Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No faktycznie ciezka masz sytuacje.Moze po jakims czasie odpuszcza.Bylo nieprac ich batonem.Jak masz jakichs wplywowych kolegow to moze wezma cie w obrone.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No faktycznie ciezka masz sytuacje.Moze po jakims czasie odpuszcza.Bylo nieprac ich batonem.Jak masz jakichs wplywowych kolegow to moze wezma cie w obrone.

Nie batonem tylko sprężynowym badziewiem. Ten sprzęt jest dobry jak lubisz ostro pobaraszkować i robić świństwa z dziewczyną, ale nie polecam go na ulicę. :D
  • 0

budo_sir_francuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mroczne zakątki Rio de Janeiro
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego??? :) wszystkiego mozna sprobowac :) :)

PS. Spawacz ROX :lol:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No Batoniarzu masz dwa wyjścia:
- przeprosić ich i dogadać się
- prowadzić wojnę
Pomysł pujścia na policję w twojej sytuacji jest nierozsądny. Pamiętyj że ty pierwszy (co prawda badziewiem ale zawsze) uderzyłeś człowieka (jak by to pewnie określiła policja "niebezpiecznym narzędziem). I twoje zachowanie było z pewnością przekroczeniem granic obrony koniecznej!!!!!!!!!!
Trzynaj się młody i pamiętaj że zajebanie batonem w sytuacji zagrożenia nie jest niczym złym ALE NIE WOBEC ZNAJOMYCH OSÓB. Dlatego teraz albo poczujesz skruchę i przeprosisz tego co mu jebnołeś albo zostań królem dzielnicy i wszystkich zbatonuj.
P.s Jesteś niepełnoletni a batony co prawda są legalne ale dla osób od 18 lat!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Batony w swietle ustawy o Broni i Amonicji nie zostaly jednoznacznie sklasyfikowane - i na pewnio ich legalnosc nie zalezy od ukonczonego wieku. Odsylam do dzialu walka nozem i inna bronia tutaj na forum.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak masz jakichs wplywowych kolegow to moze wezma cie w obrone.


:rofl:

1.Ten sprzęt jest dobry jak lubisz ostro pobaraszkować i robić świństwa z dziewczyną, ale nie polecam go na ulicę.

[..]

2.Pomysł pujścia na policję w twojej sytuacji jest nierozsądny


1. ja polecam, pod warunkiem ze umiesz sie nim poslugiwac (NAPRAWDE umiesz sie nim poslugiwac).

2. poza tym po raz kolejny apeluje do pana kontura aby przestal dawac takie pojebane porady.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak masz jakichs wplywowych kolegow to moze wezma cie w obrone.


:rofl:

Ten sprzęt jest dobry jak lubisz ostro pobaraszkować i robić świństwa z dziewczyną, ale nie polecam go na ulicę.


ja polecam, pod warunkiem ze umiesz sie nim poslugiwac (NAPRAWDE umiesz sie nim poslugiwac).

Może jest jakaś sprężyna dobrej firmy, którą można swobodnie operować i samemu się nie skaleczyć? Ja niestety znam tylko te badziewia co są w sklepach i na alllegro.
Ale jak znasz solidne spręzyny to z chęcią bym zobaczył obrazek i opis.
Jednak ja osobiście preferuję batony "klasyczne"
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
'Pojebane" ja Cię nie obrażam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Masz inne zdanie to mogę się z tobą nie zgadzać, ale nie mam zamiaru Cię obrażać.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może jest jakaś sprężyna dobrej firmy, którą można swobodnie operować i samemu się nie skaleczyć? Ja niestety znam tylko te badziewia co są w sklepach i na alllegro.
Ale jak znasz solidne spręzyny to z chęcią bym zobaczył obrazek i opis.
Jednak ja osobiście preferuję batony "klasyczne"


hmm moze po prostu trzeba odebrac fachowa wiedze z zakresu poslugiwania sie takimi narzedziami, wtedy nawet badziewie ze sklepow i z allegro bedzie ok?

poza tym kontur niestety, ale dajesz pojebane rady, jako (podobno) student V roku prawa radzisz nie zglaszanie policji czynnej napasci ktorej skutkiem jest uszczerbek na zdrowiu? wybacz, ale to jakis smiech.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Batony w swietle ustawy o Broni i Amonicji nie zostaly jednoznacznie sklasyfikowane - i na pewnio ich legalnosc nie zalezy od ukonczonego wieku. Odsylam do dzialu walka nozem i inna bronia tutaj na forum.

Ja byłem w zeszłym tygodniu na UW u swojego promotora(dr prawa karnego)
ale może ty jesteś profesorem zwyczajnym? Jeśli tak to przepraszam są nielegalne.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wystarczy poczytac forum ... skus sie na to nie polemizuj ze mna w dziale ktory temu nie sluzy ...


