Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
Mam często taki problem.
Rano ćwiczę 30 - 60 minut. Potem śniadanie i do pracy.
I bywa tak, że jestem w pracy do 18.00 i czasami dłużej tylko na śniadaniu, ewentualnie coś wciągnę kupione w spożywczym sklepie, coś to np, serek Danio.

Wracam do domu i... super obiad (żona świetnie gotuje!!!), a jest np. 17.00, a bywa że jest już po 18.00. Na 19.00 zasuwam na trening i... tragedia.

Staram się nie jeść tak późno, ale...

Wiem, że najlepiej rozłożyć posiłki równomiernie w ciągu dnia, łatwo powiedzieć, kiedy się dużo pracuje, czasami nie zauważasz, że jest już późne popołudnie.

Co zrobić w sytuacjach powiedzmy(?) awaryjnych, gdy nie możesz zjeść przez cały dzień a chcesz mieć nergię jeszcze na treningu i jednocześnie nie zawalony żołądek.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
było . nawet ja taki temat niegdys zalozylem :)
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
Tak, ale...

było. nawet ja taki temat niegdyś założyłem.


W tym przypadku chodzi mi wyłącznie o sytuację awaryjną, kiedy nie zaplanowałeś, że tak długo będziesz bez posiłku i nie masz zapakowanego z domu pojemnika z obiadkiem.

Jeśli batonik to jakie polecasz, jeśli np. fast food (choć sobie nie wyobrażam) to jaki?

Ja nie znalazłem odpowiedzi na te pytanie :roll: ale może żle szukałem :oops:

Jeśli gdzieś już było to bardzo sorki :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
Polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (MPR) lub batony tego typu, popijane duza iloscia wody
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
Znam ten bol - kobieta ktora dobrze (zajebiscie) gotuje i brak czasu i mozliwosci na posilek "pomiedzy" - z 93 kg doszedlem na 105 kg :) jak znajdziecie odpowiedz na pytanie "Jak migac sie od niektorych posilkow" to bede wdzieczny ;)
  • 0

budo_kasia s
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
a czy w czasie pracy mozesz zrobic sobie przerwe, zeby zjesc cos na miescie, jka sie dobrze poszuka to mozna znalesc czasem calkiem zdrowe i smaczne posilki:)bo pojemniki z wczorajszym obiadkiem to nie jest wyjscie na dluzsza mete
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?

bo pojemniki z wczorajszym obiadkiem to nie jest wyjscie na dluzsza mete

Jezeli w firmie jest mikrofala to jak najbardziej jest to bardzo dobre wyjscie, wiem bo sam stosuje :)
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
Mikrofalówki nie mam, bo głównie pracuje przemieszcając się samochodem na spotkanie do jakiegoś klienta (jestem handlowcem). Długa jazda samochodem, nawet kilka godzin, potem kilka kolejnych to trudne rozmowy (rozmawiamy o gruuuubych pieniądzach) i znowu jazda do domu.

Czasami cały dzień siedzę przy komputerze przygotowując się do takiego spotkania, ale wówczas to mogę sobie gdzieś wyskoczyć, tylko że

Znam ten bol - kobieta ktora dobrze (zajebiscie) gotuje...

... no właśnie, wtedy szczęśliwa żona, że ma męża w domu i "coś" gotuje :-) No ale to inna opowieść.

Ostatnio kupiłem sobie pomidorówkę "Profi" prosta i smaczna - czy takie jadło jest OK' waszym zdaniem. Ktoś podpowiedział mi o bananach, pewnie tak, ale co jeszcze???

Za suplementy serdecznie dziękuję, nie znam się na nich i jak dotąd tylko miałem z tym sporo roboty i efekt, że ciągle byłem głodny.
  • 0

budo_ramon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
Zrób tak jak ja DUŻY ARSENAŁ KANAPEK :)
Też z tym miałem kłopot :P
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?

Ostatnio kupiłem sobie pomidorówkę "Profi" prosta i smaczna - czy takie jadło jest OK' waszym zdaniem. Ktoś podpowiedział mi o bananach, pewnie tak, ale co jeszcze???


Termos (taki co najmniej litr) do tego zupa od ukochanej , menażka i łyżka = kilka godzin (8-10) mozna czekac i jesc.
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
Znam ten bol.
tez zdaza mi sie, ze jestem w biegu od 8 do 18. Na miescie mozna zjesc, pewnie... ale czasami jest taki kociol, ze poprostu nie ma na to szans. Ja wieczorem smaze sobie piersi kurczaka lub indyka. Rano gotuje ryz. Kroje mieso i wrzucam to do plastikowego pojemnika na zywnosc. Do tego orzechy, rodzynku, suszone sliwki... albo jakies warzywa wedle uznania. Zawsze znajdziesz chwile w aucie, zeby to wciagnac. Ponad to, jest to bardzo "energetyczny" posilek.
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy jeść, gdy w ciągu dnia pracuję?
Wkrótce spóbuję:

Ja wieczorem smaze sobie piersi kurczaka lub indyka. Rano gotuje ryz. Kroje mieso i wrzucam to do plastikowego pojemnika na zywnosc. Do tego orzechy, rodzynku, suszone sliwki... albo jakies warzywa wedle uznania. Zawsze znajdziesz chwile w aucie, zeby to wciagnac. Ponad to, jest to bardzo "energetyczny" posilek.


Wydaje się smaczne, tylko ten ryż na zimno jakoś mi nie pasuje, ale dzięki, wkrótce to sprawdzę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024