Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hantelki ;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_baczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Hantelki ;/
Mam pytanie, jestem w wieku 14 lat, regularnie cwicze.Ponadto mam hantle o ciezaze 7 kg i czy ktos by wiedzial jakie cwiczenia mozna na nich wykonywac poza jednym podstawowym.
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] trening domatora (czy jakos tak)...
  • 0

budo_boshenqa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
j/w + [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
omg... uwazam ze to obciazenie 7kg jest stanowczo za duze jak na 14 lat!!!
Wiadomo... pewnie dajesz rade ale po pewnym czasie moga puscic Ci stawy w łokciach ...
Ja mam 15 lat i cwicze hantlami 5 kg bo chce przygotowac moje stawy do ciezkich obciazen! A jaslie masz lawke skosna to proponuje rozpiętki, machanie hantlami nad głowa i zwykle wyciskanie na siedząco :)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
Łukasz15:
Że ty tak uważasz to nic nie znaczy, jak słaby to nie ograniczaj innych; Wytłumacz mi jak mogą puścić stawy w łokciach bo nie wiem jak by miało to wyglądać; do 60 przygotowywuj sie 5kg hantlami do dużych obciążeń to bedziesz najlepszym emetytem na siłowni; jak by miał ławeczke to by napisał EOT

baczek:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ;tylko uważaj na głowe przy ćwiczeniach na triceps bo uderzenia nawet 7gk hantlom może boleć :wink:
pzdr[/quote]
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
nie chodzi oto ze jestem slaby czy nie ale oto ze przed cwiczeniem nalezy przygotowac stawy bo jesli cwiczy sie zbyt duzym obciazeniem od poczatku to mozna sobie uszkadzic stawy!
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
doprawdy 8O ale czy autor tematu napisał że zaczyna trenować-NIE, napisał że ćwiczy regularnie; aby przygotować sie przed treningiem trzeba robic rozgrzewke a nie machac bez celu małymi ciezarkami które Ci nic nie dają- aby jak twierdzisz przygotować stawy
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
dobra pewnie znasz sie bardziej odemnie bo nie jestem w tych sprawach biegły ale przekazuje tylko wiedze, która uzyskalem od ludzie znajacych sie na rzeczy i uzytkownikow tego forum!! A jesli chodzi o rozgrzewke to chyba oczywiste ze musi byc :|
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
5 kg to chyba przesada. przerzuccie sie na 2x 15 to poczujecie ze zyjecie albo 2 x 17,5 na skosnej. wydaje sie ze to duzy skok ale po krotkim czasie da sie przyzwyczaic
  • 0

budo_baczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantelki ;/
Przed kazdym trenigiem mam rozgrzewke i rociagam rozne partie miesi, cwicze regularnie juz od paru miesiecy wiec nic nie powinno sie stac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024