Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mikov


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Mikov
A więc co sądzicie o tych nożach, jak z ich "pancernością", bladeplayem, oraz żywotnością "sprężyny"?? Znalazłem takowy po 65 zł a dokładniej ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , polecalibyście mi ten nóż czy znajde jakieś o wiele lepsze w tej cenie (niekoniecznie automaty),

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov
Ten automat to klasyka ale raczej mało użytkowa (niestety)
Bawiłem się tylko trochę jedną sztuką. Strzela i tyle. Niestety nie jest to automat "taktyczny" - obronny bo otwarcie go wymaga przełożenia wąsa spustu. Nie jest to zbyt szybkie

Można znaleźć dużo noży bardziej wytrzymałych (też automatów) ale podana cena jest mordercza, nawet jak na Mikova
  • 0

budo_dvorkin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov
Mam Mikova od ponad 10 lat. sprężyna przez ten czas nie umarła ani razu chociaż klikałem sporo. BP występuje od nowości zarówna góra -dół jak i na boki. Jednak nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu, czyli robienie michy, zabieranie na grzyby, itd. stal nie jest to jakiś mega wypas, łatwo się ostrzy i łatwo dosyć tępi. Nóz tylko dla praworęcznych. Sposób otwierania, wyklucza obcinanie paznokcia na kciuku na krótko. Ja chwalę sobie. A za te pieniądze ty chyba tylko Victorka jakiegoś możesz kupić.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov
Mnie w sumie ten Mikov też nie wiem dlaczego się podoba. Może dlatego, że to takie trochę Frodowe "żądełko". Kilka razy zwracałem już na niego uwagę. Miałem jedynie wątpliwości co do jakości noża i chyba dlatego nie kupiłem.
  • 0

budo_paweł kaca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z przeszłości

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov
bladeplay jest czasem irytujący ale nożyk znakomity, zwłaszcza w drewnianych okładkach.
Dziesięć lat, ostrzony jeszcze na filcu, brzytewka.
  • 0

budo_mckane
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov
Tez mam i nadaje sie raczej do pstrykania i lekkich prac. Latwo sie tepi ale latwo tez ostrzy. Bardzo latwo niestety zawinac krawedz tnaca.

U mnie od nowosci nie zawsze zapinala sie blokada ale za to mam nieznaczny blade play.

Generalnie moim zdaniem mozna lepiej ulokowac 65 zl, chociaz podobnie jak przedmowcy, tez uwazam ze ten nozyk cos w sobie ma. Moj obecnie zalega w szufladzie bo jednak nad to "cos" przedkladam walory uzytkowe.
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mikov
Gówniana stal, gówniane wykonanie, potrafi się zaciąć, ale - jakoś żal mi się go pozbyć (może dlatego, że to był mój pierwszy "automat). Generalni - nie napalałbym się...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024