Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nóż. Napewno nie masz szans?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
334 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

ja jestem dyslektykiem gadaj sobie zdrow moj przyjacielu.


A my mamy w dupie twoją dysleksję, gdyż edytory tekstu pozwalaja na korektę wielu błędów w napisanym tekście.
Pisząc w sposób zrozumiały okazujesz szacunek innym użytkownikom. Pisząc bez znaków interpunkcyjnych zmieniasz swoja wypowiedź w bełkot.

Co do wypowiedzi BL - przewagę psychologiczną posiadasz nad kimś kto noż nosi i posiada dla szpanu i zastraszania, a tak naprawdę nie ma dośc jaj by " ożenić komuś kosę". Jeżeli trafisz na kogoś, kto nosi nóż, aby czynić bliźnim krzywdę, wypowiedż BL można o kant dupy rozbić.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


to tyle z mojej strony ;)
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
A jaki ty masz szacunek piszac takie a nie inne wypowiedzi? Staram sie uzywac edytora tekstu takze delikatnie mowiac sie odemnie odpie... nie wiem czy ty lubisz byc chamem, czy poprostu nie mozesz za siebie,zreszta wisi mi twoja opinia i powiewa, a opinie niestety sa jak dziura w dupie,kazdy jakas ma...nawet przychlast twojego formatu.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

A jaki ty masz szacunek piszac takie a nie inne wypowiedzi? Staram sie uzywac edytora tekstu takze delikatnie mowiac sie odemnie odpie... nie wiem czy ty lubisz byc chamem, czy poprostu nie mozesz za siebie,zreszta wisi mi twoja opinia i powiewa, a opinie niestety sa jak dziura w dupie,kazdy jakas ma...nawet przychlast twojego formatu.


O... i od razu przecinki i kropki się pojawiły. 8)
Mała zjebka i od razu poprawa :)
Tak trzymaj.

Koniec OT.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Kontynuując cichaczem off topa :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wczoraj po raz pierwszy usłyszałem o tym w radio. Ponoć już ustawiają sie kolejki do psychologów :) W artykule podali, że około 6% społeczeństwa na to cierpi. Idę o zakład, że w cudowny sposób ta statystyka zwiększy się znacząco w nadchodzących latach.

wing tsun, zamiast się ciskać, wyciągnij wnioski z tych uwag, łatwiej będzie się czytało to co piszesz i w efekcie szybciej uzyskasz odpowiedzi na interesujące Cię tematy.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Dyskalkulia występuje u ok. 6% populacji, należy więc poświęcić temu problemowi znacznie większą uwagę.

Coraz częściej mówi się o specyficznych trudnościach w uczeniu się czytania (dysleksja), poprawnej pisowni (dysortografia) i dbaniu o właściwy poziom graficzny pisma (dysgrafia). Określenie specyficzne wskazuje na wąski zakres trudności w uczeniu się i ich szczególny charakter.
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Sławni dyslektycy
Albert Einstein,Naukowcy sądzą,że Albert Einstein był chory na Zespół Aspergera i ta choroba spowodowała u niego Dyleksję
Leonardo da Vinci
Winston Churchill
Henry Ford
Nelson Rockefeller
Hans Christian Andersen
Walt Disney
Cher
Tom Cruise
Whoopi Goldberg
Danny Glover
To dla ludzi ktozy nie maja pojecia o temacie, a dyslektyk to dlanich uosobienie idioty.
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
A teraz prosze wrocmy do tematu.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Dyslektyk nie jest usosbieniem idioty, ale może być uosobieniem lenia :)
ostateczny koniec OT
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Heh no z tym to sie zgodze nie chetnie....
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Na konstruktywna krytyke, pod adresem mojej osoby nie bende nazekal,postaram sie poprawic.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Na konstruktywna krytyke, pod adresem mojej osoby nie bende nazekal,postaram sie poprawic.

jako moderator napisze dosc prosto - jesli nie poprawisz swojego stosunku do innych dyskutujacych tu osob to odpoczniesz sobie od pisania postow.. i widze ze juz dostales ostrzezenie od innego moderatora tydzien temu za podobne posty..
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Jako moderator czytaj posty uwazniej,bo gdybys tak terz robil nie uszlo by twej uwadze ze nie ktozy piszacy post rowniez potrafia dogryzc,a nawed komus doj... ze sie brzydko wyraze takrze sprawdzaj dokladnie...A jak chcesz mnie zawiesic to rob jak uwazasz.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Nie mam ochoty sie tu z toba licytowac, wiec powiem tylko, ze sledze to forum dosc dokladnie od 6 lat, a nie tygodnia, wiec swoje uwagi odnosnie mojej pracy zachowaj dla siebie. I jeszcze raz poprosze, abys przemyslal swoje wypowiedzi, poniewaz sa obrazliwe dla innych osob i tego tolerowac tutaj nie bedziemy - a ja w szczegolnosci.

