Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survival,militaria itd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Survival,militaria itd
Witam,szukalem troche na google informacji nt. obozow,szkolen itp dotyczacych survivalu w polaczeniu z elementami wojskowymi(np.poslugiwanie sie bronia,taktyka itp itd),ale cos znalezc nie moge:/.Zalezy mi na tym zeby ostro mi wpierdolili,zryli glowie,ale przy okazji pokazali mi szkole zycia i nauczyli mnie wielu rzeczy,ktore w przyszlosci moga mi pomoc :wink: . W przyszlosci wybieram sie do wojska,ale to najprawdopodobniej po szkole wyzszej zeby wskoczyc po przeszkoleniu na wyzszy stopien :) :P ,wiec taka namiastka(a mzoe nawet nie namiastka :) ) by mi pomogla :wink: .Z gory dzieki za wszelkie info :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Survival,militaria itd
szukaj RSC- Ranger Survival CLub.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Survival,militaria itd

W.Zalezy mi na tym zeby ostro mi wpierdolili,zryli glowie,ale przy okazji pokazali mi szkole zycia


hmm moze po prostu powiedz ekipie "drecholi" ktora spotkasz na ulicy ze dymales kazda z ich matek po kolei albo cos takiego? :peace:

a na serio to hmm no jak dla mnie to dosyc sporo w necie jest firm, stowarzyszen i tym podobnych podmiotow organizujacych kursy i wyprawy survivalowe, takze polaczone z kursami roznego typu... a moze po prostu kup jakies militarne pismo, otworz w dziale ogloszenia i wuala.
pozdro
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Survival,militaria itd
Dzieki bardzo :wink: . Dzisiaj niestety nie poszperam na necie,bo na studniowke ide :? ..Tak mi sie nie chce,ze przesada.Ok,milego wieczoru zycze,pzdr
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Survival,militaria itd
Witaj, ja niedlugo bede organizowal takie szkolenia zamkniete, dla grup osob, typu asg paintball,grup ochrony, pasjonatow i innych. na zasadzie zgrywan juz powstalych grup oraz zawiazania grupy z osoby niezrzeszonych czyli np z roznych miast gdzie niemaja mozliwosci tego. Zajecia beda mialy na celu przedstawienie i zapoznanie sie jak szkolone sa (oczywiscie nie wszystko bedzie mozna pokazac) osoby z jednostek specjalnych. Sprobowanie roznych dziedzin z zycia specjalistow czy to alpinistyka, czy zielona taktyka czy tez czarna czy surviwal, czy ochrona vip, czy tez techniki interwencyjne , czy tez samoobrone, terenoznastwo, walke palkami, strzelectwo, itd. Zgrywania beda mialy na celu poznania grup oraz osob z roznych rejonow i podniesienia ich umiejetnosci z powyzszych dziedzin. Zgrywania beda 2 stopniowe: 1- ogólne(przedstawiajace powyzsze zagadnienia) a nastepnie 2- specjalistyczne(czyli szczegolowe z danej dziedziny). Czyli na przykladzie alpinistyki np. Na ogolnym zgrywaniu bedzie nauka teoretyczna, bhp, zjazdy roznymi sposobami (normalnie, dogory nogami, australiczykiem, bez wykorzystania uprzezy(jednak osoba zjezdzajaca bedzie asekurowana, gdyby jednak cos sie stalo), asekurowanie ,improwizacja sprzetowa. po ogolnym beda dwie specjalizacje. Pierwsza np poznanie dokladnie sprzetu alpinistycznego i wyorzystania go w praktyce, budowanie stanowisk zjazdowych, techniki wojskowe. Drugi stopien specjalizacji to juz nauka budowania przepraw linowych (tyrolki, itd), rozszerzona taktyka wojskowa, itd. Wszystkie zajecia beda prowadzone przez instruktorow (np alpinistyke przez Instruktora GOPR), np zajecia strzelckei prze zinstruktorw strzelctwa , samoobrony prze zinstruktora samoobrony itd. Dwa Warunki beda, 1-TO my typujemy potencjalnych klientow czyli nie kazdy moze sie dostac na takie szkolenie ( czyli my komus proponujemy szkolenie - jelsi nie odpowie czy odrzuci autoamtycznie wykreslany, osoby typowane sa na zasadzie wstepnej weryfikacji opini innych itd. czyli aby zapobiec ludziom nie odpowiedzilanym) i od kazdej osoby zaswiadczenie o niekaralnosci, To tak na wstpenie jak bedziesz zainteresowany to pisz postaram sie odpowiedziec na Twoje pytania. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024