Skocz do zawartości


Zdjęcie

nadmierny pot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

nadmierny pot
Coz problem jest dosc powazny....Mianowicie zauwazylem, ze od ok. 1,5 rok zaczolem sie cholernie pocic w trakcie, kiedy wchodze do jakiegos pomieszczenia bedac wczesniej na dworze. Nie wiem co jest tym spowodowane, ale sprawa jest na tyle powazna, ze zaczolem sie nad tym ostro zastanawiac. Jest to dla mnie wielki problem, bo w trakcie np. rozmowy kwalifikacyjnej o prace pot splywa ze mnie litrami i jestem mokry od stop do glowy. Nie wydaje mi sie, zeby bylo na tle nerwowym, bo czesto bez powodu jak wejde do pomieszczenia juz leje sie ze mnie i trwa to naprawde dlugo zanim organizm sie przystosuje do innej temperatury.
Moze wybrac sie do jakiegos specjalisty z tym? Tylko w sumie nie mam pojecia do jakiego, a jest to na tyle denerwuja, ze zapewne cos z tym fantem zrobie :(
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
Na poczatek radze pojsc do lekarza ogolnego, on zapewne bedzie wiedzial gdzie Cie skierowac, albo sam bedzie wiedzial co i jak :) .
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
Hmm... Jeśli chodzi o ogólne pocenie to nie wiem. Ale ja mam taki problem na treningach-nie doszło połowy rozgrzewki, ja jestem już mokra a wszyscy NIC,ani kropli :) . No i latem oczywiście to już tylko wyjde na 5 minut z domu. Jeśli lekarz nic nie stwierdzi to myślę, że niektórzy tak po prostu mają-może dziedziczne? U mnie mama ma tak samo. A jeśli chodzi o pachy to polecam ANTIDRAL, można kupić w aptece. Smarujesz na noc, raz lub dwa w tygodniu i masz chociaż na parę dni spokój bo nic nie leci :) .
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
No ja mam podbny proble tyle, ze mi sie pocą okrutnie dłone, ktos wie jak to poceni se dłoni ograniczyć :wink: ?
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot

No ja mam podbny proble tyle, ze mi sie pocą okrutnie dłone, ktos wie jak to poceni se dłoni ograniczyć Wink ?


Antidral :D :D :D

serio 8)
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot

Antidral

serio


dzięki, wypróbuje:-)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
No to masz chlopie szczescie, bo ja nie mam niestety wyszczegolnionych miejsc tylko ogolnie caly sie poce niczym prosie idace na rzez.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
Niektorzy juz tak chyba maja, jedni bardziej inni mniej, np. u brazylijczykow to chyba normalne (pamietam jak na jednym seminarium Minotauro ledwo wszedl na mate, jeszcze nic nie zrobil i juz strumieniami z niego lecialo) :)
Moze to jest uwarunkowane genetycznie, bo jak inaczej wytlumaczyc, ze na treningach z niektorych sie juz leje a inni nawet nie zaczeli sie pocic, a wszyscy robia to samo.
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
Zgadzam się z przedmówcą :D
Ze mnie leje się na treningu, zwłaszcza podczas rozgrzewki jak z prysznica.
Co do mnie to podejżewam, że winę za to ponosi moja nadwaga, bo przy 170 cm ważę ok 85 kg a powinno być chyba poniżej 80, jak uda mi się zbić te parę kilo to zobaczymy, a na razie w czasie treningu używam ręcznika zamiast rękawów :oops:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
możliwe że nadmierne pocenie sie jest spowodowane nieodpowiedną dietą lub nadmiarem tłuszczyku :wink:
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
mam podbny problem ..chocaz nawjecej sie poce po skonczonym w-fie i treningach jak wchodze do szatni..niewiem czemu tak jest..zawsze jak jestem w trakcie wykonywania jakegos cwiczenia (stacyjki,tarczki z trenerem w ringu,sparing)to nie poce sie a jak juz zrobie chodzby 30 sek przerwe to sie ze mnie leje ,ze koszulki juz nie starcza na wycieranie sie :(
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
Powinienes zglosic sie do lekarza przyczyn moze byc bardzo wiele od stresu,poprzez nadmierne spzycie alkoholu kilka dni wczesniej :) ,nadwage az do poczatkow cukrzycy :( Nie bagatelizuj tego
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
kurde to nie dobrze . bo ja nie mam zadnych z powyzszych (nadwagi,cukrzycy,a alkochl to raz sie napilem na sylwestra poniewaz ja troche abstynent jestem i stronie od uzywek :D :) )brzmi to groznie ,dzieki za rade
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierny pot
aha i nie stresuje sie na treningach ani w szkole (to dodalem bo nie ma opcji edit :X )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024