Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wypalenie? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_hussar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Wypalenie? :)
Hej, pewnie nie jeden z Was miał taki etap, że na treningach nic nie idzie i w ogóle spadek siły, przede wszystkim chodzi mi o siłownię, wcześniej chodziłem te 2,3 razy w tygodniu a teraz jak pójdę raz na póltora tygodnia to jest dobrze :) .

Jakoś też nie mam tyle energii i siły co kiedyś, nie wiem co się dzieje. Mam dopiero 22 lata, na siłkę chodzę od 16 roku życia.

Może by się przydał jakiś dopalacz? :) Kreatynka? Kiedyś brałem to gówienko i muszę przyznać, że było niezłe.

Może potrzebna jakaś dłuższa przerwa? Ale za bardzo nie chcę przerywać, nadal chcę chodzić.

Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Pozdro :)
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypalenie? :)
mi sie wydaje, ze przerwa to najlepsze wyjscie... trzeba sie stesknic za wysilkiem :roll:
takie przerwy przydaja sie co jakis czas - ustalenie nowych celow, powtorne zmotywowanie sie... a potem znow do roboty
:D
  • 0

budo_robas
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypalenie? :)

mi sie wydaje, ze przerwa to najlepsze wyjscie... trzeba sie stesknic za wysilkiem :roll:
takie przerwy przydaja sie co jakis czas - ustalenie nowych celow, powtorne zmotywowanie sie... a potem znow do roboty
:D


Zgadzam sie z przedmowca :-)
Chcialem jednak jeszcze dodac, ze przerwa taka nie musi sie wiazac z calkowitym brakiem wysilku/sportu. Moze np. zamiast silowni na pewien czas poplywasz na basenie, albo jakis inny sport potrenujesz (np. MA) i po pewnym czasie sam zobaczysz czy zatesknisz za powrotem na silke czy tez to nowe bardziej Ci sie spodoba, a moze nawet polaczysz jedno razem z drugim... :wink: Ponadto zanim zdecydujesz sie na przerwe to mozesz najpierw spobowac jeszcze uzupelniac te "braki energii" na treningu popijajac np. napoje izotoniczne lub carbo, chyba ze juz to robisz i nie pomaga.

Pozdro,
R.
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypalenie? :)
Ja po miesiecznej przerwie w treningach ze zdumieniem stwierdzielem, ze nie spadla mi sila i wytrzymalosc, a nawet bylo nieco lepiej. Przerwy sa potrzebne. Kiedy? Trzeba sluchac ciala :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024