EDIT: i przeczytaj ustawe zanim porozmawiamy ... masz linka w dziale walka bronia.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja mu wkleje tego linka>>>[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <<<
Jeszcze by mu sie zachciało pisac prace o legalności broni w polsce, a byłby nie uświadomiony :wink:
Poczytaj, a potem mów
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Batoniarz
w gimnazjum tak już jest. Błąd popełniłeś w użyciu sprzętu co kojarzone jest jako wyjątkowo "nie fair". Koleś zapewne rozpowiedział,że zajebałes mu batonem za darmo itp itd. Tu sytuacja się komplikuje. Prawne rozwiązanie jest oczywiście najlepsze i najbezpieczniejsze, ale zyskasz miano konfidenta,a będzie to wyglądać w ten sposób "O ten ziomek zajebał kolesiowi batonem, dostał za to po cipie i zgłosił wszystko na pały"+wyobraźnia plotkarzy. Ważne jest w jakim rejonie mieszkasz i jak u ciebie działa policja,żeby nie wyszło ,że ty zostaniesz oskarżony bo oni będą mieć więcej świadków itp itd. Najrozsądniej jest,żeby jakiś twój kumpel, który zna tamtych poszedł do nich i pogadał z nimi,że chcesz ,żeby był już spokój. Zemsta może przyjść z czasem nie wszystko na raz, napewno znajdzie się odpowiedni czas i miejsce do wyrównania rachunków cierpliwości
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może jest jakaś sprężyna dobrej firmy, którą można swobodnie operować i samemu się nie skaleczyć? Ja niestety znam tylko te badziewia co są w sklepach i na alllegro.
Ale jak znasz solidne spręzyny to z chęcią bym zobaczył obrazek i opis.
Jednak ja osobiście preferuję batony "klasyczne"


hmm moze po prostu trzeba odebrac fachowa wiedze z zakresu poslugiwania sie takimi narzedziami, wtedy nawet badziewie ze sklepow i z allegro bedzie ok?

poza tym kontur niestety, ale dajesz pojebane rady, jako (podobno) student V roku prawa radzisz nie zglaszanie policji czynnej napasci ktorej skutkiem jest uszczerbek na zdrowiu? wybacz, ale to jakis smiech.

A jak on się wytłumaczy że pierwszy walnął batonem człowieka w głowę?
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Batoniarz
w gimnazjum tak już jest. Błąd popełniłeś w użyciu sprzętu co kojarzone jest jako wyjątkowo "nie fair". Koleś zapewne rozpowiedział,że zajebałes mu batonem za darmo itp itd. Tu sytuacja się komplikuje. Prawne rozwiązanie jest oczywiście najlepsze i najbezpieczniejsze, ale zyskasz miano konfidenta,a będzie to wyglądać w ten sposób "O ten ziomek zajebał kolesiowi batonem, dostał za to po cipie i zgłosił wszystko na pały"+wyobraźnia plotkarzy. Ważne jest w jakim rejonie mieszkasz i jak u ciebie działa policja,żeby nie wyszło ,że ty zostaniesz oskarżony bo oni będą mieć więcej świadków itp itd. Najrozsądniej jest,żeby jakiś twój kumpel, który zna tamtych poszedł do nich i pogadał z nimi,że chcesz ,żeby był już spokój. Zemsta może przyjść z czasem nie wszystko na raz, napewno znajdzie się odpowiedni czas i miejsce do wyrównania rachunków cierpliwości

popieram. Bardzo trafna wypowiedź.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mu wkleje tego linka>>>[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <<<
Jeszcze by mu sie zachciało pisac prace o legalności broni w polsce, a byłby nie uświadomiony :wink:
Poczytaj, a potem mów

- pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału,

Jest to bardzo niedookreślone.
Np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sprzedaje batony.
Tak na zdrowy rozsądek?
Sprzeda Ci ktoś klamkę czy kastet na oficjalnej stonie internetowej polskiej?
Raczej nie.
Przez dwie godziny szukałem orzeczenia Sądu Najwyższego na temat batonów i nie znalazłem.
Prawda jest napewno jedna: polska ustawa o broni i amunicji to chuj do szczania!!!!!!!!
Jasna jest tylko w niej sprawa broni palnej, a reszta to w większości niedookreślone i ogólnikowe słowa.
JAK SIĘ WKURWIĘ TO PÓJDĘ NA DYŻUR DO PROFESORA LECHA GARDOCKIEGO(I prezesa Sądu najwszyższego) ale boję się że mnie wyśmieje. Jednak jak kiedykolwiek policja zabierze mi batona to z pewnością pójdę.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAK SIĘ WKURWIĘ TO PÓJDĘ NA DYŻUR DO PROFESORA LECHA GARDOCKIEGO(I prezesa Sądu najwszyższego0


dzwon od razu do sil powietrznych. pierdzielisz jakies teorie farmazony, ktos to naprawde wezmie do serca i wyladuje na oimie. a jak sie wytlumaczy? normalnie, zapewne umie myslec samodzielnie.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak pojde na policje to ten starszy gosciu mi da w morde a jak pojde ich przeprosic to nie wiem czy wtedy mi nie wjebia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moze ktos z was da jakas rade ktora sie przyda a tal poza tym to tym badziewiem jak go uderzylem to sprezyna sie pogiela wiec nie kupujcie tych sprezynowych
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Synek dam ci rade :
NIE JEDZ ŻOLTEGO SNIEGU !!

i puść ten wykrzyknik
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAK SIĘ WKURWIĘ TO PÓJDĘ NA DYŻUR DO PROFESORA LECHA GARDOCKIEGO(I prezesa Sądu najwszyższego0


dzwon od razu do sil powietrznych. pierdzielisz jakies teorie farmazony, ktos to naprawde wezmie do serca i wyladuje na oimie. a jak sie wytlumaczy? normalnie, zapewne umie myslec samodzielnie.

Możesz jeszcze raz napisać bo nie rozumiem. :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024