Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o plan treningowy, pliz, bardzo mi zależy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o plan treningowy, pliz, bardzo mi zależy
Prosiłbym was "specjalistów" o trening na ogólną budowę, gdyż:

Mój wzrost to 174 CM
Waga - ok. 65 KG (w tym momencie- 65,2 KG)

Niby powinno być wszystko ok, ale nie jest, widze sadełko na ciele (głównie nogi i brzuch) (z jednej strony plus - szybsza przeróbka na mięśnie. Z drugiej minus - jak na razie to to nie wygląda)

Więc potrzebuje jakiś plan treningowy na wzwiększenie masy mięśniowej.
Moim celem, jak na razie byłoby wzwiększenie wagi (mięśniami, nie tłuszczem :P ) do końca roku, lub szybciej do ok. 85 KG.
Moge ćwiczyć w domu, lub chodzić na siłownie (3 razy w tygodniu, więcej kasy nie mam)
Lub oba naraz, na siłke moge chodzić w Poniedziałek, Środe i Piątek, a w reszte dni tygodnia moge ćwiczyć w domu (mam do dyspozycji: Drążek do podciągania, hantel 7 KG i dwa obciążniki po pół KG na ręce (na nogi nie moge ich wcisnąć :P ), niedługo kupuje sobie dwa hantle po 5 KG, lub jeden 10 KG, wy mi doradźcie wyboru.

Bardzo mi zależy na tym planie, bo po prostu musze się wziąć do roboty i sie "wyrobić".
Oczywiście również cały czas rosnę, bo mam dopiero 16 lat, więc ze 3- 4 lata jeszcze będe rósł.

Najlepiej by było, jakbyście mi polecili jakis plan: Trening + (ewentualnie) Dieta.
Głównie na rzeźbę, szybkość (biegu, uderzeń), ogólnie na sile mi nie zależy, bo ta z niewiadomych przyczyn cały czas rośnie :P
  • 0

budo_janekbossko84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o plan treningowy, pliz, bardzo mi zależy
sprecyzuj swoje pytanie...piszesz ze wazysz 65 a chcesz trening na rzezbe? co ty chcesz rzezbic? hmmm program na mase rozumiem nie ma problemu do 85 dojdziesz ale czy w rok? :? heh watpie...
jesli chcesz tez program na rzezbe to proponuje rzezbienie w mydle surowce nie takie drogie :lol: cwiczenie czyni mistrza i moze nawet na tym zarobisz :twisted:

naprawde zdecyduj sie czego chcesz...
poczekaj jeszce mozesz cwiczyc na silce tam pomoga Ci napewno instruktorzy ale na Borga nie pros 10 in 1 (masz rzezba sila szybkosc ehhh...)bo to jest niewykonalne pozatym pomyliles fora...tutaj nie ma kulturystow...no chyba ze jakis sie znajdzie to przepraszam

urzyj moc Luk :lol: google.pl
i fora kulturystyczne
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o plan treningowy, pliz, bardzo mi zależy

z jednej strony plus - szybsza przeróbka na mięśnie


Eee ? Znasz sposob przerobienia tluszczu na miesnie ? Opublikuj go, zarobisz fortune.

Moim celem, jak na razie byłoby wzwiększenie wagi (mięśniami, nie tłuszczem Razz ) do końca roku, lub szybciej do ok. 85 KG


Taa chyba z tesciem.

Pozatym chyba rowniez nie rozumiem czego chcesz, trening na maso-rzezbo-szybkosc(biegu i uderzen naraz, jakze by inaczej) z odrobina sily i do tego diete masowo redukcyjna ? I na tym cudzie chcesz dojechac do 85kg do konca roku ? A moze przyslac ci miesnie w paczce ? Juz po rzezbie, tylko przyczepic ...
  • 0

budo_mrbox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o plan treningowy, pliz, bardzo mi zależy
Moja rada-zacznij cos cwiczyc ale nie od przypadku do przypadku tylko regularnie-tluszcz sam zejdzie a miesnie wyrobia sie w swoim czasie

w Twoim wieku nie mysl o 20 kilowym przyroscie masy miesniowej w rok bo wg mnie tego naturalnie sie nie da zrobic-tak dla przykladu ja mam 17 lat,178 wzrostu i waze 64kg,nigdy nie mialem tluszczyku,a wrecz zaczynalem martwic sie tym ze jestem za lekki.
Teraz od 4 miesiecy chodze na bjj i masa przychodzi dosc szybko-kolo 7 kg w te cztery miesiace to jak na mnie dobry wynik.

Tak wiec podumaowujac-zpisz sie na cos i trenuj porzadnie :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024