Skocz do zawartości


Zdjęcie

piszczel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

piszczel
Stary mialem podobna sytuacje, no i musze cie zmartwic bo mi to sie ciagnelo kolo poltora roku, a ta mini narosl to mam do dzisiaj tyle tylko ze teraz nie boli i nie puchnie. Mnie to sie przydarzylo w podobnej sytuacji-powiedzmy :wink: . Maszeruj do lekarza- no i napewno zabroni Tobie kopac- ta noga wiec nie bedzie zle. Nie zlewaj tego bo tylko sie bedziesz wkurwial i meczyl. Pozdro
  • 0

budo_benji
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: piszczel
No looz. Skoro tak mówisz to co ci powiedział lekarz kiedy do niego poszedłeś !? I jak się z tego wykaraskaleś !? :>
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: piszczel
tez mialem problem z piszczelem, na szczescie u mnie ciagnelo sie to tylko ok 3-4 miesiace, smarowanie altacetem i reparil'em na zmiane duzo pomoglo, przynajmniej juz nie mam tak wyraznego "guza" na piszczeli :/ ale pierwsze 2,5 miesiaca to byla masakra, kazde naciagniecie skory na nodze powodowalo bol oraz puchniecie miejsca :/
  • 0

budo_baczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: piszczel
Czesc Wam!Ja tez mam taki moze pdobny problem ze mam goza to ponoc sie nazywa guzowatosc kolana tylko ze to juz mam ponad 1 rok i poszlem z tym do chirurga i od 7 miesiecy nie cwicze na w-f i mi to dokucza i tylko mi przepisano fastum zel ale to i tak nie pomaga...;/
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: piszczel

ze mam goza to ponoc sie nazywa guzowatosc kolana


hmmm... a może chodzi o jałową martwice guzowatosci piszczeli?? Zwana chorobą Osgooda- Schlattera??
  • 0

budo_baczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: piszczel

ze mam goza to ponoc sie nazywa guzowatosc kolana


hmmm... a może chodzi o jałową martwice guzowatosci piszczeli?? Zwana chorobą Osgooda- Schlattera??


Cos tam mowila ze jakos sie to nazywa ale juz nie pamieta, ale mowila ze to tez sie nazywa guzowatosc kolana, trudno okresli kiedy ona moze zejsc.Prawdopodobnie zejdzie wraz z miom wzrostem
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: piszczel
Ja mam pewien problem. Otż strasznie mnie boli zewnętrzna (bardzoiej u dołu) strona piszczeli. Ból nie jest dokuczliwy nonstop. Wystepuje po bieganiu długodsystansowym. Miał ktoś z was coś podobnego?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024