Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
320 odpowiedzi w tym temacie

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

ja tam od malpy nie pochodze... karolek darwinek sie mylil ...a wykopaliska mowiace o znaleziniu tego brakujacego ogniwa w lancuchu ewolucji to tylko piekne mystyfikacje malpki to jedno a ludzie to drugie ..


oczywsiscie,ze nie pochodzimy od malpy...napisalam to z ironia.
teoria darwina zostala dawno obalona!
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

oczywsiscie,ze nie pochodzimy od malpy...napisalam to z ironia.
teoria darwina zostala dawno obalona!

A możesz napisać ściślej przez kogo i w jaki sposób obalona, oraz od czego/kogo w końcu twoim zdaniem pochodzi człowiek? Nie czepiam się, tylko pytam z ciekawości :roll:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

oczywsiscie,ze nie pochodzimy od malpy...napisalam to z ironia.
teoria darwina zostala dawno obalona!

A możesz napisać ściślej przez kogo i w jaki sposób obalona, oraz od czego/kogo w końcu twoim zdaniem pochodzi człowiek? Nie czepiam się, tylko pytam z ciekawości :roll:


No ja też jestem ciekaw bo nie słyszałem aby ta teoria została obalona- ale ja prawnik nie anatom jestem :D :D
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Pochodzimy od Boga i jestesmy stworzeni na jego podobienstwo, mamy wolna wole nie mosimy kierowac sie instynktem samozachowawczym mozemy sami decydowac o sobie.

Wwy iewidzicie zee niejestesmy tak do konca zwierzetami?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
No cóż, z biologicznego punktu widzenia jesteśmy zwierzętami ale ja nie widzę w tym niczego strasznego. Czemu tak sie przed tym bronicie. Przecież być zwierzęciem czy pochodzić od małpy to nie znaczy od razu siedzieć godzinami na drzewie, wpierdzielać banany albo lizać się po jajach :roll:
Ewolucja zrobiła swoje a to od kogo pochodzimy ma już tylko znaczenie czysto naukowe.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
To niechodzi o jakis wstyd.....

Poprostu wedlog mnie zbyt roznimy sie od zwierzat ktore niesa np: wyrachowane, niepotrafia odroznic dobra od zla itd.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Dla zwierząt (prymitywnych) nie ma dobra ani zła, jest tylko przetrwanie i współdziałanie w stadzie. Troche podobnie jak człowiek, tyle że człwiek wokół tego dorabia jeszcze mnóstwo filozofii. Przez to życie jest ciekawsze :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Pochodzimy od Boga i jestesmy stworzeni na jego podobienstwo, mamy wolna wole nie mosimy kierowac sie instynktem samozachowawczym mozemy sami decydowac o sobie.

Wwy iewidzicie zee niejestesmy tak do konca zwierzetami?

Wiara to jedno, a nauka drugie.
Chyba że nie jest udowodnione w jaki sposób człowiek powstał.
Wydaje mi się że teoria Darwina jest współcześnie uznawana :roll:
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Niejest udowodnione Kontur, sa tylko teorie :wink:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Niejest udowodnione Kontur, sa tylko teorie :wink:


ale teoria o wiele bardziej prawdopodobna i majaca oparcie w faktach niż kreacjonizm
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
to jest tylko teoria ktora nie ma potwierdzenia w faktach.... ale po co przwracam teraz ludziom w glowach tak mysla ....ludzie ..
  • 0

budo_kurczak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Bić się?? A fuj!! Nie uczymy się po to sztuk walki zęby komuś sprzedać tube na ulicy, połamać rączki czy rzucić uczymy się po to sztuk walki aby panować nad sobą!! I to tyczy na równi aikido, karate, muay thai, kung fu, judo, ju-jitsu i innych których nie zdołałem wymienić. Nie sztuką jest dla nikogo z Nas wyjść na ulice i zrobić rozróbe jakiej miasto nasze nie widziało. W sytułacji ekstremalnej dopiero stosujemy to co umiemy> Bo prawdziwa potęga to pokonywać samego SIEBIE.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Bić się?? A fuj!! Nie uczymy się po to sztuk walki zęby komuś sprzedać tube na ulicy, połamać rączki czy rzucić uczymy się po to sztuk walki aby panować nad sobą!! I to tyczy na równi aikido, karate, muay thai, kung fu, judo, ju-jitsu i innych których nie zdołałem wymienić. Nie sztuką jest dla nikogo z Nas wyjść na ulice i zrobić rozróbe jakiej miasto nasze nie widziało. W sytułacji ekstremalnej dopiero stosujemy to co umiemy> Bo prawdziwa potęga to pokonywać samego SIEBIE.

