Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_xx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
Pytam wszystkich, którzy ściągnęli z USA noże Swamp Rat. Odnoszę wrażenie, iż w Polsce nie sposób kupić niczego o porównywalnych parametrach i w takiej cenie nawet, jeżeli założyć, że VAT, cło i koszta przesyłki zrównają się z ceną noża.
Ile czasu trwa jednak ściągnięcie od momentu złożenia zamówienia? Czy przebiega to bezproblemowo? Ile wynoszą koszta dodatkowe?
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
Dobry wybór, to ja cos napisze

Forma płątnosci: Dla polaków jedynie Money Order(wprowadzil wrzesien '05) - ja uzywałem Western Union tylko ze drogie bo od 100$ płącisz opłąte 22$(w złotówkach)

Czas oczekiwania: to różnie bo Swamp Raty produkowane sa w dosc specyficzny sposób: przez pare tygodni trzepia tylko jeden model i puzniej nastepuje zmiana na nastepny model. Ja czekałem 3 miesiace, ale musisz liczyc że nawet 5-6 miesicy(normalka) to spowodowane jest ze pierszenstwo maja zamowienia dla wojskowych. Mozna kupic takze poprzez ich sklep internetowy lub jednorazowe sprzedaze na oficialnym forum, ale w tym przypadku trzeba liczyc na szczescie i byc dosłownie 24/7 w sieci , bo noze bardzo szybko znikaja. Ostatnio w ciagu 3,5 min. znikneły wszystkie Tac Battle Rat's(Rat Mastiff) :)

Czy przebiega bezproblemowo: Same zamowienie tak, ale puzniej po zmianie reguł dotyczacych zamowienia z ich strony by dowiedziec sie na jaki adres wysąłac czek to maskara na zaden mail nie odpowiedzili ,a wysłałem ich z 10 :( musiałem poprzez oficialne forum, admina prosic o interwncje , moze sie cos zmieniło do tej pory.

Szansa na cło: B.duze(przygotuj sobie pieniadze na oclenie ), bo oficialnie nie zanizaja przesyłek i nie opisuja je jako narzedzia itp.


Jaki rata chesz kupić??
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
Za takie podejście do klienta to ja bym zlał firmę i przez następne 5 lat na ich stronę nie wchodził. Nie wierzę, że nie ma porównywalnego noża. Przecież po doliczeniu wszystkiego, to wyjdzie nam cena 9zł za dolara.
  • 0

budo_xx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
McBern, jak konkretnie Cię potraktowali? Co jest, twoim zdaniem, porównywalne?
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
Ja nie mówię konkretnie o nich. Choc to co pisze NavySeal pokazuje, że im na klientach z Polski nie zależy. Kijowa forma płatności, pełna faktura i półroczny czas oczekiwania. Ja mam kilka takich sklepów i firm w Polsce z których po pierwszej próbie skorzystania, już więcej nie skorzytsam.
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
McBren:w moim przypadku dolar kosztował jedynie 5,2 zł :) i tak zamowie kolejene Swamp Raty.
XX: A noze ktore bym kupil zamiast Swamp Rata, to Dozier Knives(K-2, K-DP) , Bark River Knife And Tool(GamesKeeper, Fox River) i Busse Combat (Badger Attack 3, Battle Mistress SH)
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
NavySeal, a ile wynosiła cena pierwotna Swamp Rata. A 5,20zł to całkiem przyzwoita cena, Garminy w Polsce kosztują 6zł za dolara. Mówię oczywiście o polskim sklepie).
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
136$ (3,4 zł by wtedy dolar) + cło i vat czyli jeszcze ~100zł ,ale mnie moja przesykłe nie oclili
Co to sa Garminy ??
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
Garmin -> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - najlepsze odbiornik GPS. Jeśli się porówna ceny na stronie amerykańskiej i polskiej, to dolar kosztuje 6zł.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
z ta obsluga klienta jest tak, ze czasem im pada serwer, nie tylko Polacy sa olewani wtedy, chcac nie chcac wszyscy :]
o czasie oczekiwania jestes uprzedzany przy zamowieniu, jezeli to komus nie pasuje (np. mi) to nie zamawiam bezposrednio od nich, tylko czekam na opcje zakupu z drugiej reki (w Polsce latwiej niz u nich :) )
zdazaja im sie wpadki, nie ma co ukrywac, firma idealna to to nie jest :]
(za to noze prawie :] )
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
Swamp Raty mozna kupic takze na E-bay, Bladeforums itp. tylko cenny sa 2 lub 3 razy wyższe :)
  • 0

budo_ronin74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Gd.Starogard Gd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
Tak czytam i ciesze sie ze pominolem sie striderem na swamp rata camp tramp 8)
Faktycznie kawal dobrego noza,juz troche nim narabalem,strugalem i wbujalem a on nadal ostry :)
  • 0

budo_bullitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściąganie Swamp Rata - jak to jest?
Zamówiłem u nich BogDoga. Upominałem się o niego co kwartał. Odpowiadali, że zamówienie przyjęte, będzie zrealizowane, ale najpierw idą zamówienia wojskowe etc. Tak minęły trzy kwartały, aż... przyszedł mail, że nie honorują już kart kredytowych z Europy i żebym sobie przeniósł zamówienie do dealera w Niemczech. Dleczego PiterM nie został ich przedstawicielem???

Z takim podejściem do klienta, to ja ich pier...

Kiedyś kupie sobie Nkonę, a na razie przymierzam się do Tlima.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024