Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nóż. Napewno nie masz szans?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
334 odpowiedzi w tym temacie

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
[quo2 - 3 kroki i reka na batonie wygrywa czesciej batoniarz .. 2--3 kroki ale baton schowany - NIE WIEM pewnie szanse wieksze ma nozownikte][/quote]

Nie, bo w momencie uderzenia baton otwiera się atomatycznie.
Ale miło, że chciało wam się to sprawdzić.
:peace:
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
:) pytanko do kontura17 widzialem ze sprzedaje batony na allegro i w ogole jest tu batonowym krolem hehe:Czy batonem niehartowanym za 65 zlotych mozna sie obronic przed nozownikiem?? :) z gory dziekuje za odpowiedz
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
:) a przepraszam zapomnialem mam jeszcze jedno pytanie:Czy baton niehartowany(ale nie sprezynowy)moze sie zgiac od uderzenia napastnika w noge,morde itp. slyszalem ze od mocnego uderzenia w drzewo moze sie lekko zgiac i mozna go pozniej palnikiem czy cos a noga i ogolnie czlowiek jest lzejszy od drzewa :) bylbym wdzieczny gdyby mogl pan poswiecic chociaz moment na odpowiedz.pozdro
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Czy batonem niehartowanym za 65 zlotych mozna sie obronic przed nozownikiem?? :) z gory dziekuje za odpowiedz

Przed nozem mozesz się obronić nawet krzesłem, a ono się na kolesiu pewnie złamie :)
Co do zginania batonów niechartowanych, to podejzewam ze się zegnie, ale Kontur Ci wyjaśni lepiej :wink:
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

2 - 3 kroki i reka na batonie wygrywa czesciej batoniarz .. 2--3 kroki ale baton schowany - NIE WIEM pewnie szanse wieksze ma nozownikte]


Nie, bo w momencie uderzenia baton otwiera się atomatycznie.
Ale miło, że chciało wam się to sprawdzić.
:peace:


No niezupelnie tak. Sprawdzilismy to tak, ze kolega trzymal atrape za plecami - symulujac w ten sposob reke na batonie - baton prawie juz w rece .. tylko otworzyc - wtedy jest jak opisalem.
ALE .. schowany baton to baton w kieszeni - to musisz siegnac (ew. odpiac futeral) wyjac, miec miejsce na zamach w celu otworzenia ... i wtedy jest ZDECYDOWANIE gorzej dla batoniarza ...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Z tymi niehartowanymi jest różnie. Niektórzy mają długo i są zadowoleni, a innym po pierwszym mocnym uderzeniu zginają.
Nie proponuje Ci zabaw z palnikiem bo jak wiesz że sprzęt jest uszkodzony to lepiej z nim nie kombinuj tylko naprzykład możesz go sobie na złączach zespawać i mieć po prostu metalową pałke, ale nieskładaną.
Bo jak baton Ci się zegnie to jeszcze jesteś w stanie nim walczyć, ale problem jest w tym że możesz go potem nie być w stanie rozłożyć.

A i nie testuj go lepiej na drzewie- bo ja stawiam że się zegnie.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Z tymi niehartowanymi jest różnie. Niektórzy mają długo i są zadowoleni, a innym po pierwszym mocnym uderzeniu zginają.
.


hmmmm nie bede testowal na drzewie ale czy jest sposob by miec dlugo i byc zadowolonym??mialem sprezynowke z guma na koncu i po uderzeniu w ryj sie zgiela i nie moglem nia walczyc a pozatym ta koncowke mozna zdjac i zalozyc kiedy chcesz.kupilem niehartowanego i gaz Nato cs bo nie mialem zbytnio kasy(uczen gimnazjum nie zarabia wiadomo z kieszonkowego kupilem)tylko nie wiem czy podczas obrony np przy uderzeniu w noge lub pysk napastnika sie nie zegnie a kupilem go bo slyszalem ze jak sztywny to dobry
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
szkoda że nie skonsultowałeś zakupu z nami.
Dopuki wszytko jest z batonem ok. to nie martw się na zapas. :D
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

kupilem niehartowanego i gaz Nato cs bo nie mialem zbytnio kasy(uczen gimnazjum nie zarabia wiadomo z kieszonkowego kupilem)

