Skocz do zawartości


Zdjęcie

tak w temacie psów i he-manów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_tikemi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

tak w temacie psów i he-manów
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ciekawa lektura
"....Pies był uczepiony do jego nogi, gryzł go, a on przeraźliwie krzyczał i wił się po chodniku. Z pobliskiej klatki wybiegło dwóch mężczyzn. Próbowali odciągnąć bestię. Ale pies rzucił się na nich, uciekli więc do klatki - opowiada mężczyzna.

Po góra kilku minutach przyjechała policja. Dostali anonimowy sygnał. - W samą porę, bo pies dobrał się do szyi i pewnie by zagryzł chłopaka. Jeden z policjantów uderzył zwierzę pałką. Pałka się złamała, a pies dalej gryzł chłopaka. Po chwili zaatakował też policjanta. Wtedy policjant do niego strzelił - opowiada świadek. Pies jednak nie padł, ale zaczął uciekać do pobliskiej klatki. Policjanci pobiegli za nim. Tam pies zaatakował znowu, więc strzelili jeszcze raz.

- Amstaf jednak nie zdechł od razu. Uśpił go dopiero lekarz weterynarii - mówi Krzysztof Skorek z kieleckiej policji...."
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów

Widać było, że nie jest trzeźwy, lekko się zataczał. Prowadził psa jak zwykle bez kagańca

przy okazji policja powinna wlepic mu mandat za to ze pies bez kaganca byl. z talej historii nie zal mi tylko tego glupka co nie dosc ze kupil sobie psa, ktorego nie byl w stanie wychowac to jeszcze wyprowadza go po pijaku i bez kaganca.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
Niech znowu nei wyniknie dyskusja że te psy są paranormalne. Wiadomo ze jak nie dostanie w pluca, serce, lub mózg to jeszcze troche polata zanim się wykrwawi. Mój kumpel po dostaniu kuli w brzuch też latał i nie padł tak odrazu.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
powinien byc zakaz trzymania tych bydlat w blokach.
Jak ktos ma wlasny dom to prosze bardzo, ale w bloku nie powinno sie pozwalać na trzymanie tych zwiarząt
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów

powinien byc zakaz trzymania tych bydlat w blokach.
Jak ktos ma wlasny dom to prosze bardzo, ale w bloku nie powinno sie pozwalać na trzymanie tych zwiarząt


jaki pan takie bydle, lokalizacja nie gra chyba wazniejszej roli.
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów

Powinien byc zakaz trzymania tych bydlat w blokach.


Podaj szersze wyjaśnienie dlaczego, z rozbiciem na statystyki, fakty oraz wyniki
przeprowadzonych w tej kwesti badań.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów

powinien byc zakaz trzymania tych bydlat w blokach.
Jak ktos ma wlasny dom to prosze bardzo, ale w bloku nie powinno sie pozwalać na trzymanie tych zwiarząt


jaki pan takie bydle, lokalizacja nie gra chyba wazniejszej roli.


jezeli chodzi o bezpieczenstwo mojej rodziny to gra role.
Psy na moim osiedlu biegaja jak chca, bez kagańców i bez smyczy.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów

Powinien byc zakaz trzymania tych bydlat w blokach.


Podaj szersze wyjaśnienie dlaczego, z rozbiciem na statystyki, fakty oraz wyniki
przeprowadzonych w tej kwesti badań.


Co jeszcze mam zrobić, może kawkę i ciasteczko?
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
Dokładnie !
Jak widze tych wszystkich amatorów agresywnych ras na blokowisku to mi się żygac chce .
Trzymają takiego słonia w mieszkaniu co ma 2 pokoje :roll: .
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
Kup psa na początek, bojowego. Potrzymaj go co najmniej dwa lata w bloku, będziesz wiedział na czym stoisz i będziesz miał dość kompetencji aby wyrażać takie zdania.

Trzymają takiego słonia w mieszkaniu co ma 2 pokoje.


No i ?

Dla psa bojowego nie liczy się ilość miejsca w metrach kwadratowych tylko ilość miejsca w Twoim sercu dla niego.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
To jest jedna kwestia . Dla mnie śmieszna .

Jest jeszcze druga z która nie można zbytnio polemizować : mimo wszystko ludzi wkurwia jak chodzą takie stwory po osiedlu , gdzie przeważnie bawią sie dzieci .
Ich prawo .

Edit : zamiast psa bojowego kup sobie to małe coś w twoim awatarze . Wygląda sympatycznie :lol: .
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
Od tego jest straż miejska aby interweniować, mandat za psa bez kagańca lub smyczy wynosi 200pln. Szczególnie w przypadku tych weselszych odmian psów.

Co do dzieci:
z własnej praktyki powiem tylko jedno, na 1 teoretyczne ugryzienie zdarza się setki praktycznych przewróceń oraz tysiące solidnych smagnięć ogonem. I są one niemniej niebezpieczne, dlatego nie pozwalam mojemu się zbliżyć do dziecka przede wszystkim bez smyczy, kaganiec jest marginalny w tej kwestii.

30 kilo radosnego staffa vs małe dziecko kończy się:

a). Przewrotką, co przyjemne nie jest, szczególnie, że po tym pies chce polizać po twarzy dzieciaka co nie wygląda najweselej i niejeden rodzic mógłby dostać zawału na ten widok

B). Udrzeniem ogona, a jak dzieciak zbierze takim w głowe albo w rękę lub w nogę to siniaki na długo zostają.

