spoleczenstwa, twarda polityka wewnetrzna sektorow strategicznch, polityka pro-rodzinna itd.

Kolezanka moze cos wiecej powie bo ja od jakiegos czasu nie interesuje sie tym ale to niesa narodowi-socjalisci, faszysci czy cos to chyba cos w rodzaju LPRu ale jakos ich idee bardziej szlachetne mi sie wydaja moze dlatego bo nawiazuja do Pilsudzkiego, Dmowskiego itd.

Ludzi z takimi przekonaniami szanuje niezgadzam sie ze wszystkim ale oni chca dobrze, byle bez przegiec.

No i moglem tu glupoty popisac w kwestji postrzegania pewnych spraw przez ONR bo niejestem w tym wiec @mastajla prostuj jesli idealy narodowe sa Ci bliskie.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

moim zdaniem jesli chodzi o kobiete to ucieczka nie ma sensu,facet i tak mnie dogoni...nie ma wyjscia, trzeba sie bronic :)

No no ale najlepsi sa faceci ktorzy ida z laskami na miasto koles podjezdza i mowi:
-dawac telefony!!!
koles-wiesz co kochanie daj mu telefon bo ja zostawilem swoj w domu!!!


Nie nooo. Zdecydowanie lepszy jest taki scenariusz:
- Dawać telefony!
- Nigdy! Śmierć zamiast hańby! Kochanie, walcz przy moim boku!

Potem następuje kilkanaście ciosów, 6 cięć nożem, 4 pchnięcia i jeden gwałt na oczach umierającego chłopaka. Bo kolesie złodzieje byli nie z tych co to uciekają jak ktoś się im postawi. Bilans? 1 nieboszczyk, stracone komórki i portfele, honor też jakoś tak nie do końca udało sie zachować, bo dziewczyna dała się zgwalcić a chłopakowi przed śmiercią puściły zwieracze.
Jak komuś nie staje fantazji, żeby sobie taki przebieg zdarzeń wyobrazić to ja zachęcam, żeby do książek przysiąść, zamiast na ulicy szukać okazji do udowodnienia sobie i światu, że jest się człowiekiem honorowym i z zasadami.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Oboz Narodowo Radykalny czy Narodowe Odrodzenie Polski to partie(?) nacjonalistyczne, no i jak to nacjonalisci.... nietoleruja liberalow itd. Raczej interesuja ich wartosci sluszne typu Bog, Honor, Ojczyzna, wyrownanie jakosci zycia spoleczenstwa, twarda polityka wewnetrzna sektorow strategicznch, polityka pro-rodzinna itd.

Kolezanka moze cos wiecej powie bo ja od jakiegos czasu nie interesuje sie tym ale to niesa narodowi-socjalisci, faszysci czy cos to chyba cos w rodzaju LPRu ale jakos ich idee bardziej szlachetne mi sie wydaja moze dlatego bo nawiazuja do Pilsudzkiego, Dmowskiego itd.

Ludzi z takimi przekonaniami szanuje niezgadzam sie ze wszystkim ale oni chca dobrze, byle bez przegiec.

No i moglem tu glupoty popisac w kwestji postrzegania pewnych spraw przez ONR bo niejestem w tym wiec @mastajla prostuj jesli idealy narodowe sa Ci bliskie.


wszytsko sie zgadza oprocz tego,ze ONR nie jest partia tak jak NOP,a ruchem naorodowym i nawiazujemy do dmowskiego,a nie pilsudskiego...ale bardzo dobrze zauwazyles,ze nie jestesmy faszystami o co nas sie oskarza...nie popieramy rowniez narodowego -socjalizmu.
i dlatego smieszy mnie,ze ludzie naogladaja sie telewizji badz poczytaja wyborcza i ciaskaja sie przezd monitorem wielce przekonani o slusznosci swej "walki" z taka wstretna faszystka jak ja :lol: wiec tak na przyszlosc,poczytajcie cos wiecej na ten temat,a dopiero potem wtracajcie swoje idiotyczne komentarze...
bo widze,ze juz jeden pan sie przyznal ,ze nie ma o tym pojecia co nie przeszkadzalo mu mnie krytykowac!
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Skylark ja Ciebie proszę o jedno... naucz się w końcu że pisze się honor a nie chonor....

Ludzie piszą normalnie a Ty chyba tej koronnej różnicy w tym słowie nie dostrzegasz[/b]
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Skylark ja Ciebie proszę o jedno... naucz się w końcu że pisze się honor a nie chonor....

