Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nóż. Napewno nie masz szans?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
334 odpowiedzi w tym temacie

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
nie, jeszcze doloz slownik angielskiego z tlumaczem i korektorem .... bo co to niby mialo znaczyc "Every body happy now??? "
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

nie, jeszcze doloz slownik angielskiego z tlumaczem i korektorem .... bo co to niby mialo znaczyc "Every body happy now??? "


Żeś zabłysnął :roll: Na tej samej zasadzie można doczepić się, że nie zaczynasz zdań z wielkiej litery, nie używasz polskich znaków i masz problem z interpunkcją, bo co niby mają znaczyć te cztery kropki po "korektorem"?
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
To tak dla beki napisalem,nawet nie komentuje bo nie ma sensu nara.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
dajcie juz spokoj bo teraz ostrzezenia poleca juz dla wszystkich offtopujacych w tym temacie

jak ktos ma cos do napisania w temacie noza - to niech pisze - inne rzeczy zalatwiajcie na privie
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
to ja mam w temacie... :P
grywaliście w pikuty?

:!: w podstawówce się pykało i to równo!
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
"Żeś zabłysnął Na tej samej zasadzie można doczepić się, że nie zaczynasz zdań z wielkiej litery, nie używasz polskich znaków i masz problem z interpunkcją, bo co niby mają znaczyć te cztery kropki po "korektorem"?"

a wpadles na pomysl ze jakbym ci z amiga osa puscil tutaj polskie znaki to bys mial jedna wielka sieczke na monitorze ? poza tym troche dystansu do tego co sie czyta a nie zgrzewka zaraz
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
ha!!! Degenerado dostanie bana za offtopowanie :) :) :)

i żebym ja nie dostał - czy spotkaliście się na ulicy z czyms innym niż nóż, np brzytwa lub skalpelem.
Mój znajomy o ksywce Fantomas dostał kiedys lekki oklep od dwóch nazioli w autobusie, ale się wybronił od ciężkiego uzywając brzytwy i rozcinając naziolowi brodę
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
no ja sie spotkalem z zapalniczka :) kumpel mial solowke z jakims bambrem przed szkola, a ze trenuje boks to byla tylko egzekucja w postaci kilku ciosow z zapalniczka w rece, a na koniec rzucil ta zapalniczke kolesiowi w ryj :) no ale ona nie byla bezposrednim narzedziem
aaa i jeszcze kumpel mojego znajomego obalil jakiegos gosc ktory lecial na niego z siekiera 8O

BTW dar podobno kiedys punkiem byles :?: masz jakies zdjecia z tamtych czasow? :)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Parasolka :) tylko, że złozona jako narzędzie szokująco-zaskakujące reszte i tak dokonczyły pięści i buty.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

..masz jakies zdjecia z tamtych czasow? :)

poszukam
  • 0

budo_slawmat83
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Myślę, że z akcesoriów, dostępnych bez pozwolenia, skuteczny do obrony przed nożownikiem byłby np taki Taser C2.
  • 0

budo_erisnay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?

i żebym ja nie dostał - czy spotkaliście się na ulicy z czyms innym niż nóż?

wszelkiego rodzaju pałki, teleskopy, kilka razy mierzono do mnie z pistoletu /bylem na wakacjach, jak sie okazało polskie wybrzeże to prawdziwie dziki zachód/ :lol:

A i na osiedlu mam typka, który był ściagany przez typa z siekierą /również z osiedla/. Ale nie powiem czym sobie na to zasłużył... po prostu jedyny taki przypadek na swiecie. Nie chce zostać skojarzony... Wyobrazcie sobie sytuacje: "hej erisnej pokaz jak szybko wyjmujesz noz i zabijasz te 3 do 6 psów" :lol:

Co do tego czy masz szanse na przeciwko nożowi? Szanse masz.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
a nie olowek? myslalem ze ty wszystkich olowkiem rozkurwiasz a potem dzwonisz po wujka :) :lol: :wink:
  • 0

budo_zbyszek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świętochłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Nie wszystkich, na laski poluje z gazem.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
A ja "zlośliwie" :) wróce do Bruce'a Lee. Jak napisał chyba Dzey - kazdy może mieć gorszy dzień. I choć szanuje i podziwiam BL za jegto dokonania w MA to tu sie chyba lekko pomylił. Dobrym przykładem, tego, ze osoba swietnie znajaca MA a nawet MMA moze mieć "skrzywione" spojrzenie na pewne sprawy jest Bas Rutten. Jest / był niezaprzeczalnym mistrzem na ringu , ale po obejrzeniu jego propozycji obrony przed atakiem nozem (jest na YouTube) usmiechnąłem się lekko i przewinąłem filmik o parę sekund.
A odnosząc sie BEZPOŚREDNIO do słów BL. Mylne jest przekonanie, ze majac w rekach noz, za wszelką cenę bede dążył do zadania ciosu, zapominając o tym , ze posiadam rece i nogi oraz ze noz (zlozony :) ) moze byc swietną namiastką kubotanu / yawary i pozwala zadać poważne obrażenia ... nawet bez jego otwierania. Jak się AKURAT uda wypracowac w walce sytuację do uzycia noza - oki potencjalnie mozna dziabnąć ... pomine już cały moj standartowy bełkocik o tym ze noz to ostateczność itp itd .. bo pisałem o tym juz wiele razy :)
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
daj link do tego filmu ruttena bo z jego "self defence" to wynika ze najlepiej jest miec jakis przedmiot typu krzeslo przed soba i tym sie bronic
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Degenerado - oczywiscie to wlasnie ten filmik, ale Bas pokazuje tam "naiwną" oronę przez ciosem nozem trzymanym w icepicku i przy dzganiu od gory ... czyli to czego nei powinno sie pokazywac bo ktos pomysli ze to zawsze wyglada atak nozem i da sie zabic
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
mi tam sie wydaje ze wszystkie takie techniki z filmow instruktazowych to bazuja na tym ze sytuacja jest przypadkowa i szantazuje cie albo atakuje amator, wtedy jakas tam szansa jest, lepiej sie tak bronic niz przyjac na przyklad na twarz uderzenie, te dwie techniki wystepuja dokladnie w taki sam sposob w instruktazu gracie i filmach z karate

zawodowiec nigdy w zyciu tak nie bedzie machal kosa, dowiesz sie o niej raczej juz po penetracji, szantaz dobrze wykonany tez nie daje ci wogole pola manewru, zadne techniki nie pomoga, chocby i swiet pawel prowadzil instruktaz
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
Zgodzę się...
Jakiś dzieciak lub naiwniak zobaczy na necie filmik obrony przed nożem i jak będzie miał sytuacje, w której będzie vs napstnikowi z kosą, to zamiast uciekać , spróbuje to zrobić...
Lepiej w tym filmiku powiedzieć, że jak ktoś ma nóż, to najlepiej spier***.
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż. Napewno nie masz szans?
to juz domena trenerow wszelkich sztuk walki zeby nie uczyli glupot i nie opierali sie na tym, filmikow z internetu nie skasujemy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024