Mozna wiedzieć po co gimnazjaliście taki arsenał, i kogo tak napierdalasz, ze ci sie batony krzywią :?: :wink:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

kupilem niehartowanego i gaz Nato cs bo nie mialem zbytnio kasy(uczen gimnazjum nie zarabia wiadomo z kieszonkowego kupilem)

Mozna wiedzieć po co gimnazjaliście taki arsenał, i kogo tak napierdalasz, ze ci sie batony krzywią :?: :wink:

Yoshi wstyd mi za Ciebie :oops:
Przecież batoniarz opowiedział na forum w swoim temacie jak go znajomi zaczepili pod kościołem a potem ten 23 latek chciał go dojechać. 8)
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Z tymi niehartowanymi jest różnie. Niektórzy mają długo i są zadowoleni, a innym po pierwszym mocnym uderzeniu zginają.


Jak nalezec do grona szczesliwcow ktorzy sa zadowoleni??nie testuje batona na drzewach ani na nikim ale boje sie ze zegnie mi sie podczas obrony np po uderzeniu w pysk czy noge.mialem sprezynowego batona z guma na koncu.po jednym uderzeniu zgial sie prawie do kata 90 stopni a pozatym koncowke od niego mozna zdjac i zalozyc kiedy ie chce.kupilem niehartowanego i miotacz nato cs poniewaz jako gimnazjalista musze kupowacc sprzet z kieszonkowego wiec nie moze byc za wysokiej jakosci.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Yoshi wstyd mi za Ciebie :oops:
Przecież batoniarz opowiedział na forum w swoim temacie jak go znajomi zaczepili pod kościołem a potem ten 23 latek chciał go dojechać. 8)

No fakt :)
Co za czasy - ja tam w gimnazjum biłem się chyba raz, honorowa solówa...i chyba tyle :roll:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Długo gadać na ten temat- ja w 7-8 klasie podstawówki (obecnie to 1-2 gimnazjum) nie widziałem narkotyków na oczy.
Czasy się po prostu zmieniają- a młodzież szybciej dojrzewa.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Czasy się po prostu zmieniają- a młodzież szybciej dojrzewa.



ale to ze nosze batona i gaz nie znaczy ze jestem dojrzaly :D ale dziex ze poswiecacie swoj cenny czas na odpowiadanie
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
To że nosisz batona i gaz, jak na mój gust implikuje strach.

Dojrzałość to inna para kaloszy.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

To że nosisz batona i gaz, jak na mój gust implikuje strach.

Dojrzałość to inna para kaloszy.

"Zabezpieczenie dobra rzecz" Takeshi Kitano "Brother"
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Zabezpieczenie przed czym ?
Teleskopem nie zabezpieczasz się przed ciążą, ani przed ptasią grypą, ani przez nisko latającymi aniołkami. Tylko przed agresją --> strach.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Eee tam, prawdziwy twardziel nie nosi ze sobą żadnego teleskopu ani szczęki, a kiedy ma walczyć to walczy zawsze gołymi rękoma przeciwko przeważającym siłom wroga z przewiązanymi oczami używając tylko jednej ręki i nogi.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Eee tam, prawdziwy twardziel nie nosi ze sobą żadnego teleskopu ani szczęki, a kiedy ma walczyć to walczy zawsze gołymi rękoma przeciwko przeważającym siłom wroga z przewiązanymi oczami używając tylko jednej ręki i nogi.

Nom...a potem ma ładny pogrzeb :) :) :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
zaczynam się przyzwyczajać do waszych żartów. :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024