Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_czuknorisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilka pytań ....
Witam wszystkich przeglądających mój temat :D
Może zaczne od tego , że mam 17 lat , 178 cm , 72-74 kg(waga zależna od pory dnia) :-) od 1,5 r. chodzę na siłkę(poniedziałek , środa , piątek) , 4 razy w tygodniu mam bjj (wtorek , środa , czawartek , sobota ) i raz w tygodniu .... kurs tańca towarzyskiego (3ba sie troszku podszkolic przed studniówka :) ) . Mam do was takie pytanka :
-jaka odżywaka byłaby dla mnie najlepsza (chodzi mi głownie o prZybraniena masiechciałbymwazyc okolo 80 kg do wakacji ale wydaje mi sie że jest to troche duzo jak na tak mały okres czasu ) , myslałem nad jakims gainerkiem , czy byłby dobry ????
-czy taka ilośc treningu nie jest za duża ??? Może należałoby zmienic troche rozpiske np w jeden dzien jechac i silke i bjj a nastepny miec wolny???(prawde mówiąc od czasu kiedy tak duzo trenuje czuje sie troche wyjeban.....:) ny .
Jeśli chodzi o odżywki to do tej pory zjadłem 1 kreatynkę , teraz biorę drugą , poza tym żądnych "witaminek" jeszcze nie brałem > Sorka za "błyndy":D
Pozdro all
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
Moim zdaniem masz odpowiednia wage. I nie musisz dobijac do tych 80 kg.
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
Nie kojarze zadnego patyczaka ktory jeszcze smiga na kurs tanca. Myslalem ze to fizol, ale on jest chyba nizszy. Pozdro baletnico. Trzeba bylo sie kogos na treningu popytac a nie od razu na forum z tym wyjezdzac :lol:
  • 0

budo_czuknorisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
Tylko nie balentnico :twisted: ok ???
I skoro nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanko , to fajnie byłoby abys sie nie wypowiadał , bo z twoich wypowiedzi raczej niczego mądrego sie nie dowiem
Pozdrawam
  • 0

budo_czuknorisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
apropo Twojego komentarza na temat zakładania nowego tematu to 05.01.2006 r. założyłes pewien temat - no comments (ale to tylko tak na marginesie :) )
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
Pytanie a pytanie. Moje przynajmniej bylo troche bardziej skomplikowanie i nie wyjechalem np. ze uczeszczam na kurs tanca :lol: Jutro zabawie sie w detektywa i sprobuje odkryc kto jest ta nasza slodka baletnica. A zebys mogl spac to juz ci podpowiem ze najlepszy jest gainerek albo jakies bialeczko, no a po kulaniu to pite tradycyjnie przez wszystkich carbo. Malo zaradna jestes baletnico. Pozdro do jutra
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
I odpusc sobie ta kreatyne bo cisnienie tobie skoczy :)
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
postarma Ci pomoc choc z góry uprzedzam iz nie jestem autorytetem .moim zdanie powinienes połaczyc treningi bjj i silownie w jeden dzien tak aby nastepny dzien słuzyl regeneracji miesni z tego co piszesz bardzi intensywnie trenujesz a to nie do konca sprzyja rozwojowi masy.Na pewno musisz zadbac o własciwa diete bo to JEST NAJWAZNIEJSZE :evil: .Co do odzywek proponuje po kazdym treningu wypijac odzywke typu carbo i ewentualne braki w diecie gainerem dopracowac 1-2 dziennie do tego zakup sobie komplet witamin i powinno byc dobrze :)
  • 0

budo_czuknorisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
no włsanie dieta i tu jest problem , wszyscy piszą , że diata to podstawa (i pewnie tak jest ) , ale zdecydowana wiekszosc jej nie stosuje . np.jak szłysze oliwa z oliwek , dużo warzyw wrrrr :? to chyba nie dla mnie dlatego szukam jakie(j?)s dobrej odzywki , ktora moze byc skuteczna bez stosowania diety .
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań ....
nie ma takiej :!: wcale nie musisz stosowac oliwy jesli nie lubisz ?mozna grilowac bez tłuszczu poza tym warzywa to dodatek oprocz tego wcinasz miesko(najlepiej grilowane,gotowane np.piers z kurczaka,wołowina),nabiał(ser bialy,w roznych postaciach sałatki samego sera,serka wiejskiegoitp)jajka,ryby(np.tunczyk w puszce-tania sprawa)rano mozesz zjesc musli albo jajecznice.do tego owoce i troche warzyw jako surowki np jesz 4-5 posilkow i nie zapominaj o ryzu albo kaszy ewentualnie makaronie do posilkow unikaj sosów potraw tłustych ,slodyczyi ...bedzie dobrze :P Jesli chcesz cos wiedziec wiecej pytaj?W miare mojej wiedzy postaram sie pomoc
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024