Ludzie piszą normalnie a Ty chyba tej koronnej różnicy w tym słowie nie dostrzegasz[/b]

Spoko spoko i sorry juz bede pisal poprawnie :!: :)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

jrden pan sie przyznal ,ze nie ma o tym pojecia co nie przeszkadzalo mu mnie krytykowac!

O mnie chodzi?
Masz racje nie mam pojecia o waszym ruchu, walce z wiatrakami i innych pierdołach - szkoda mi czasu na przegladanie Twojej stronki...wole WAMPa kupić...
A krytykowałem Cię(i nadal bede jak palniesz głupote)za wypowiedzi(idiotyczne) na VB, a to z moja niewiedzą o ONR ma niewiele wspólnego...
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

nie jestesmy faszystami o co nas sie oskarza


Jakoś się nie dziwie że o to się ONR oskarża...

Przecież wyznajecie zasady czysto faszystowkie, może nie wiecie po prostu co znaczy faszyzm...

edukuje za wikipedią: "Faszyzm (wł. fascismo, od fascio - wiązka, związek) - doktryna polityczna głosząca kult narodu bądź państwa, silne przywództwo oraz solidaryzm społeczny. Faszyzm podkreślał niechęć wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu. [...] Najważniejszym dobrem w państwie faszystowskim jest wspólnota, to znaczy naród (rozumiany jako ogół obywateli państwa) lub grupa etniczna rozumiana jako tożsama z narodem."

I teraz powiedzcie mi że ONR nie jest ruchem wyznającym faszyzm....

Ludzie czasem mówią frazesami zupełnie ich nie rozumiejąc, ładnie to wszystko brzmi ale najczęściej ma się niezbyt precyzyjne skojarzenia.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
to jest jedna z wielu definicji...
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

jrden pan sie przyznal ,ze nie ma o tym pojecia co nie przeszkadzalo mu mnie krytykowac!

O mnie chodzi?
Masz racje nie mam pojecia o waszym ruchu, walce z wiatrakami i innych pierdołach - szkoda mi czasu na przegladanie Twojej stronki...wole WAMPa kupić...
A krytykowałem Cię(i nadal bede jak palniesz głupote)za wypowiedzi(idiotyczne) na VB, a to z moja niewiedzą o ONR ma niewiele wspólnego...


czyzby? szkoda tylko,ze zaczelo sie to kiedy sprawdziles moj profil...i od razu nawiazales do strony ktora sie w nim znajduje
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

to jest jedna z wielu definicji...

Czyli wg niej jesteście faszystami...nic dodać, nic ująć...
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

czyzby? szkoda tylko,ze zaczelo sie to kiedy sprawdziles moj profil...i od razu nawiazales do strony ktora sie w nim znajduje

Gdybyś była choć troche inteligentniejsza(nie mówie, ze nie jesteś inteligentna, ale jakbyś była troszke bardziej) to zauważyła byś "EDIT" w moim poście - co to oznacza?
Że najpierw Cie skrytykowałem(ogólnie syf w temacie) a potem zajrzałem na stronke...
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

to jest jedna z wielu definicji...


Czyli wg niej jesteście faszystami...nic dodać, nic ująć...


Dokładnie tak, jeśli definicja jest poparta naukowym autorytetem (encyklopedycznym) a ONR pod nią ewidentnie podpada to wniosek jest prosty.

Zresztą wystarczy sobie poczytać stronę ONR i popatrzeć na zdjęcia
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
syf w temacie odnosil sie do mojej osoby? aha no o tym to ja nawet nie pomyslalam...
a co do tefinicji, tej akurat to powiedz mi prosze co z nia nie tak? i z czym sie nie zgadzasz?
chyba ,ze jestes liberalem badz komunista to ok ,rozumiem doskonala Twoja niechec
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
korzystales z wikipedy tak? wg Ciebie jest to autorytet encyklopedyczny? to chyba nie wiesz jak poowstaje wikipeda :roll:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

korzystales z wikipedy tak? wg Ciebie jest to autorytet encyklopedyczny? to chyba nie wiesz jak poowstaje wikipeda :roll:

Wikipedia - tam może pisac każdy - right, ale np w PWN'ie jest podobna definicja(kontekst) tylko o wiele dłuższa
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
to NOP ma w takim razie chyba wiecej z Pilsudzkiego

A do tej definicji faszyzmu pasuje wiele partji no i jesli to jest faszyzm to co w nim zlego? ale oni niesa faszystami tylko nacjonalistami roznica jednak jest.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
no dokladnie moze tam pisac kazdy...dluzsz+ bardziej rozszerzona i zapewne jest tam opisany rowniez ustroj gospodarczy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024