Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łyżworolki wrocław i przejście z łyżew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Łyżworolki wrocław i przejście z łyżew
jeździłem na łyżwach kilka razy w tym sezonie i tak sobie pomyślałem że jak się lepiej naucze to na lato kupie rolki czy przejście z 1 na 2 jest bezproblemowe czy są duże różnice w technice jazdy i na czym się łatwiej nauczyć
znacie jakis dobry sklep we wrocqu nie chce kupować w necie bo wole dopasować sobie but do nogi bo moja jest niewymiarowa czasem 45 czasem 47
czy skejci jeżdżą jeszcze wogule na rolkach bo kiedyś jakieś 10 lat temu wszyscy na nich jeździli a teraz ta moda przemineła i raczej widuje się deskorolkowców
ile powinny kosztować rolki dla początkującego i na co zwrócić uwage może jakies firmy mi polecicie
  • 0

budo_konrad_011
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łyżworolki wrocław i przejście z łyżew
Dawno temu jeździłem na rolkach. Ostatnio jeździłem na łyżwach. Mogę ci spokojnie powiedzieć, ze "jakieś" różnice są :wink: ale nie będziesz miał najmniejszego problemu z przyzwyczajeniem do kółeczek. Co do reszty, nie siedzę już w temacie i nie mogę pomóc.

Pozdro
Baca
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Łyżworolki wrocław i przejście z łyżew
IMHO na rolkach jest duzo latwiej. co prawda najpierw jezdzilem na rolkach a pozniej na lyzwach... moje wrazenia sa takie za na lodzie o wiele łatwiej sie wywalic, i generalnie czasem wykonuje sie niezaplanowane ruchy ;) na kołkach musisz wiecej siły wkladac w jazde ale i tak wiele jej nie potrzeba.
co do sklepu to we wrocku nie wiem...
co do wyboru to wiadomo ze wszystko zalezy. jak chcesz jezdzic? rekreacyjnie czy agresywniej troszku? jak masz zamiar bawic sie w triki to mysle ze nie ma sensu kupowac czgos na poczatek, a pozniej wydawac kesz. dobrym rozwiazaniem jest kupienie uzywanego sprzetu. mozna dostac o wiele taniej a czesto w bardzo dobrym stanie. ryzyko co do buta tez mozna zmniejszyc... idziesz do sklepu, przymierzasz konkretny model, a nastepnie kupujesz ten sam uzywany. generalnie jak jest model i numer buta ten sam to róznic miedzy nimi nie ma :P na allegro czesto trafia sie wyczesany sprzet za smieszna kase.
ROCES, rollerblade - to dwie moje ulubione firmy kiedys byly.. ale od paru lat nie jestem na biezaco wiec to sie pewnie mocno pozmienialo
  • 0

budo_konrad_011
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łyżworolki wrocław i przejście z łyżew
Co do Rocesa.
Miałem ich rolki, kolega równiez. Używaliśmy kilka lat (mielismy takie modele dla dzieci, w ktorych rozmiar sie regulował) i zero problemu. Sprzęt na lata.
Przynajmniej te 6-8 lat temu :P
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Łyżworolki wrocław i przejście z łyżew
Sprawa jest jeszcze tego rodzaju, czy jeździłeś w łyżwach hokejowych czy figurówkach.
Z hokejowych łatwiej się przesiąść bo masywniejszy but bardzo przypomina te buty do łyżworolek.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Łyżworolki wrocław i przejście z łyżew

czy skejci jeżdżą jeszcze wogule na rolkach bo kiedyś jakieś 10 lat temu wszyscy na nich jeździli a teraz ta moda przemineła i raczej widuje się deskorolkowców


z tego co wiem to jezdzą nadal. ;)

oprócz wyzej wymienionych firm polecam tez Bauery... w sensie że firma Bauer ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024