Piękne słowa, ale to od 10 stron właściwie nie na temat niestety 8)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Bić się?? A fuj!! Nie uczymy się po to sztuk walki zęby komuś sprzedać tube na ulicy, połamać rączki czy rzucić uczymy się po to sztuk walki aby panować nad sobą!! I to tyczy na równi aikido, karate, muay thai, kung fu, judo, ju-jitsu i innych których nie zdołałem wymienić. Nie sztuką jest dla nikogo z Nas wyjść na ulice i zrobić rozróbe jakiej miasto nasze nie widziało. W sytułacji ekstremalnej dopiero stosujemy to co umiemy> Bo prawdziwa potęga to pokonywać samego SIEBIE.


przepraszam, ale ja się uczę walczyć, aby umieć komuś przypierdolić czy coś połamać
tak samo jak kurs prawa jazdy robi sie aby umieć jeździć samochodem
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Kurczak, jak będę miał problemy z panowaniem nad sobą to zapiszę się na jogę :-)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

przepraszam, ale ja się uczę walczyć, aby umieć komuś przypierdolić czy coś połamać
tak samo jak kurs prawa jazdy robi sie aby umieć jeździć samochodem

to sa dopiero piekne slowa ;)
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
każdy kto się czegoś uczy chce sprawdzić swoje umiejetności w praktyce, treningi i sparingi tego nie dają (sparowanie jest fajne, ale z walka na ulicy nie ma wiele wspólnego), a z tego co zauważyłem to jest grupa tych co lubią zaczynać (w knajpie, tancbudzie, czy na chodniku), i tych co niby są spokojni ale chetnie rozwalą łeb jak ich sie sprowokuje (ja), jest jeszcze 3 grupa ale oni z reguły nie trenują i unikają walki chyba że naćpani lub nachlani, sam mam kilka potyczek na koncie, w tym 3 super zadymy (regularna kilkunastoosobowa bójka), o ile solówki są w miarę o tyle zadymy nie bardzo, zawsze ktoś może z partyzanta zajebać, wtedy gleba i dwóch juz cię kopie, odradzam bitwy uliczne bo generalnie zdrowie na tym cierpi, ja już z tym skończyłem ale pokierszowany nos i żeba zostały, kolega miał połamane palce, nos, drugi ciężkie wcząśniecie mózgu i na pamiatkę złamaną kość czaszki (kość pod łukiem brwiowym, odłamana od czaszki, prawie się oka pozbył), kilka jeszcze innych przypadków, no chyba że zawsze wybierasz sobie przeciwników mniejszych i słabszych, ale wtedy nigdy nie dowiesz się prawdy :twisted: [/b]
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Dla mastajla : dziewczyno co ty gadasz 8O skad ty wogole bierzesz takie teksty ze zostaly te teorie obalone ?? czytasz jakies gazety w stylu Bij Żyda albo Nasz dziennik albo jeszcze jakies inne ścierwa papierowe i wierzysz w to co tam jest napisane . Wez sobie zwyczajna ksiazke do gimnazjum z biologi , poczytaj i tam bedzie o darwinie pisało . A pisało bedzie dlatego ze nikt tych teori "juz dawno nie obalił" bo by zmienili zaraz cała biologiczna literature . I napisz mi koniecznie skad wg ciebie pochodzisz bo mnie to interesuje baaaardzo (i nie chodzi mi o brzuch mamy )
Ambull : stary nie ma co do tego religi mieszac bo zaraz ktos wyjedzie ze wg niego on jest ulepiony z gliny przez jakiegos boga :-) tylko naukowe teorie ...
Dar75 :zajebisty tekst popieram w 100%
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Tego nieda sie niemieszac :lol: chyba ze ktos znalazl brakujace ogniwo miedzy australo..... a malpa, zastanawiajace jest tez ze ludzie maja nieporownywalne wiekszy mozg malpy zatrzymja sie na poziomie kilkuletnich dzieci, psy tez itd.


Ogolnie albo wierzysz ze czlowiek to cos wiecej niz zwierze albo ze pochodzi od malpy tylko one przestaly ewoluowac a czlowiek nie bo niemam pojecia dlaczego :)

Pozdro (prawie jak Rydzyk heh)
  • 0

budo_kurczak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Jak dla mnie to nie sztuka pobić jakiegoś człowieka, który właśnie mnie zaczepił. Bronie się naprawde w ostateczności miałem okazje już niestety przetestować to co umiem na ulicy ja jestem cały ale Oni? :? zdeczka mi wstyd że nie umiałem tego inaczej rozwiązać. Widocznie Ci co trenują sztuki walki tylko po to by się bić to nie zasługują na to Swym zachowaniem bo to jest sztuka walki, a nie sztuka bicia się.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024