Fretki nie kupię, zbyt ciekawie po nich pachnie, a stafford i kot wystarczają mi w zupełności.[/u]
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów

jezeli chodzi o bezpieczenstwo mojej rodziny to gra role.
Psy na moim osiedlu biegaja jak chca, bez kagańców i bez smyczy.


no to mowie - jaki pan takie bydle, jesli ktos nie pilnuje swojego psa i lamie przepisy dotyczace jego posiadania niewazne gdzie mieszka. po moim osiedlu (domkow jednorodzinnych) psy tez biegaja same, a co wazniejsze, same wyznaczaja sobie godziny spacerow dzieki dziurom w plocie ktorych wlasciciele "nie zauwazaja".
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
Diriz,

Przedstaw je tak mniej więcej 2-3 letniemu staffikowi. Szybko zrobi porządek. Właściciele psów zauważa jak ich piesek przykula sie do domu mocno podziurawiony. Lub jak się nie przykula.
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
Esthan ma rację. Tu nie psy są winne, tylko nieodpowiedzialni właściciele. Dlatego uważam, że jeśli ktoś jest nieodpowiedzialny, to powinno mu się konfiskować zwierzę. Niestety, takiego prawa nie ma (no, w niektórych wypadkach można). Zwykle kończy się (baaaaaardzo rzadko) na 200 zł i... znów to samo. Jeśli właściciel nie potrafi upilnować swego psa, to znaczy, że nie powinien go mieć. Żadnego, nawet jamnika. Pozdro. Loth.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nieobraźcie sie ale moim zdaniem trzeba miec cos z głowa zeby hodowac takie psy. Jest tyle różnych mądrzejszych i ładniejszych ras ...
  • 0

budo_adwokat
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
Trzeba mieć coś z głową, żeby pisać takie posty.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów
No Adwokat mozesz sie nie zgadzać ze mną mam to w dupie. Chciałem tylko powiedzieć że uważam te psy za głupią rasę która wiele mówi o jego włascicielu . Jednym słowem psy dla dresiarstwa albo dla ludzi leczących w ten sposób jakies kompleksy . Wytłumaczcie mi dlaczego nie kupicie sobie jakiejś mądrej rasy psow : owczarki niemieckie, labradory bernadryny itp itd ??
Czy ktoś widział żeby policja korzystała z usług amstafów rotwajlerów albo pitbuli ?? Ja nie ale widzialem że w służbie sprawdzaja sie nawet ratlerki (to nie zart wykrywaja prochy ) W ratownictwie też niesłyszałem o współpracy z tymi groźnymi rasami . Te psy są szpetne i genetycznie zaprogramowane do agresywności , kiedyś jak bedziecie spali to wam odgryzą głowe albo pożrą dziecko i wtedy powiem a nie mówiłem hahaha.

PS. A teraz mozecie jeździc po Famasie :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów

mozesz sie nie zgadzać ze mną mam to w dupie


apeluje, do chuja pana, o zachowanie podstawowych zasad kultury dyskusji...

kazdy ma prawo wybrac sobie takiego psa jaki mu sie podoba, rownie dobrze mozesz pytac ludzi czemu wszyscy nie jezdza volvo dieslami kombi - przeciez to spokojne, rodzinne auta, pasuja kazdemu, duzo mowia o wlascicielu, a posiadacze ferrari lecza pewnie kompleksy.
kazdy pies odpowiednio zaszczuty bedzie agresywny, nawet jamnik bedzie nie do opanowania i wygryzie lydeczke jak sie patrzy. kiedy bylem ze swojej poprzednim psem RIP na szkoleniu, byl tez jeden amstaff, ulozony, karny, opanowany, sluchajacy wlasciciela, na egzaminie dostal maks punktow ktore byly do zdobycia.

trzydziesci razy byla juz dyskusja na "ulicy" na ten temat, ten topik takze jest powielony, i powienien byc skasowany (ale o tym zapomnijmy).

tak jeszcze do tematu rasy - dzisiaj bylem z suka u weta, i jak czekalem w poczekalni przyszla dziewczyna z suka amstaffa - takiego egzemplarza nie widzialem jeszcze nigdy - normalny wygladalby przy niej jak wersja mini, absolutny kon. ale byla bardzo przyjazna :)
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: tak w temacie psów i he-manów

No Adwokat mozesz sie nie zgadzać ze mną mam to w dupie. Chciałem tylko powiedzieć że uważam te psy za głupią rasę która wiele mówi o jego włascicielu . Jednym słowem psy dla dresiarstwa albo dla ludzi leczących w ten sposób jakies kompleksy . Wytłumaczcie mi dlaczego nie kupicie sobie jakiejś mądrej rasy psow : owczarki niemieckie, labradory bernadryny itp itd ??
Czy ktoś widział żeby policja korzystała z usług amstafów rotwajlerów albo pitbuli ?? Ja nie ale widzialem że w służbie sprawdzaja sie nawet ratlerki (to nie zart wykrywaja prochy ) W ratownictwie też niesłyszałem o współpracy z tymi groźnymi rasami . Te psy są szpetne i genetycznie zaprogramowane do agresywności , kiedyś jak bedziecie spali to wam odgryzą głowe albo pożrą dziecko i wtedy powiem a nie mówiłem hahaha.

Sam jestes szpetny. To nie od psa zalezy tylko od wlasciciela, wiadomo jak ktos bedzie od szczenieka uczyl psa bojowego atakowania czego popadnie to to sie skonczy w taki sposob. Ja mam staforda i moj pies najwyzej by cie zalizal na smierc. Tylko mojemu psu ja poswiecam kazda wolna chwile. a tak na koniec to z kundelk tez mozna zrobic psychola, moze byles kiedys na wsi a jak nie to trudno-tam kazdy przykuty do lancucha kundelek to psychol. Z psem trzeba jak z dzieckiem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024