pozdrawiam,
dzey
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Typ mi pisze ze w dupie ma moja dysleksje i tego typu,ale jeslli tylko ja jestem tu czarny Piotrus to spoko.Powiem ci tyle ja sie nie daje szmacic,jesli ktos sie stara mi cisnac to na jego pro jest moja kontra w wielu postach sa wyrazy wulgarne z twojim dzialem wlacznie ja ci nie mowie jak masz prace swa wykonywac, tylko staram sie pewne zeczy uswiadomic typ mi cisnie a ja mam sie na to godzic?Stary to ty lepiej mnie zbanuj od razu bo napewno nikt mi nie bendzie jechal wedle uznania a ja bende jak m,ysz koscielna cicho,ci co sie do mnie z szacunkiem odnosza obrazani nie sa.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

ja jestem dyslektykiem gadaj sobie zdrow moj przyjacielu.


ach ta daleko-wshodnia chec doskonalenia sie i pokora, spokuj ducha az bije od kolegi, Dzey, Dar Wy tego nie macie, pewnie od czestego kulania sie po macie :lol:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Jak nasrasz w obcym domu na dywan to nie placz ze papieru toaletowego Ci nie dali ...

ja juz koncze OT i nie karmie Trola.



Pozdrawiam


ps. przerabana robote macie jako modzi :lol: :lol: :lol: :) :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Typ mi pisze ze w dupie ma moja dysleksje i tego typu,ale jeslli tylko ja jestem tu czarny Piotrus to spoko.Powiem ci tyle ja sie nie daje szmacic,jesli ktos sie stara mi cisnac to na jego pro jest moja kontra w wielu postach sa wyrazy wulgarne z twojim dzialem wlacznie ja ci nie mowie jak masz prace swa wykonywac, tylko staram sie pewne zeczy uswiadomic typ mi cisnie a ja mam sie na to godzic?Stary to ty lepiej mnie zbanuj od razu bo napewno nikt mi nie bendzie jechal wedle uznania a ja bende jak m,ysz koscielna cicho,ci co sie do mnie z szacunkiem odnosza obrazani nie sa.

Ludzie Ci "cisną", bo nie da się Ciebie czytać, przez to, że korzystasz z forum jak z czatu, którym forum nie jest.

Przed wysłaniem każdego napisanego postu powinieneś skorzystać najpierw z edytora tekstu w celu sprawdzenia czy pisownia jest poprawna a następnie z mózgu w celu sprawdzenia czy to, co napisałeś ma jakikolwiek sens i da się to zrozumieć po pierwszym czytaniu.
Potem powinieneś przeczytać swoją wypowiedź ponownie i zastanowić się nad tym czy wnosi cokolwiek do dyskusji.

Osoby postępujące w ten sposób oszczędzają czas innych użytkowników forum ułatwiając im czytanie własnych wypowiedzi a przez to okazują im szacunek.
Osoby nierobiące w ten sposób nie mogą liczyć na szacunek innych użytkowników, więc nie dziw się, że ludzie Ci "cisną".

Pozdrawiam
jerz.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

Sławni dyslektycy
[...]
To dla ludzi ktozy nie maja pojecia o temacie, a dyslektyk to dlanich uosobienie idioty.

Nikt nie mówi, że dyslektyk to uosobienie idioty. Faktem jest jednak, że często ludzie u których zdiagnozowano dysleksję całkowicie sobie odpuszczają naukę języka i jakąkolwiek staranność. Tłumaczą to tak: "mamy dysleksję i trzeba nas zrozumieć", a jednocześnie całkowicie sobie olewają to jak piszą, a wszelkie próby zwrócenia im uwagi traktują z wielką agresją.

Ty też tak czynisz - a wystarczyło raz zwrócić Ci uwagę i kolejny post był staranny... Nikt nie będzie punktował pojedynczych, nawet najbardziej niepasujących błędów.. Ale jeżeli spotykamy się ze zdaniem, gdzie jedynym słowem bez błędu są spójniki, to nie można liczyć na naszą empatię...

Wracając do tematu.

BL słusznie zauważył, że osoby początkujące często stają się "niewolnikiem broni' - zapominają o drugiej ręce, o tym że mają nogi, że jest dużo technik które nie wymagają użycia broni... Ale...

Z doświadczenia sparingowego wiem, że nawet jeżeli osoba która ma nóż jest "niewolnikiem" broni to nadal jest cholernie niebezpieczna i ostrzegam przed pychą i potraktowaniem jej z góry. Nawet jeżeli wiadomo, że użyje tej akurat ręki, w której ma nóż to i tak często niemożliwoscią jest jej przechwycenie, zablokowanie itp.

Ponadto sparowałem z osobami, które pamiętają o innych kończynach i też ich skutecznie używają, wypracowując sobie sytuację gdzie tego noża w ostateczności mogą użyć...
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Tobie przyznaje bezwarunkowa racje.Ej no dobra moze to troche tez lenistwo z mojej strony,dysleksje fakt faktem mam,ale biorac pod uwage edytora tekstu mnie nie usprawiedliwia.Moj blad,jestem porywczy, i gdy ktos pod moim adresem wyraza negatywna opinie to bywa roznie.Przecinki itd postaram sie uzywac czesciej.Every body happy now??? :) [/list]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024